Genel

Hocaya Hediye

Hocaya Hediye
Yazıyı Puanla post

Hocaya hediye alırken farklı kriterleri dikkate almanız gerekir. Hocanıza hediye ararken sınırlı seçeneklerle karşı karşıya kalacağınızı düşünebilirsiniz. Fakat günümüzde hocalar için en ideal hediyeleri bulmak oldukça kolaydır. Hocalar günlerinin büyük bir kısmında aktif olarak çalışırlar. Enerji kazanmak içinse kahve gibi kafein ağırlıklı içeceklere ihtiyaç duyabilirler. Dolayısıyla hocanıza satın alabileceğiniz en ideal hediyeler arasında Öğretmene Kişiye Özel Dünya Kahveleri Hediye Kutusu bulunur. 

Hocanıza özel olarak hazırlanan bu sette birbirinden lezzenli kahveler ve atıştırmalık çikolata bulunur. İsme göre hazırlanan kişiye özel çiçek buketi tasarımlı tarihsiz ajanda, kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem gibi ürünler bulunur. Kahveler ise Brazil Bella Giana filtre kahve ve Guatemala Huehuetenango filtre kahvedir. Hocaya hediye her zaman farklı alternatif seçeneklerden oluşur!

Kitaplar, düşünceleri zenginleştiren, hayal gücünü geliştiren ve yeni dünyaların kapılarını açan güzel hediyelerdir. Sevdiklerinize ilgi alanlarına uygun kitaplar alarak onları destekleyebilir ve bilgi dünyalarını genişletebilirsiniz. Ayrıca, resim yapmayı seven bir arkadaşınıza yaratıcı malzemelerden oluşan bir set hediye ederek içlerindeki sanatçıyı ortaya çıkarmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Hocaya Hediye Fikirleri

Eğitim dünyamız için son derece büyük öneme sahip hocalarımızın özel günlerini kutlamak veya doğum günü tebriğinde bulunmak için set hediye edebilirsiniz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne Özel Teknolojik Hediye Kutusu işlevsel hediye armağan etmek için oldukça idealdir. Set içeriğinde 16 GB kapasiteli USB Bellek ve 1000 mah kapasiteli Powerbank yer alır. Aynı zamanda hocanızın ismine özel olarak hazırlanan kişiye özel rubber metal roller kalem de yer alır. 

Sevdiğinizin ilgi alanları ve hedefleri doğrultusunda bir kendini geliştirme seti oluşturabilirsiniz. İlgisini çeken bir konuda kitaplar, motivasyon kartları veya bir günlük hediye ederek onun kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Sevdiklerinizin bir hobisi varsa, ona bu hobiyle ilgili özel malzemeler hediye edebilirsiniz. Bir ressam için yeni fırçalar, bir gitarist için yeni bir tel seti veya bir yemek tutkunu için yeni bir mutfak aleti, onların ilgisine ve tutkularına değer verdiğinizi gösterir. Hocaya hediye fikirleri aşağıda belirtilmiştir.

Hocaya Hediye

İlgili Konu: Öğretmene Hediye

1- Besmele Tasarımlı Kupa

Dinî değerleri ve anlamlı ifadeleri yaşamın her anına taşımanın güzel bir yolu olan ‘Besmele Tasarımlı Kupa’, Öğretmenininz için her anı özel kılıyor. Ürün seti içeriği şu şekildedir;

1- 1.sınıf kalitede seramik malzemeden üretilmiştir.

2- Kupa 350 ml. hacme sahiptir.

3- Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.

4- Ahşap kupa altlığı ürüne dâhildir.

5- Kupa altlığı 10 cm x 10 cm boyutlarındadır.

2- Freetown Kalem Seti

Değerli öğretmenlerimize minnettarlığımızı ifade etmek ve onlara özel bir jest yapmak için tasarlanmış olan ‘Freetown Kalem Seti’, eğitim yolculuğunda onların katkılarını kutlamak için mükemmel bir seçenektir. Ürün seti içeriği şu şekildedir;

 1. Freetown Kalem Seti:
 2. Özel set kutusu.
 3. Roller ve Tükenmez Kalem.
 4. Besmele Kabartma Kalem Seti.
 5. Kişiye ve kuruma özel baskı çözümleri.
 6. Silinmez ve dayanıklı lazer baskı teknolojisi.

3- Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu

Değerli öğretmenlere teşekkür etmek ve onlara özel bir jest sunmak için tasarlanmış olan ‘Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu’, eğitimdeki katkılarına anlam katan bir hediye seçeneğidir. Ürün seti içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 192 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi

4- Güçlü Duruş Hediye Kutusu

Bu özel kutu, içerisinde anlam dolu notlar, motivasyon verici aksesuarlar ve özel bir hediye bulundurarak öğretmenlerimize güçlü duruşları için ilham verir. Onların hayatlarında rehberlik eden ve geleceği şekillendiren öğretmenlere özel bir teşekkür sunar. Ürün seti içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel gri-siyah kombinli tarihsiz defter. (13×21 cm ebatlarında 160 sayfa)
 2. Baş harf  tasarımlı seramik kupa.
 3. Kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 4. Guatemala Orta Amerika dünya kahvesi. (50 g)
 5. Patiswiss çikolatalı çilek draje.

5- Bir İdam Mahkumunun Son Günü Kitaplı Hediye Seti

Değerli öğretmenlerimize duygusal bir deneyim ve anlamlı bir jest sunmak için tasarlanmış olan ‘Bir İdam Mahkumunun Son Günü Kitaplı Hediye Seti’, onların aydınlatıcı yolculuklarına eşlik ediyor. Bu özel hediye seti, içerisinde bu unutulmaz eseri barındırarak hem edebiyatın gücünü hem de insanlık hikayesinin derinliğini sunuyor. Ürün seti içeriği şu şekildedir;

 1. Bir İdam Mahkumunun Son Günü – Victor Hugo
 2. Kişiye özel siyah seramik kupa.
 3. Kişiye özel kraft kutusunda touch pen özellikli siyah metal kalem.
 4. Cam kavanozda özel paketlenmiş ıhlamur yaprakları çayı.
 5. Bitki çayı süzgeci.

Hocaya Ne Hediye Alınır?

Hocalar günlük hayatlarında sık sık not defteri ve kalem kullanmak durumunda kalırlar. Dolayısıyla hocanız için alabileceğiniz en işlevsel hediyeler arasında Öğretmene Sürpriz Hediye Kutusu yer alır. Öğretmenler gününü kutlamak ya da hocanızın doğum gününü kutlamak istiyorsanız bu set sizin için ideal olacaktır. Hocanızın kullanması için Happy Teachers Day tasarımına sahip not defteri bulunur. Defterin yanında yine kullanılabilmesi için kişiye özel siyah mat kalem sunulur. Gün içinde öğretmeninizin atıştırması adına kağıt paketli kare çikolata da yer alır. 

Unutmayın, hediyenin değeri maddi boyutundan daha çok anlam ifade ettiği zamandır. Sevginizi ve düşkünlüğünüzü yansıtan bir hediye ile sevdiklerinizin yüzünde oluşturacağınız mutluluk paha biçilemez olacaktır. Onların neye ihtiyaç duyduklarını, ilgi alanlarını ve hayallerini göz önünde bulundurarak özenle seçtiğiniz bir hediye, aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Bu aşamada hocaya hediye seçeneklerini mantıklı bir şekilde değerlendirmek beraberinde önemli kazanımları getirir.

Emekli Hocaya Ne Alınır? 

Mesleğine veda eden emekli hocanıza emekleri için teşekkür hediyesinde bulunmak isteyebilirsiniz. Öğretmene Özel Rengarenk Yarınlara Hediye Kutusu emekli hocanız için ideal seçeneklerdendir. 

Yeni Hocaya Ne Alınır?

Meslek hayatına yeni atanan hoca sevdikleriniz için ajanda ve kalem setlerini tercih edebilirsiniz. Öğretmene Ajanda Kalem Hediye Seti özelleştirilebilir detaylarıyla oldukça iddalı hediyelerdendir. 

Erkek Hocaya Ne Alınır?

Erkek hocalara hediye almak geçmişte olduğu kadar zor değildir. Öğretmene Özel Ahşap Teknolojik Hediye Seti özellikle erkek hocalar için ideal ürünler arasında yer alır.