Genel

Doğum Günü Sürprizleri

Doğum Günü Sürprizleri
Yazıyı Puanla post

Doğum günü sürprizleri her zaman merak edilir! Arkadaşa, sevgiliye veya aileden birine doğum günü armağanı seçerken zorluk yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin hoşlanacağı ve kullanabileceği hediyeleri seçmek çoğu zaman zor olabilmektedir. Bu aşamada özel doğum günü sürpriz setlerinden destek alabilirsiniz. Klişe hediyeler yerine bu seneki doğum gününde sevdiklerinize kitaplı setlerden tercih edebilirsiniz. 

Puslu kıtalar atlası kitaplı hediye seti ile sevdiklerinizin en özel günlerini tebrik edebilirsiniz. Sette yer alan İhsan Oktay Anar’a ait Puslu kıtalar atlası önemli eserlerdendir. Kişiye özel seramik fincan ve geleneksel kahvelerle taçlandırılan sette limon kolonyası ve çikolata da armağan edilir. 

Sevdiklerimizin doğum günleri, onlara olan sevgimizi ve takdirimizi göstermek için özel bir fırsattır. Hediye verme geleneği, sevdiklerimizin yüzünde gülümsemeler ve mutluluklar yaratmanın mükemmel bir yolu olmuştur. Elbette ki sevdikleriniz için doğum günü sürprizleri hazırlamanız onu her zaman değerli hissettirecektir.

Doğum Günü Sürprizleri Nelerdir?

Doğum günü sürprizi demek arkadaşınıza seçtiğiniz hediyenin onu hem şaşırtması hem de hoşuna gitmesidir. Kişisel zevklerini ve ilgi alanlarını bildiğiniz arkadaşınıza onun ruhunu yansıtacak bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz. Örneğin kahvekolik arkadaşınıza armağan edebileceğiniz en kullanışlı hediye kahvesever arkadaşa isme özel doğum günü hediye seti ürünüdür. Sette isme özel hazırlanan ahşap altlıklı kahve fincanı ve tek içinlik türk kahvesi yer alır. Doğal çiçeklerden oluşan kuru çiçek buketi de armağan edilir. 

1- Amat Kitaplı Hediye Seti

Doğum Günlerini Özel Kılın. Amat Kitaplı Hediye Seti, içerisindeki kitap ve özel tasarım kutusuyla doğum günü sürprizlerinizi daha da anlamlı hale getirmeyi amaçlıyor. Bu özel hediye setini Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçerek sevdiklerinize özel bir armağan sunabilir ve onların doğum gününü kutlarken anlam dolu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Amat – İhsan Oktay Amar.
 2. Kişiye özel gemi tasarımlı seramik kupa.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber metal roller kalem.
 4. Kişiye özel termo deri tarihsiz ajanda – defter.

İlgili Konu : Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri

2- Küçük Prens Hediye Kutusu

Doğum Günü Sürprizlerini Masalsı Hale Getirin. Küçük Prens Hediye Kutusu, içerisindeki özel Küçük Prens temalı hediyeler ve özel tasarım kutusuyla doğum günü kutlamalarınıza anlam ve masalsı bir dokunuş katmayı amaçlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Küçük Prens – Antoine de Saint Exupery.
 2. Kişiye özel kraft kapaklı çizgisiz defter.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal kalem.
 4. Doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 5. Happy Brithday motto kart.

3- Happy Birthday Kupa

Sevdiklerinizin doğum gününü daha da renkli ve özel kılmak için Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz bu kupayı kişiselleştirerek daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel baskı yapılmaktadır.
 2. Seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. 330 ml hacme sahiptir.
 4. Elde yıkanması tavsiye edilir.

4- Kişiye Özel Siyah Ajanda Kupa Kalem Çikolata Hediye Seti

Sevdiklerinizin doğum gününü daha da renkli ve özel kılmak için Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz bu kupayı kişiselleştirerek daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel siyah termo deri kapaklı ajanda.
 2. Kişiye özel seramik Kupa.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal siyah tükenmez kalem.
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku).
 5. Kişiye özel kauçuk kupa altlığı.

