Genel

Askere Gidecek Sevgiliye Hediye

Askere Gidecek Sevgiliye Hediye
5/5 - (3 votes)

Askere gidecek sevgiliye hediye seçenekleri arasından bir tercihte bulunacaksanız öncesinde kapsamlı bir araştırma yapmanız her zaman öneriliyor. Askere gidecek erkek arkadaşınızı mutlu etmek ve askerliğini daha kolay geçirmesine yardımcı olmak istiyorsanız ona hediye gönderebilirsiniz. Kişilere hediye vermek onları mutlu ettiği gibi hediyeyi veren kişiyi de mutlu etmektedir. Birbirinden güzel erkek sevgiliye hediye seçenekleriyle askere gidecek sevgilinizin moral kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Motivasyon hediyesi / değişime hazır ol hediye seti askere gidecek sevgiliniz için eşsiz hediyelerden bir tanesidir. Bu sette Dr. Spencer Johnson’a ait peynirimi kim kaptı adlı eser yer alır. Kitaplı setlerden olan sette isme özel motivasyon temasına sahip kupa yer alır. Setteki diğer ürünler ise isme özel defter, kalem ve not tutucudur. 

Sevdiğiniz kişi askerlik görevini yerine getirmek üzere hazırlanıyor ve onun için anlamlı bir hediye seçmek istiyorsunuz, ancak ne alacağınıza karar veremiyor musunuz? Askere gidecek sevgiliye hediye seçimi, hem onun moralini yükseltecek hem de sizin aranızdaki bağı güçlendirecek özel bir anı oluşturabilir. Elbette ki bu aşamada hediye tercihine karr verirken onun ilgi ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Askere Gidecek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Çiftlerden bir tanesi askere gittiğinde ilişkilerde sorunlar yaşanabilmektedir. Uzak mesafe nedeniyle sevgililer özlem duygusuyla karşı karşıya kalır. Bu duyguyu azaltacak durumlardan bir tanesi de hediyeleşmektir. Askere gidecek sevgilinize armağanda bulunarak askerliğinin kolaylıkla geçmesine destek olabilirsiniz. İyi ki varsın hediye kutusu kitaplı setlerden bir tanesi olarak askere gidecek sevgiliniz için idealdir. Sette kişiye özel defter ve kalem bulunur. Kutudaki eser ise Yaşar Kemal’in en önemli eserlerinden olan Sevmek, Sevinmek ve İyi Şeyler Üstüne’dir. 

Askere Gidecek Sevgiliye Hediye

Askere gidecek sevgiliye hediye seçerken, onun ilgi alanlarını ve kişisel zevklerini göz önünde bulundurmak önemlidir. Onun için özel ve anlamlı bir hediye seçmek, ona olan sevginizi ve düşüncelerinizi ifade etmenin güzel bir yoludur. Örneğin, onun favori spor takımının formalarından birini alabilir, en sevdiği yazarın kitaplarını bir araya getirebilir veya hobi olarak yaptığı bir aktiviteyle ilgili özel bir eşya tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Asker Sevgiliye Hediye

1- Motivasyon Hediyesi – Değişime Hazır Ol Hediye Seti

Sevgilinizin askerlik yolculuğuna başladığı bu anlamlı dönemde, ‘Motivasyon Hediyesi / Değişime Hazır Ol Hediye Seti’ ile ona destek olmanın ve güç vermenin güzel bir yolunu bulun. Bu özel hediye seti, içeriğinde motive edici notlar, kişisel gelişime yönelik ürünler ve anlamlı aksesuarlar barındırarak sevgilinize bu yeni dönemi pozitif bir enerji ile karşılama fırsatı sunuyor. Ürün set içerği şu şekildedir;

 • Peynirimi Kim Kaptı? – Dr. Spencer Johnson.
 • İsme özel motivasyon temalı seramik kupa.
 • Kişiye özel motivasyon temalı 13x21cm ebatlarında 160 sayfa ajanda / defter.
 • İsme özel metal touch pen özellikli metal tükenmez kalem.
 • Doğal ahşap not tutucu.
 • Çift katlı minimal tasarım keçe kupa altlığı.

2- Sevgili Kupası İsme Özel Çift İsimli Kalp Tasarımlı Özel Kupa

sevgili-kupasi-cift-isimli-kalp-kupa.jpg

Sevgilinizin askerlik görevine başladığı bu özel dönemde, duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek ve ona sevginizi taçlandırmak istediğinizde ‘Sevgili Kupası İsme Özel Çift İsimli Kalp Tasarımlı Özel Kupa’ ile ona unutulmaz bir hediye sunun. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Seramik malzemeden üretilmiştir.
 2. Kupa 350 ml. hacme sahiptir.
 3. Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.

