AKLINIZA TAKILAN SORULARA HIZLA CEVAP BULABİLİRSİNİZ

Sizden önceki müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları incelemeniz için derledik.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişlerim

Teslimat & Kargo

Kurumsal Siparişler

Müşteri Hizmetleri

Sipariş etmiş olduğunuz hediye seti görselindeki gibi ajanda, kupa, kalem vb. ürünlerin üzerine dilediğiniz isim yahut not yazılarak ilgili baskı tekniği ve ekipmanları ile hediye seti kişiye özel hale getirilmektedir. Bunun için hediye seti sipariş ekranında yahut sepetteki özelleştirme kutucuklarını doldurmanız yeterlidir. Sipariş özelleştirme alanları doldurulmayan siparişler baskısız olarak gönderilebilir.

Ürünlerimiz üzerine yapılan baskı işlemlerimiz uzun ömürlü ve kalıcı bir şekilde uygulanmaktadır. Daha sonrasında çıkma ya da silinme gibi bir durum olmamaktadır.

Siparişleriniz görseldeki hali ile sizlere gelmektedir. Siparişlerinizin üretilmesi ve baskılarının yapılmasından sonra paketleme ve kargolama sürecine geçtiğimiz için maalesef üretim sonrasında görsel iletemiyoruz. 

Kişiye özel olarak hazırlanmış siparişlerinizde, tarafımızca yapılan bir hata ya da kargodan kaynaklı bir hasar var ise ilgili ürünlerin değişim işlemi yapılabilmektedir. İsme özel hazırlanmamış ürünlerde ise kargo ücretini karşılamak suretiyle ürünün iadesini yapabilirsiniz. Onun dışında iade ya da değişim imkanı bulunmamaktadır. 

Hassasiyetinizi anlıyoruz. Siparişlerinizde içerisinde fiyat bilgisi yer alan fiş/fatura vb. evrak göndermiyoruz. Faturanız sipariş alıcısına teslim edildikten sonra istemeniz halinde vergi mükellefi olma durumunuza göre /e-fatura veya e-arşiv olarak sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. 

Siparişiniz kargoya verilmeden önce güncel adresi “05363900723” numaralı hattan bizlere ulaşarak sipariş numaranız ile beraber göndermeniz gerekmektedir.

Hediye atölyemiz Konya Selçuklu’dadır. Atölyemize bitişik Kitap & Kahve isimli kafemiz bulunmaktadır. Siz sıcacık kahvenizi yudumlarken biz belirttiğiniz seti paketleyip hazır edebiliriz. Atölye ve Kitap & Kahve’nin açık adresi iletişim bölümünde bulunmaktadır.

Ekstrem durumlar oluşmadığı sürece siparişlerinizi 24 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargolamaktayız. Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasına bağlı olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye’nin her yerine 1-3 gün arasında teslimat yapılmaktadır.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmiş olur.

Sürat kargo ile çalışıyoruz.

Sisteme kayıtlı e-posta adresinize kargo takip numaranız gönderilmektedir efendim. Oradan kargonuzun son durumunu takip edebilirsiniz.

Konya merkezli bir firma olduğumuz için aynı gün hediye teslimatını sadece Konya’da yapabiliyoruz.

Konya’da aynı gün teslimat  hizmeti hafta içi (resmi tatiller dahil değildir) 12:00’den önce verilen siparişler için geçerlidir. Hafta içi 12:00’den önce vermiş olduğunuz siparişler 18:00’e kadar teslim edilir. Belirtilen gün ve saatler dışında verilen siparişler ilk iş gününde gönderilecektir.

Selçuklu, Meram ve Karatay merkez ilçeleridir. Teslimat alanı dışında olan yerler için sizleri bilgilendirip kargo ile gönderimi sağlanıyor.

Evet. Kurumsal hediyede isme özel baskıyı önemsiyoruz. Hediye ettiğiniz set içerisindeki objelerin müşteriler tarafından daha fazla kullanılmasını sağlıyor ve hediyenin albenisini artırıyor. Bu ise markanızın farkındalığına katkı sağlıyor. Ayrıca isme özel paketlenmiş bir hediyenin sunumunda karşı tarafa bıraktığı etkinin isme özel olmayan diğerlerine göre çok daha fazla olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak kurumsal hediyede isme özel baskı yapıyoruz ve bunu önemsiyoruz.

Evet, istenilen hediye seti oluşturulup mutabık kalındıktan sonra ürünlerin ilgili sorumluya onaylatılması ihtiyacı duyulursa numuneyi en kısa süre içinde (muhtemelen aynı gün) hazırlayıp kargoluyoruz.

Seçmiş olduğunuz heiye setine ve adede bağlı olan bir durumdur. Üretime dayalı olmayan, stoklarımızdan hazırlayacağımız siparişlerde 7 iş günü içinde teslimatını gerçekleştiririz. Üretim süreçlerine bağlı olarak değişecek süreler için ise görüşmeye başladığımızda size tüm süreci şeffaf bir biçimde açıklayıp tahmini teslimat tarihini belirtiriz.

Evet, ayrı ayrı her bir siparişiniz özenle hazırlayıp belirtmiş olduğunuz adreslere kargolayabiliriz. Müşteri temsilcimiz ile görüşürken bu durumu belirtirseniz size yardımcı olacaktır.

C: Bizimle aşağıdaki iletişim kanallarından belirtilen saatler arasında ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0536 390 07 23

E-posta: info@kitaplihediye.com

Hafta İçi: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 12:00

KİTAPLI HEDİYE HAKKINDA NE DEDİLER