Gösterilen sonuç sayısı: 20

Anneler Günü Hediye Seti

Annelerimiz bizi en doğal besinlerle büyütmüş, zarar görmememiz için üstümüze titremiştir. Bizimde annemize hediye seçerken onun için en iyisini bulmaya gayret etmemiz gerekir. Her anne kendilerine ayrılan bu özel günde çocuklarından pahalı veya ucuz fark etmeksizin bir hediye gelmesini bekler. Ona görünce mutlu olacağı ve işine yarayacak bir hediye almamız oldukça önemlidir. 

Eğer anneniz için bir hediye çekmekte zorlanıyorsanız internette ufak bir araştırmayla onu mutlu edecek hediye fikirleri bulabilirsiniz. Annenizi mutlu edecek çiçek aranjmanları, takılar, tütsüler ve evinde sergileyebileceği dekoratif ürünlerin yanında ona kendini özel hissettirecek ince düşünülmüş hediye setleri de bulunmaktadır. Dilerseniz aşağıda saydığımız setlerden birini alıp annenize onun yüzünü güldürebilirsiniz. 

Rüzgâr Bizi Götürecek Kitaplı Hediye Seti

Anneniz farklı ülkelerin edebi eserlerini okumaktan mutluluk duyuyorsa bu set onu oldukça mutlu edecektir. İran’ın ünlü devrimci şair olan Furuğ Ferruhzad’ın ünlü eserinin yanında konulmuş olan Süryani kahvesi ve çikolata annenizin ağzını tatlandırırken, tütsülerden yayılan güzel kokularda gevşeyip rahatlamasına yardımcı olacaktır. 

Kahvesever Hediye Seti

Eğer günde bir fincan kahve içmeden kendime gelemiyorum diyen bir anneniz varsa bu hediyeyi görünce mutluluktan havalara uçacaktır. Setin içinde yer alan toprak fincan kahvenin tadını daha ön plana çıkaracaktır. Bunlardan 2 adet bulunması sayesinde annenizin sevdiği kişilerle bu güzel anı paylaşma fırsatı bulabilir. 

Anne Babaya Hediye

Anneler gününde sadece annenizin değil aynı zamanda babanızı da mutlu etmek isterseniz bu seti almanızı tavsiye ederiz. Yanında su bardakları ile gelen sette ki fincanlara isterseniz anne ve babanızın ismini de yazdırabilirsiniz. 

Özel Ahşap Kutuda Fincan

Annesine zarif ve onu ne kadar sevdiğini anlatacak ufak bir hediye almak isteyenler bu ahşap altlıklı fincanlardan alabilirler. Bu hediye hem kullanışlı olacaktır. Hem de anneniz her kullandığında ona olan sevginizi yeniden hatırlayacaktır. 

Ajanda Kalem Hediye Konsepti

Kimimizin annesi günlük tutmaktan hoşlanırken kimimizin annesi ise hesap yapmak listeler oluşturmak için ajandalara ihtiyaç duyabilir. İşte bu hediye elinin altında hep bir ajanda olsun isteyen anneler için güzel bir hediye olacaktır. Üzerinde çiçek buketinin yer aldığı mavi renkte ki çizgisiz ajanda oldukça zarif görünmektedir. Yanında gelen aynı renklerde kalem ile de oldukça güzel bir kombin oluşturmaktadır. İsterseniz kalemin üzerine annenizin ismini yazdırarak hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. 

Özel Tasarımlı Ajanda

Yemek tariflerini yazmak gibi birçok işte kullanılabilecek olan ajandalar her evde bulunması gereken yardımcı ürünlerdir. Bu nedenle annenize bir ajanda almak oldukça iyi bir fikir olacaktır. Mutlu anneler günü yazılı sade konsepte sahip ajandalarımız yanında siyah bir kalemle özel kutusunda gönderilmektedir. 

Çiçek Buketi Tasarımlı Hediye Kutusu

Klasik ve daha ağır başlı görünüme sahip hediyelerden hoşlanan annelerimiz için ahşap kapaklı bu ajanda güzel bir hediye alternatifi olabilir. Üzerinde çiçek buketi bulunan kapak sade ama şık bir görünüme sahiptir. Yanında siyah renkli sade bir kalem ile gelmektedir. 

Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti

Oldukça özel setlerden biri olan bu kitaplı set annelerin oldukça hoşuna gidebilecek ürünlerdendir. İçinde Rasim Özdenören’in Gül Yetiştiren Adam kitabı bulunmaktadır. Annelerimizin keyifle okuyacağı bu kitabın yanında kokusu ile onu mutlu edebilecek kişiselleştirilebilir vanilyalı mum ve gül sabunu da gelmektedir. Dinginlik verici kokulardan hoşlanan anneler içeriği oldukça zengin bu seti çok seveceklerdir.

Çalışan Anne Hediye Seti

Özellikle çalışan annelerimiz hem evde hem de işte oldukça yorulduklarından dolayı tüm gün dinç kalabilmek için bir fincan kahveye ihtiyaç duyarlar. Onların kendilerine hızlıca filtre kahve hazırlamalarını sağlayacak bu set oldukça işlerine yarayacaktır. Setin içinde bench press, özel tasarımlı bir adet fincanın yanında birde dekoratif çiçek buketi gelmektedir.  

Kahve Zamanı Hediye Seti

Kahve seven annelerimize alınabilecek setlerden bir diğeri ise bu settir. Bakır cezveyle gelen bu set kahve tutkunlarının oldukça hoşuna gidecektir. Setin içinde bulunan ahşap tabaklı porselen fincan kişiselleştirilebilir.  

Nature Beauty Hediye Seti

Her yaşta her daim güzel olan annelerimize bu güzelliklerini destekleyecek bir set hediye etmek onları oldukça mutlu edecektir. İçerisinde farklı kokuların bulunduğu set ile anneniz keyifli bir gün geçirecek ve yenilenme fırsatı bulacaktır. 

Siyah İnci Kitaplı Hediye Seti

Bir dönemin oldukça sevilen kitaplarından olan siyah incinin bulunduğu bu set yanında gül sabunu ve vanilya aromalı mum ile gelmektedir. Her kütüphanede olması gereken bu kitap annenizi sevindirecektir.

Ahşap Kutuda Fincan

Ahşap doğal görüntüsü ile oldukça etkileyici durmaktadır. Bir hediye içinde oldukça güzel bir paket olacaktır. Anneniz ahşap kutuyu görünce sevinecek daha sonra içinden çıkan üzerinde “anne ne olur gitme hep başımızda kal” yazılı fincanı görünce duygusallaşacaktır. 

Ahşap Kutuda Fincan Seti

Kişiselleştirilebilir olan kutularda gelen fincan seti annesine duygusal bir an yaşatmak isteyenler için güzel bir alternatif olacaktır. Anneniz isterse daha sonra bu kutuyu başka anılarını saklamakta kullanabilir. Yani aldığınız set annenizin işine de oldukça yarayacaktır. 

Kahveli Günler Hediye Seti

Kahve seven insanlar için bu set oldukça idealdir. Kahve sefası yapmak için oldukça güzel bir set olduğunu söyleyebiliriz. İçerisinde kahvenin tadını ortaya çıkaran bir adet toprak fincan, kahveyi pişirmeniz bir adet cezve çıkmaktadır. Her gün bir fincan kahve içenler bu seti oldukça yararlı bulacaklardır. Ayrıca setle birlikte Türk kahvesi, çikolata ve dekoratif bir çiçek buketi de gelmektedir.