Genel

El Yapımı Hediye Fikirleri

El Yapımı Hediye
4.2/5 - (8 votes)

El yapımı hediye fikirleri popüler seçeneklerdir! El yapımı hediyelerin üretimi her zaman çok zahmetli olmaktadır. Bu yüzden el yapımı hediyeler hediye etmek karşı tarafa ona ne kadar değer verdiğimiz mesajını yollamaktadır. Bir kişiye el yapımı hediye vermek istiyorsanız rahatlatıcı Aromaterapi Hediye Kutusu ürününe bakmanızı öneririz. Set ahşap hediye kutusunda gelmektedir. İçinde el yapımı seramik bir kupa, palo santo şeklinde tütsü, bunu yakabilmek için elde üretilmiş seramik tütsülük, yasemin çayı, kare çikolata ve dekoratif bir çiçek buketi çıkmaktadır. 

Sevdiklerimize olan sevgimizi göstermenin en güzel yollarından biri, onlara özel ve anlamlı el yapımı hediyeler vermektir. Hazır alınmış hediyeler yerine, emek ve özenle yapılan bir hediye ile sevdiklerimizin yüzünde gülümseme yaratmak daha da değerli olacaktır. Sevdiğiniz kişi için özel bir fotoğraf albümü yapmak, birçok hatıranın saklanacağı güzel bir armağan olacaktır. Sevdiğiniz anıları bir araya getirerek, albümü renkli kağıtlar ve süslemelerle süsleyebilirsiniz.

El Yapımı Hediye Fikirleri Neler

İçinde el yapımı ürünlerin olduğu bir hediye paketi arıyorsanız Kişiye Özel Ev-Ofis Hediyesi ürününü seveceğinizi söyleyebiliriz. Setin içinden vegan deri kaplama kapağa sahip 13×21 boyutlarında üstüne isim yazabileceğiniz bir defter, isim yazdırılabilir seramik bir kupa, seramik bir tütsülük, 200 ml boyutlarında kokusu ile büyüleyen meram kolonyası, siz farklı bir deneyim yaşatacak Çin çayı ve evinizi süslemenizde yardımcı olacak bir adet canlı sukulent çıkmaktadır. 

Özellikle el yapımı hediye yapmayı istiyorsanız basit takı malzemeleri kullanarak kişiye özel bilezikler, kolyeler veya küpeler yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin zevkine uygun renk ve tasarımlar seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Bir defter veya günlük alın ve dış kapağını sevdiklerinizin isimleri, sevdiği renkler veya ilgi alanlarına göre dekore edin. İçine de güzel bir not bırakarak özel bir kişisel hediye yapabilirsiniz. Böylece harika bir hediye fikrini hayata geçirme fırsatını elde edersiniz.

El Yapımı Hediye

1- Güzel Gör Hediye Seti

Güzel Gör Hediye Seti, sevdiklerinize kendilerini iyi hissettirecek ve güzelliklerle dolu anlar yaşatmak için harika bir seçenektir. Bu özel set, içeriğinde aromaterapi ürünleri bulundurabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. See the good tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Kişiye özel see the good tasarımlı tarihsiz ajanda / defter.
 3. Kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 4. Özel silindir kutusunda lapsang sounchog tea. (30 gr.).
 5. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 6. El yapımı doğal balmumu petekli mum.

2- Kişiye Özel Ev – Ofis Hediyesi

Hem kişisel bağları güçlendirmek hem de günlük yaşamda kullanılabilecek özel bir armağan sunmak istediğinizde bu hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 13 x 21 vegan deri kapak defter.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Seramik el yapımı tütsülük.
 4. Meram çiçeği kolonyası.
 5. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog Tea. Güney Çin. (30 gr.)
 6. Canlı sukulent.

