Sizden önceki müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları incelemeniz için derledik.

Aklınıza Takılan Sorulara Hızla Cevap Bulabilirsiniz

Kişiye özel baskı nasıl oluyor ?

Sipariş etmiş olduğunuz hediye seti görselindeki gibi ajanda, kupa, kalem vb. ürünlerin üzerine dilediğiniz isim yahut not yazılarak hediye seti kişiye özel hale getirilmektedir. Bunun için hediye seti sipariş ekranında yahut sepetteki özelleştirme kutucuklarını doldurmanız yeterlidir. Sipariş özelleştirme alanları doldurulmayan siparişler baskısız olarak gönderilebilir.sanat nedir kitapli hediye seti 3 SSS

 

Kendi hediye setimi nasıl oluşturabilirim ?

Hediye robotu uygulamamız sayesinde kendi hediye setinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. 50′ den fazla kategorideki binlerce üründen dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilir, sepetteki özelleştirme kutucuğu ile siparişinizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Hediye robotunda kutu seçimi yapılmazsa hediye seti kraft hediye kutusu ile gönderilecektir.520 px SSS

Fiziksel mağazanız nerede ?

Hediye atölyemiz Konya Selçuklu’dadır. Atölyemize bitişik kitap kafemiz bulunmaktadır. Siz sıcacık kahvenizi yudumlarken biz belirttiğiniz seti paketleyip hazır edebiliriz. Atölye ve kitap kafenin açık adresi iletişim bölümünde bulunmaktadır.

Kurumsal hediyelerde özel baskı oluyor mu?

Evet. Kurumsal hediyede isme özel baskıyı önemsiyoruz. Hediye ettiğiniz set içerisindeki objelerin müşteriler tarafından daha fazla kullanılmasını sağlıyor ve hediyenin albenisini artırıyor. Bu ise markanızın farkındalığına katkı sağlıyor. Ayrıca isme özel paketlenmiş bir hediyenin sunumunda karşı tarafa bıraktığı etkinin isme özel olmayan diğerlerine göre çok daha fazla olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak kurumsal hediyede isme özel baskı yapıyoruz ve bunu önemsiyoruz.

kisiye-ozel-kurumsal-hediye

Kurumsal hediye onayı için numune gönderimi yapıyor musunuz ?

Evet, istenilen hediye seti oluşturulup mutabık kalındıktan sonra ürünlerin ilgili sorumluya onaylatılması ihtiyacı duyulursa numuneyi en kısa süre içinde (muhtemelen aynı gün) kargoluyoruz.kurumsal-yılbasi-hediyesi

KİTAPLI HEDİYE HAKKINDA NE DEDİLER

Öncelikle, sizinle çalışmaktan dolayı son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Size geçtiğimiz hafta verdiğimiz siparişimizde, sunduğunuz ürünlerin kalitesi ve takip ekibiniz beni etkiledi. İlerideki projelerde de görüşmek üzere..

Salih Bey / El-Capitan Games
dogum gunu hediyesi nis SSS

Bizim için hediyenin zamanında teslimatı önemliydi. Belirttikleri tarihte ürünleri teslim ettikleri için özellikle teşekkür ediyorum. 

Melis Hanım / Önder Metal

Hediye seçiminde Kitaplı Hediye yetkililerinden Abdullah beyi biraz uğraştırdık sanırım. Ancak ortaya güzel bir “welcome kiti” ortaya çıktı. Yeni ekip arkadaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemede sizleri hatırlıyoruz. 

Teşekkürler…

Cihat Bey / Çelikkol Makina