3- Sevgiliye Özel Şiir Kitabı ve Çiçek Buketi Hediye Seti

Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Sevgilinizin askerlik yolculuğuna başladığı bu duygusal anlarda, ona sevginizi ve özlemi en derin şekilde ifade etmek için ‘Sevgiliye Özel Şiir Kitabı ve Çiçek Buketi Hediye Seti’ ile duygusal bir jest sunun. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Hasretinden Prangalar Eskittim – Metis Yayınları
 2. Kuru Çiçek Buketi
 3. Mat Siyah Not Zarfı

4- Kahveden Kalbe Hediye Kutusu

Sevgilinizin askerlik yolculuğuna başladığı bu duygusal anlarda, ona sıcacık bir jest ve anılarınızı taşıyan bir deneyim sunmak istediğinizde ‘Kahveden Kalbe Hediye Kutusu’ ile ona özel bir armağan verin. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kahve temalı seramik kupa.
 2. Guatemala dünya kahvesi. (50 gr)
 3. Ethiopian dünya kahvesi. (50 gr)
 4. Brazilian dünya kahvesi. (50 gr)
 5. İsme özel kutusunda iyi ki varsın temalı sütlü madlen çikolata. (12 adet)
 6. Kahve temalı keçe altlık.

5- Göğe Bakalım Tasarımlı Ahşap Kutulu Fincan

Bu özel fincan, içeriğinde benzersiz tasarımlarla süslenmiş ve sevgilinizin ismiyle kişiselleştirilmiş bir fincanı özel ahşap bir kutuda sunuyor. Her fincan kahve veya çay içerken, sevgiliniz göğe bakarak sizi hatırlayacak ve onun yanında olduğunuzu hissedecek. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Fincan 1.sınıf kalitede seramik malzemeden üretilmiştir.
 2. Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.
 3. Ahşap kupa altlığı ürüne dâhildir.
 4. Kupa altlığı 10 cm x 10 cm boyutlarındadır.
 5. Ahşap fincan kutusu 11.3 cm x 11.7 cm x 7 cm ölçülerindedir.

6- Doğaya Kulak Ver Hediye Kutusu

Doğum Günü Hediyesi

Bu özel hediye kutusu, içeriğinde doğanın seslerini yansıtan özel tasarım ürünler, motivasyon dolu notlar ve doğal aksesuarlar barındırarak sevgilinizin askerlik yolculuğuna doğanın güzellikleriyle birlikte ilham veren bir hediye sunuyor. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel termo deri kapaklı yeşil ajanda.
 2. Kişiye özel içi ve kulpu yeşil seramik kupa.
 3. Kişiye özel touch-pen özellikli metal tükenmez kalem.
 4. Siyah kraft kaplı hediye kalem kutusu.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. Kauçuk kupa altlığı.

Askere Gidecek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Askerlik denince akla ilk gelenlerden bir tanesi özlem duygusudur. Sevgilinize aşkınızı ifade edecek bir hediyeyle askere gitmeden ona motivasyon sağlayabilirsiniz. Sevgiliye şiir kitabı ve çiçek buketi hediye seti ile Turgut Uyar’ın Göğe Bakma Durağı eseriyle aşkınızı ifade edebilir. Sette bulunan özel not mektubuyla sevgilinize duygularınızı açıklayabilirsiniz. Sette yer alan kuru çiçek buketi de armağanlardan bir tanesidir. 

Askere gidecek sevgiliye hediye seçerken, ona olan özel bağınızı ve anılarınızı yansıtacak kişiye özel hediyeler tercih etmek duygusal bir bağ oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bir fotoğraf albümü hazırlayarak birlikte geçirdiğiniz güzel anıları canlandırabilir! Üzerine sevgi dolu notlar yazabileceğiniz bir günlük armağan edebilir veya ismine özel bir aksesuar seçebilirsiniz. Bu tür hediyeler, ona olan sevginizin ve özleminizin sürekli bir hatırlatıcısı olacaktır. Böylece harika bir hediye tercih etmek konusunda son derece isabetli bir şekilde karar alabilirsiniz!

Asker Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Askerdeki sevgilinize hediye arayışındaysanız ona armağan edeceğiniz hediyenin yenilikçi setlerden olmasını tercih edebilirsiniz. 

Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Askerdeki sevgilinize doğum günü hediyesi göndermeye karar verdiyseniz erkeklere yönelik hazırlanan geleneksellikten uzak hediye kutularını satın alabilirsiniz. 

Asker Sevgilime Ne Hediyesi Almalıyım?

Askerdeki sevgilinize zamanını kolay geçirmesi için motivasyon ürünlerinin bulunduğu setleri seçebilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.