3- Tatlı Dilekler Hediye Kutusu

Tatlı Dilekler Hediye Kutusu”, sevdiklerinize tatlı ve samimi dileklerinizi iletmek için harika bir seçenektir. Bu özel hediye kutusu içerisinde, çeşitli tatlı ve lezzetli ürünler veya hediyeler bulunabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel seramik kupa.
 2. Özel ev yapımı tereyağlı bucks tarzı kurabiye.
 3. İsme özel tarihsiz çizgili ajanda.
 4. Özel kraft kutusunda touch pen özellikli metal kalem.
 5. Doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 6. İsme özel kupa altlığı.

4- Beyaz Gemi Kitaplı Hediye Seti

Beyaz Gemi Kitaplı Hediye Seti”, edebiyat severlere özel ve anlamlı bir hediye seçeneği sunuyor. Bu özel hediye seti içerisinde “Beyaz Gemi” adlı bir kitap ve kitap kapağında özel bir tasarım taşıyan diğer öğeler bulunabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Beyaz Gemi – Cengiz Aytmatov.
 2. Çini desenli topkapı fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Kare kraft kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Mavi doğal çiçekli dekoratif tablo.
 6. Happy birthday motto kart.

5- Sevgiliye Hasret Tasarımlı Şeker Portalı Kitaplı Hediye Seti

Bu özel hediye seti içerisinde “Şeker Portakalı” adlı bir kitap ve kitap kapağında özel tasarımlarla sevginizi yansıtan detaylar bulunabilir. Bu hediye seti ile sevgilinize hem unutulmaz bir hikaye sunabilir hem de ona olan özlem ve sevginizi ifade edebilirsiniz Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Şeker Portakalı – Jose Mauro De Vasconcelos.
 2. Love temalı el yapımı seramik bardak.
 3. Doğal kuru çiçekli hasret mottolu ahşap pano.
 4. Burundi Afric filtre kahve.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen metal tükenmez kalem.

Anneye El Yapımı Hediye Fikirleri

Annenize hediye olarak Hatır Hediye Kutusu alırsanız eminiz sizin onu ne kadar sevdiğinizi bir kere daha anlayacaktır. Bu özel setin içinden üzerinde kahve fincanı tasarımı olan ahşap kapaklı bir defter ve üstüne annenizin ismini yazdırabileceğiniz metal bir kalem çıkmaktadır. Bu ürünlere el yapımı, seramik, altlığı ahşaptan imal edilmiş turkuaz ve turuncu renklerde özel bir fincan, kaliteli kare çikolata ve anneniz kahve seviyorsa oldukça beğeneceği Süryani ve Türk kahveleri çıkmaktadır. 

Babaya El Yapımı Hediye Fikirleri

Babalar genelde koyu renkleri oldukça sevmektedir. İçinde koyu renkli hediyeler ve lezzetli ürünlerin olduğu Eşe Doğum Günü Hediyesi isimli hediye setini alırsanız onu mutlu edebilirsiniz. Setin içinde sırlanmış koyu renklerde bir el yapımı kupa, üzerin kalp şeklinde bir tasarımın olduğu 13×21 boyutlarında 160 sayfalık defter, ismini yazdırabileceğiniz metal ve dayanıklı bir kalem, Godiva markasının tadıyla babanızın aklını başından alacak imza isimli çikolatası çıkmaktadır. 

Bütün bu bilgiler ışığında el yapımı hediyeler, duygusal bağları güçlendiren ve sevgiyi ifade eden en güzel yollardan biridir. İster yaratıcı bir kişi olun, ister el becerileriniz konusunda yeni başlayan, sevdikleriniz için özgün ve anlamlı hediyeler hazırlayabilirsiniz. El emeği, gönül emeğidir ve bu tür hediyeler karşınızdakine ne kadar değer verdiğinizi göstermenin özel bir yoludur.

Babalara Pantolon Alınır Mı?

Eğer bedenini ve hangi kumaş türlerini sevdiğini biliyorsanız ona pantolon alabilirsiniz.  

Babalara parfüm Alınır Mı? 

Parfüm özel bir üründür. Almadan önce babanızın kullanmayı sevdiği markaları öğrenmenizi öneririz.

Babalar Çikolata Sever Mi? 

Herkes gibi babalarda çikolatanın eşsiz tadına bayılırlar. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.