Gösterilen sonuç sayısı: 27

Promosyon Termos

Firmanızın marka bilinirliğini arttırabilmek amacıyla promosyon ürün dağıtımı yapabilirsiniz. Promosyon olarak müşterilerinize veya çalışanlarınıza sunacağınız ürünün üzerine firmanızın ismini veya logosunu bastırarak şirketinizi geniş kitlelere duyurma imkanına sahip olabilirsiniz. Promosyonunuzun işlevsel ve kaliteli olmasına özen göstererek her ortamda kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınıza ya da müşterilerinize vereceğiniz en kaliteli bunun yanında işlevsel ürünler arasında termoslar yer almaktadır. Termos bardak veya klasik termoslar farklı marka ve modellere sahiptir. Ürünler özelliklerine, malzemelerine ve üzerine yapılacak baskının kalitesine göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu nedenle toplu ürün siparişi verirken fiyata etki eden tüm faktörlerin göz önünde bulundurulması tavsiye edilir.

Firmanızı geniş kitlelere duyurmak, markanızın popülerliğini yükseltmek veya özel etkinlikler için promosyonlar hazırlamak istiyorsanız geniş kataloğa göz atabilirsiniz. Her ne kadar kaliteli termosların yüksek fiyatlı olduğu düşünülse de toplu promosyon termos fiyatları oldukça makul seviyelerdedir. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri hediyelerden yalnızca bir tanesidir.

Promosyon Termos Nedir?

Günümüzde promosyon ürünleri, işletmelerin markalarını tanıtmak, müşterilerini memnun etmek ve sadakatlerini kazanmak için kullanılan etkili bir pazarlama aracı haline gelmiştir. Bu çerçevede, promosyon termoslar son yıllarda popülerlik kazanmış ve müşteriler arasında favori hediye seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Hem işletmelere hem de alıcılarına birçok avantaj sağlayan promosyon termoslar, pratik kullanımları ve sıcaklığı koruma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Firma ismini duyurmak isteyen şirket sahipleri için orta fiyatlı promosyon seçenekleri arasında termos mataralar ve bardaklar yer almaktadır. Promosyon termos nedir sorusu da firmaların sık sık araştırdığı konular arasında yer alır. Kaliteli ürün tercih etmek isteyen firmaların seçenekleri arasında termoslar bulunmaktadır. İçecekleri sıcak-soğuk tutmaya yarayan bu ürünler hem molalarda hem de seyahatlerde en büyük eşlikçilerden bir tanesidir. 

Dayanıklı malzemenden üretilmeleri sayesinde uzun ömre sahiptir. Farklı tasarım, renk seçenekleri sayesinde toplumdaki herkesin dikkatini çekecek ürünlerdendir. Bu nedenle en çok dağıtılan promosyonlar arasında kendisine yer bulmaktadır. Özellikle promosyon termos ürünlerini satın alırken, toptan satış yapan yerleri tercih ediyor olmak, bütçe dostu bir şekilde bu tarz ürünlerin satın alınmasını mümkün kılar.

Promosyon Termos Toptan

Promosyonları toptan şekilde sipariş verdiğiniz taktirde ürünün birim fiyatında indirim alabilirsiniz. İndirim kampanyaları sayesinde daha uygun fiyata daha çok ürün alma şansına sahip olabilirsiniz. Termoslu ürünler içinde en uygun fiyatlı seçenekler bardaklardır. Bardaklar toptan fiyatlı diğer birçok ürüne kıyasla daha uygun fiyatlara sahiptir. Farklı zevklere hitap eden modeller arasından müşterilerinizin ilgisini çekecek ürünleri hediye edebilirsiniz. Promosyon termos toptan seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Promosyon Termos Bardak

Firmanızın ismi yanında logosunu ekleyebileceğiniz promosyonlar arasında promosyon termos bardak bulunmaktadır. Bardaklar direkt gıdayla temas dahilinde olduğu için bu bardakların sağlığa zararlı olmayan malzemeden üretilmiş olması gerekir. Bardaklar genellikle kapaklı tasarıma sahip olduğu için sıvının ısısı uzun süre korunur. Rengarenk ve desenli modeller arasından şirket yapınıza uyacak modeli seçerek dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Promosyon Termos Matara

Termosların en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi de mataralardır. Promosyon termos matara su kabı olarak da bilinen şişelerdir. Plastik veya çelik formda olan ürünler gün içinde sık sık kullanılan eşyalardandır. Bu nedenle şirketinizin bilinirliğini arttırabileceğiniz promosyonlardandır. İnsanlar mataraları gün içinde beğeniyle kullanırlar. Su tüketiminde kullanılan eşyaların sağlığa zararlı malzeme içermemesi ve TSE onaylı olması gerekmektedir.

Promosyon Termos Kupa

İçeceklerin ısısını korumaya yardımcı olan promosyon termos kupa firmaların en çok tercih ettiği promosyonlardan bir tanesidir. Pratik kullanıma imkan sağlayan tasarımı sayesinde insanların gün içinde kullandığı ürünlerdendir. Müşterilerinize veya çalışanlarınıza sunacağınız hediyelerden olan kupaların üzerine firmanızın ismini ekletebilirsiniz. Bu sayede hem firmanızı geniş kitlelere duyurabilir hem de işlevsel bir hediye armağan edebilirsiniz.

