AKLINIZA TAKILAN SORULARA HIZLA CEVAP BULABİLİRSİNİZ

Sizden önceki müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları incelemeniz için derledik.

 

Nasıl Bir Hediye Düşünüyorsunuz ?

  Referans Görselinizi Yükleyiniz.

  CONTACT INFORMATION

  yılbaşı-kurumsal-hediyesi

  Kılınçarslan Mah. Eski Sille Cad.
  No:62/A

  Selçuklu / KONYA

  0 536 390 0723

  kisiye-ozel-kupa-kitap-okuma-tasarimli-kupa.jpg

  info@kitaplihediye.com

  Kurumsal hediye ile ilgili size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kişiye özel baskı nasıl oluyor ?

  Sipariş etmiş olduğunuz hediye seti görselindeki gibi ajanda, kupa, kalem vb. ürünlerin üzerine dilediğiniz isim yahut not yazılarak hediye seti kişiye özel hale getirilmektedir. Bunun için hediye seti sipariş ekranında yahut sepetteki özelleştirme kutucuklarını doldurmanız yeterlidir. Sipariş özelleştirme alanları doldurulmayan siparişler baskısız olarak gönderilebilir.

  Kendi hediye setimi nasıl oluşturabilirim ?

  Hediye robotu uygulamamız sayesinde kendi hediye setinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. 50′ den fazla kategorideki binlerce üründen dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilir, sepetteki özelleştirme kutucuğu ile siparişinizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Hediye robotunda kutu seçimi yapılmazsa hediye seti kraft hediye kutusu ile gönderilecektir.

   

  Fiziksel mağazanız nerede ?

  Hediye atölyemiz Konya Selçuklu’dadır. Atölyemize bitişik kitap kafemiz bulunmaktadır. Siz sıcacık kahvenizi yudumlarken biz belirttiğiniz seti paketleyip hazır edebiliriz. Atölye ve kitap kafenin açık adresi iletişim bölümünde bulunmaktadır.

  Kurumsal hediyelerde özel baskı oluyor mu?

  Evet. Kurumsal hediyede isme özel baskıyı önemsiyoruz. Hediye ettiğiniz set içerisindeki objelerin müşteriler tarafından daha fazla kullanılmasını sağlıyor ve hediyenin albenisini artırıyor. Bu ise markanızın farkındalığına katkı sağlıyor. Ayrıca isme özel paketlenmiş bir hediyenin sunumunda karşı tarafa bıraktığı etkinin isme özel olmayan diğerlerine göre çok daha fazla olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak kurumsal hediyede isme özel baskı yapıyoruz ve bunu önemsiyoruz.

  Kurumsal hediye onayı için numune gönderimi yapıyor musunuz ?

  Evet, istenilen hediye seti oluşturulup mutabık kalındıktan sonra ürünlerin ilgili sorumluya onaylatılması ihtiyacı duyulursa numuneyi en kısa süre içinde (muhtemelen aynı gün) kargoluyoruz.

  KİTAPLI HEDİYE HAKKINDA NE DEDİLER