5- İsme Özel Premium Hediye

Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçerek sevdiklerinize özel bir armağan sunabilir ve onların doğum gününü kutlarken kişiselliği ve özel bağınızı vurgulayabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel french press çelik termos.
 2. Kişiye özel siyah seramik kupa.
 3. Patiswiss hazelnut drage.
 4. Brundi Afric filtre kahve -50 gr.
 5. Guatemala Huehuetenango filtre kahve -50 gr.
 6. Palo santo tütsü.
 7. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

6- Beyaz Gemi Kitaplı Hediye Seti

Beyaz Gemi Kitaplı Hediye Seti ile Doğum Günü Sürprizlerine Anlam Katın. Bu özel hediye seti, içerisindeki kitap ve özel tasarım kutusuyla doğum günü kutlamalarınıza özel bir hava katmayı amaçlıyor Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Beyaz Gemi – Cengiz Aytmatov.
 2. Çini desenli topkapı fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Kare kraft kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Mavi doğal çiçekli dekoratif tablo.
 6. Happy birthday motto kart.

Doğum Günü Sürprizleri Nasıl Olmalıdır?

Klasik doğum günü hediyeleri klişeleşmiş olduklarından dolayı insanların zevklerine hitap etmeyebilir. Bu nedenle hazırlayacağınız sürpriz doğum günü hediyelerini yenilikçi fikirler arasından seçmelisiniz. Örneğin uygun fiyatlı bir hediye arıyorsanız doğum günü pastası desenli unisex çorap hediyesini tercih edebilirsiniz. Yüzde seksen pamuktan dokunan bu çoraplar esnek yapısıyla ayağı sarar. Kendi özel kutusunda gönderilen çoraplar her iki cinsiyete de uyar. 

El emeği hediyeler, özveri ve sevginin en güzel ifadelerinden biridir. Sevdikleriniz için el yapımı bir hediye hazırlamak, onlara olan sevginizi göstermenin ve ne kadar değerli olduklarını hissettirmenin harika bir yoludur. Örneğin, örgü bir atkı, kendin yap bir takı, el yapımı sabunlar veya bir resim gibi el becerilerinizi kullanabileceğiniz farklı fikirler deneyebilirsiniz.

Doğum Günü Sürprizleri

En Güzel Doğum Günü Sürprizleri

En güzel doğum günü sürprizi insanı mutlu etmeli ve değerli hissettirmelidir. Dolayısıyla klasikleşmiş hediyelerden vazgeçerek titizlikle hazırlanmış hediye setlerinden tercih etmenizi öneririz. Abartma tozu kitaplı hediye seti ile yaşı küçük sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Abartma Tozu kitabının bulunduğu sette mandala boyama kitabı ve silgili boya seti de yer alır. Keyifle boyama yaparken armağan edilen çikolata tüketilir ve masa lambası da kullanılabilir. 

Her zaman popüler hediye seçeneği olarak karşımıza çıkan kişiye özel hediyeler, sıradan bir hediye yerine özel ve düşünceli bir hediye olmaları açısından önemlidir. Sevdiklerinizin isimleri, doğum tarihleri veya özel bir mesajı içeren eşyalar seçerek onların kalbini fethedebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir bir kupa, takım elbise askısı, bir yastık kılıfı veya özel bir kolye gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

Sürpriz Doğum Günü Hediyesi Fikri Nedir?

Sevdiklerimize alacağımız sürpriz hediyeler zaman zaman bizleri zorlayabilir. Yenilikçi setler ile hediye seçiminizin süresini kısaltabilirsiniz. 

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyesi Nedir?

İnsanlar kendilerini özel hissettikleri hediyeleri ömürleri boyunca unutmazlar. Bu nedenle kişiye özel hazırlanabilen ürünlerin yer aldığı setleri tercih edebilirsiniz. 

Sıra Dışı Sürpriz Doğum Günü Hediyesi Nedir?

Sizin için değerli kişilere doğum günlerinde klasiklikten uzak sıra dışı hediyeler hazırlayabilirsiniz. Örneğin el yapımı ürünler son derece sıra dışıdır. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.