Kitaplı Hediye Olarak

Sadece fiziksel ürün değil aynı zamanda bir bakış açısı ve yaşam tarzı içeren
kişiye ve kuruma özel hediye setleri tasarılıyoruz.

Bir Hediyeyi Anlamlı Hale Getirmek

Çoğu kez düşünülmüştür, bu hediyenin yanında şöyle bir de kitap olsaydı diye… Fakat o kitabı bulmak, hediye edilecek eşyalarla birleştirip bir konsept halinde sunabilmek çoğu kez mümkün olmamaktadır. Kitaplı hediye bu düşüncede olanlar için binlerce kitaplık bir kütüphaneden diledikleri kitabı hediye setlerine ekleyebildikleri bir platformdur. Ayrıca sitemizdeki “hediye kutusu robotu” sayesinde sadece istediğiniz kitabı değil, kişiye özel kalemlerden dünya kahvelerine, kitap stantlarından biblolara diğer binlerce seçenek ile kendi setlerinizi oluşturabilir, içinde düşünce tarzı olan hediyelerinizle sevdiklerinizin hayatına kalıcı olarak dokunabilir, onları kalıcı olarak mutlu edebilirsiniz.

Kitaplı Hediye Olarak

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmak misyonumuzdur. Vizyonumuz ise kitaplı hediye konseptini evrensel çapta kitap okuma oranını artıracak şekilde hayatın bir parçası haline getirmektir.

Kurumsal Hediyeniz Etkileyici Olsun

Vazgeçilmez olan kurumsal hediye objelerini isme özel baskı ve paketleme hizmetimizle daha özel ve kullanışlı hale getiriyoruz. Böylelikle sıradan hediyelerden farklı olan kurumsal hediyeniz çalışan ve müşterilerinizin gözünde kurumunuz daha avantajlı bir pozisyonda olacak. Farkındalığınız artacak, iş ilişkileriniz güçlenecek ve kurumsal hediye bütçeniz size kazanç olarak fazlasıyla geri dönecektir.

Muhammed U.

Co-Founder & CEO

Ekip çalışmasının kutsanması.

Secaatin B.

Co-Founder & Product Management

Üzerinde çalışılan projelerde daima minimallik tavsiyesi.

Abdullah T.

Co-Founder & Manager

Pozitif düşünceye önem veren, problem çözme üzerine bir hayat tasavvuru.

Recep M.

Corporate Sales

Oldukça sakin ve rahat tamamlanan projeler.

Ramazan Ç.

Corporate Sales

Doğaya adanmış bir yaşam.

Zeynep A.

Operation

Bir baskıda ideal olan altın orandır.

Secaleddin E.

Atelier Management

Nezih bir ortamda dünyanın en zor projesi bile rahatlıkla tamamlanır.

Gül E.

Operation

İnsan yardımlaşabilendir.

Mustafa K.

Web Developer

Kodlarımızda olanlara dikkat !