İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve www.kitaplihediye.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. 

www.kitaplihediye.com da yaptığınız alışverişler, stok durumuna göre 1- 3 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya firmaların ücret tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılarak kargoya teslim sağlanır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir.

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü verilen siparişler, cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak pazartesiye de sarkabilir. Cuma günü 15.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

– Ürünün faturası,

– 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu ve ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

–Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi mümkün olmamakla birlikte müşteri tarafından oluşacak hasarlar hariç olmak kaydıyla aynısı ile veya stok durumuna göre muadili ile tazmin edilecektir. 

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce bizleri arayarak yaşadığınız durumu belirtmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından size iletilen kargo kodu ile ürünü tarafımıza gönderiniz. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orjinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. 

Önemli Güvenlik Unsurları:

Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size bir şey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

İade Adresi ve İletişim:

Adres: Kılınçarslan mah. Eski Sille cad. No:62/A Selçuklu/KONYA

E-Mail: info@kitaplihediye.com  Telefon: +90 536 390 0723