Genel

Babaya Manevi Hediye

5/5 - (1 vote)

Babaya manevi hediye alırken farklı kriterleri dikkate almanızı öneriyoruz. Babanız çalışan biriyse ve okumayı seviyorsa ona Kitap Okuyan Erkek Tasarımlı Kupa alabilirsiniz. Seramikten üretilmiş ve 330 ml hacme sahip olan kupayı babanız severek kullanacaktır. Çünkü üzerinde oldukça sevimli duran bir kitap okuyan erkek tasarımı bulunmaktadır. Ama babanıza daha ciddi bir hediye almak isterseniz Alegori Mekanizmalı Ajanda Organizer alabilirsiniz. Termo deriden imal edilmiş ürünün içinde ki ajanda 352 sayfalıdır. Kapakta birçok şekilde kullanılabilecek ufak cepler bulunmaktadır. İsterseniz ürünün üzerine babanızın ismini yazdırarak hediyenizi daha kişisel hale getirebilirsiniz. 

Babaya Manevi Hediye Fikirleri

Babalar genelde kitap okumayı oldukça sever boş zamanlarını okuyarak değerlendirirler. Ona kütüphanesinde sergileyebileceği bir klasik eser alırsanız eminiz çok hoşuna gidecektir. Bir örnek vermemiz gerekirse Ivan Sergeyeviç Turgenyev tarafından yazılmış Babalar ve Oğullar tam böyle bir kitaptır. Babanız oldukça sevecektir. Bu kitabın yanında babanıza üstüne ismini yazdırabileceğiniz huş ağacından yapılmış kişiye özel kitap okuma standı – ajanda – kalem hediye seti de hediye edebilirsiniz. Babanızın kitap okumasını kolaylaştıracak bu ürünle birlikte bir adet ajanda ve metal kalemde gönderilmektedir. 

Babanızın ilgi alanlarını bilmek, ona alacağınız manevi hediye konusunda size rehberlik edecektir. Örneğin, sporu seviyorsa onun en sevdiği spor takımının lisanslı ürünlerinden birini düşünebilir veya hobileri varsa bu hobilerle ilgili özel bir eşya hediye edebilirsiniz. Babanıza ilgi duyduğu bir konuyla alakalı bir hediye seçmek, ona ne kadar özenli düşündüğünüzü gösterecektir.

Babaya manevi hediye alırken onun ilgi alanlarını, anılarınızı, el yapımı ürünleri, isimsiz ve özenle seçilmiş hediyeleri, kaliteli ve dayanıklı ürünleri, duygusal mesajları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Babanıza vereceğiniz manevi hediye, onun için değerli ve unutulmaz bir anı oluşturacak ve sizin aranızdaki bağı güçlendirecektir. Böylece babanıza çok daha isabetli bir manevi hediye almak konusunda alternatif seçenekleri pratik bir şekilde bulabilirsiniz!

Babalar Günü Manevi Hediye

Babanıza ne hediye alacağınızı bir türlü bulamıyorsanız onun burcu üzerinden yola çıkabilir ve babanızın burcuna göre bir hediye seti alabilirsiniz. İkizler burcu erkeğine hediye seti bu setlerden birisidir. İçinden 200 limon kolonyası, 50 gramlık iki ayrı pakette Brezilya ve Guatemala kahvesi ve seramikten üzerinde ikizler burcu temasının olduğu fincan çıkmaktadır. Ayrıca babanızın sevebileceği Camel erkek jakarlı kravatta setin içine dahildir. İsterseniz babanızın ağzının tatlanması içinde setle birlikte babanıza Godiva bademli çikolata da verebilirsiniz. 

El emeğiyle yapılan bir hediye, babanıza olan sevginizi ve değer verdiğinizi ifade etmenin güzel bir yoludur. Kendi el emeğinizle hazırlayabileceğiniz bir resim çerçevesi, özel bir notla süslenmiş bir günlük ya da örgü becerilerinizle hazırlayabileceğiniz sıcacık bir atkı, onun için değerli bir hatıra olacaktır. Burada hediyenin orijinal olması ve anlamlı olması gerekir.

Bazı babalar, manevi hediyeleri gösterişli olmayan ve isimsiz olanlar arasından daha çok tercih ederler. Onun karakterine uygun, sade ve zarif bir hediye düşünebilirsiniz. Örneğin, onun için özel olarak yazdığınız bir şiir, sevdiği bir kitabın özel baskısı veya üzerinde anlamlı bir not bulunan bir cüzdan gibi hediyeler mükemmel seçenek olabilir!

Babaya Alınabilecek En İyi 7 Manevi Hediye Fikri

1- Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu

Organize olmanın ve yaratıcılığınızı ifade etmenin yeni yolu! Bu kutu, şık bir ajanda, özel tasarım kupa ve zarif bir kalem içeriyor.

2- Babaya Hediye Kutusu

Babanıza olan sevginizi özel bir şekilde ifade etmek için ideal bir seçenek. Özenle seçilmiş ürünlerle ona unutulmaz anlar yaşatın.

3- Utrect Kalem Seti

Elegan tasarım ve işlevselliği bir araya getiren bu kalem seti, not almayı ve düşüncelerinizi ifade etmeyi daha keyifli hale getiriyor.

4- Besmele Tasarımlı Kupa

Sevdiklerinize hem estetik hem de manevi bir hediye sunun. Bu özel tasarım kupa, anlamlı bir hediye mesajıyla bir araya geliyor.

5- Kahve Esintisi Hediye Seti

Kahve tutkunları için mükemmel bir hediye seçeneği. Leziz kahve çeşitleri ve özel tasarım kupayla kahve keyfini en üst seviyeye çıkarın.

kadın doğum doktoruna hediye fikirleri

5- Koç Burcu Erkeğine Hediye Seti

Koç burcu erkeği için özel olarak hazırlanan bu set, onun özelliklerini yansıtan ve onu mutlu edecek öğeleri bir araya getiriyor.

6- Professional Power Hediye Kutusu

İş hayatında başarıyı kutlamak ve motivasyonu artırmak için tasarlanmış bu kutu, iş dünyasının gücünü yansıtan özel ürünleri içeriyor.

Sıkça Sorulan Sorular: 

Babalara dekoratif ürünler alınır mı?

Babalar dekoratif ürünleri sevmediğinden ona işlevsel ürünler almanızı öneririz. 

Babaya çakmak alınır mı? 

Eğer babanız gün içinde çakmağa ihtiyaç duyan biriyse bu tarz bir hediyeden hoşlanacaktır. 

Babalara kıyafet alınır mı? 

Babaların kendine özel zevkleri vardır. Bu nedenle eğer babanızın zevkine hakim değilseniz almanızı önermeyiz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.