Promosyon Termos Fiyatları 2023

2023 yılı itibariyle artan maliyetler nedeniyle termosların fiyatlarında artış yaşanmıştır. Toplu siparişlerde ise indirim kampanyaları hazırlandığı için fiyatların düştüğü görülür. Bu nedenle birçok firma promosyonlarını sipariş ederken fiyat araştırması gerçekleştirir. İnternet üzerinden yapılan toptan satışlarda maliyetler düştüğü için daha uygun fiyatlara ürünlerin satışı gerçekleştirilir. İnternet siteleri firmaların istediği şekilde baskıları düzenleyerek toptan termos gönderimi gerçekleştirir.  Promosyon termos fiyatları 2023 yılı itibariyle ürünün kalitesine göre belirlenir.

Promosyon Termos Ürünlerinin Özellikleri

Şık tasarımlarıyla insanlar günlük hayatlarında sık sık termos ürünleri kullanırlar. Bu ürünler sayesinde içecekler okul, iş, spor ve alışveriş alanlarında taşınabilir. Hem firmanızın reklam ihtiyacı karşılanacak hem de insanların termos ihtiyaçları giderilecektir. Promosyon termos ürünlerinin özellikleri şu şekildedir:

Termosların en önemli özellikleri arasında ısıyı muhafaza etmeleri yer alır. İçeceğin ısısı termosun özelliklerine bağlı olarak 8 ile 12 saat boyunca korunur. Marka imajını düşünen firma sahipleri genelde kaliteli termosları tercih ederler.

Termoslar genelde çantada taşındığı için kapak bölümlerinin tasarımı önemlidir. Kapağın açılıp dökülmemesi için güvenli kapaklı modeller tercih edilmelidir. Ergonomik tasarıma sahip olan bu ürünler taşınabilecek boyutlarda üretilmektedir.

Birçok kişi için güne başlarken ya da iş yerinde enerji dolu kalabilmek için kahve veya çay içmek önemlidir. Tam da bu noktada promosyon termoslar önemli bir role sahiptir. Bu termoslar, içeceğinizi uzun süre sıcak tutarak gün boyunca keyifle tüketebilmenizi sağlar. 

Özel olarak yalıtılmış tasarımları sayesinde, içeceğinizin sıcaklığını uzun süre korur ve soğumasını engeller. Böylece, bir promosyon termos ile iş toplantılarında veya seyahatlerde her zaman sıcak bir içeceğe sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Promosyon Termoslar ve Mataralar

Günlük hayatta yaşam koşullarını kolaylaştıran eşyalar arasında kullanışlı promosyon termoslar ve mataralar gibi ürünler bulunur. Bu aksesuarlar sayesinde evinizde hazırladığınız sıcak içecekleri yanınızda taşıma imkanına sahip olursunuz. Hazırladığınız kahve veya çayı gün içinde tüketebilirsiniz. Bundan dolayı matara gibi aksesuarların kişilere hediye olarak sunulması oldukça avantajlıdır. Modern tasarıma sahip termoslar ve mataralarla insanlar günlük sıvı ihtiyaçlarını giderebilirler.

Baskılı ve Logolu Promosyon Termos Çeşitleri

Firmanıza göre hazırlanan baskılı ve logolu promosyonlarla şirketinizin bilinirliğini arttırabilirsiniz. Baskılı termoslarla firmanızın imajını kaliteli bir şekilde yansıtabilirsiniz. Toptan alacağınız ürünü seçtikten sonra geriye termosun üzerine bastırılmasını istediğiniz logonuzu seçmeniz kalacaktır. Termoslar sıvılarla sürekli temas halinde olduğundan dolayı üzerine basılacak baskının suya dayanıklı olması önemlidir. Firma açılışı, özel günler gibi zamanlarda hazırlatacağınız baskılı termosları müşterilerinize ya da çalışanlarınıza armağan edebilirsiniz. Baskılı ve logolu promosyon termos çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Termos Tercih Etmeliler

Şirketler neden promosyon termos tercih etmeliler sorusunun cevabı oldukça basittir. Firmalar, çalıştıkları alandan bağımsız olarak dönem dönem tanıtım ve promosyonlara bütçe ayırmalıdır. Firmanın ismini duyurabilmek için özel tarihlerde hem müşterilerinize hem de personellerinize hediyeler sunabilirsiniz. Bu hediyeler arasından termoslar hem işlevsellikleri hem de marka imajı için en doğru seçeneklerden olacaktır. Bu aşamada ürün kalitesi ve fiyat dengesine dikkat etmeniz gerekir.

Promosyon termos modelleri, aynı zamanda taşınabilirlikleri ve pratik kullanımlarıyla da öne çıkar. Hafif ve kompakt yapıları sayesinde, kolaylıkla çantanıza veya arabaya sığar ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kapakları genellikle sızdırmazdır, bu da içeceğinizin dökülme riskini azaltır ve güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Ayrıca, bazı modellerde özel olarak tasarlanmış kulplar veya kayışlar bulunabilir. Bu da termosun taşınabilirliğini daha da kolaylaştırır.