Genel

İngilizce Öğretmenine Hediye

İngilizce Öğretmenine Hediye
5/5 - (1 vote)

İngilizce öğretmenine hediye almak söz konusu olduğunda, Her öğrenci için öğretmenleri önemli bir etkiye sahiptir. Ancak İngilizce öğretmenleri, dil becerilerimizi geliştirmemiz ve kültürel farkındalığımızı artırmamız için bize kapılar açarlar. Öğretmenlerimize olan minnettarlığımızı ifade etmek ve onları mutlu etmek için özel bir hediye seçmek önemlidir. Burada bir karar verirken İngilizce öğretmeninizin tam olarak nelerden hoşlandığını dikkate almanız gerekir.

İngilizce öğretmeninize dil öğrenme deneyimini daha keyifli hale getirecek ilginç bir hediye sunabilirsiniz. Örneğin, dil öğrenme oyunları, kelime bulmacaları veya dilbilgisi kartları içeren bir set hazırlayabilirsiniz. Böylece, öğrencilerinizi daha etkili bir şekilde desteklemek ve dil becerilerini geliştirmek için keyifli bir araç sunmuş olursunuz.

Öğretmenize biraz günlük hayatın koşuşturmasından kenara çekilip nefes almasına, kendine vakit ayırmasına imkan sağlayacak bir hediye seti hazırlamak da oldukça cazip bir hediye seçeneği olacaktır. Kitaplı Hediye firmasının hazırlamış olduğu Öğretmene Keyifli Vakitler Hediye Kutusu bu doğrultuda ideal bir hediye seçeneği olabilir. Öğretmeniniz set içeriğinde bulunan lady grey çay, tütsü, ve kitap sayesinde günlük hayattan biraz kopup kendi iç sesini dinleme fırsatı bulacaktır. İngilizce öğretmenine hediye fikirleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İngilizce Öğretmenine Hediye Fikirleri

1- Öğretmene Green Lover Hediye Kutusu

Öğretmene Green Lover Hediye Kutusu gibi özel ve düşünceli bir hediye seçeneği, İngilizce öğretmenine hediye vermek için harika bir fikir olabilir. Bu kutu içinde genellikle bitki yetiştirmeyle ilgili ürünler veya bitkilerin kendisi bulunur. İngilizce öğretmeninize notlarını tutabileceği aynı zamanda ismine özel olarak hazırlanan bu seti hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Ayrıca, bu hediye onun çevre dostu bir yaşam tarzını desteklediğinizi gösterir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel çiçek buketi tasarımlı 13 x 21 cm. ebatlarında yeşil ajanda / defter.
 2. Çiçek buketi tasarımlı kişiye özel seramik kupa.
 3. Kişiye özel touch pen özellikli yeşil metal kalem.
 4. Patiswiss antep fıstıklı draje.
 5. Doğal kuru çiçek buketi. (Stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek türlerinin renginde değişiklik olabilir.)

2- Öğretmene Dünya Çayları Hediye Kutusu

“Öğretmene Dünya Çayları Hediye Kutusu,” İngilizce öğretmeninize vermek için harika bir hediye seçeneği olabilir. Bu hediye kutusu içinde farklı ülkelerden gelen çeşitli çay çeşitlerini barındırır. İngilizce öğretmeninizin kültürler arası ilgi ve öğrenme merakını tatmin ederken, aynı zamanda dinlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. Her bir çay çeşidi farklı bir tat deneyimi sunarken, öğretmeniniz için özel olarak tasarlanmış bir hediye olduğunu gösterecektir. İngilizce öğretmenine hediye olarak alınabilecek anlamlı bir set olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Özel silindir kutsunda Lady Grey tea. İngiltere. (30 Gr.)
 2. Özel silindir kutsunda Beyaz tea. Çin. (30 Gr.)
 3. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog tea. Güney Çin. (30 gr.)
 4. İsme özel ahşap altlıklı çay-kahve fincanı.
 5. Kare kraft ile kaplanmış çikolata ( Eti, Ülker, Torku veya Nestle)
 6. Dünya çayları tanıtım kartı.
 7. Happy Teacher’s Day motto kart.
 8. Özel ahşap hediye kutusu.

3- Öğretmene Kişiye Özel Dünya Kahveleri Hediye Kutusu

Kişiye Özel Dünya Kahveleri Hediye Kutusu, İngilizce öğretmeninize duyduğunuz takdiri ve saygıyı ifade etmenin zarif bir yoludur. Onun için özenle seçilmiş bu hediye ile öğretmeninizi mutlu edebilir ve onun için özel olduğunu gösterebilirsiniz. Bu hediye aynı zamanda öğretmeninizin kahve keyfini daha da renklendirecek ve sizin için unutulmaz bir öğrenci olarak hatırlanmanıza katkı sağlayacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel çiçek buketi tasarımlı tarihsiz ajanda-defter.
 2. Kişiye özel çiçek buketi tasarımlı seramik kupa.
 3. Brazil Bella Giana filtre kahve. (50 g)
 4. Patisswis çikolatalı çilek draje.
 5. Kauçuk kupa altlığı.
 6. Çiçek buketi tasarımlı happy teachers day motto kart.

4- Öğretmene Anlamlı Hediye / Gift Box For Teachers Seti

Öğretmene Anlamlı Hediye / Gift Box For Teachers Seti, İngilizce öğretmeninize vermek için duygusal bir hediye seçeneği olabilir. Bu hediye seti içinde öğretmene duygusal bir teşekkür ifadesi veya motivasyon mesajı içeren özel bir not veya kart bulunabilir. Ayrıca öğretmeninizin sevdiği birkaç öğretim malzemesi veya edebiyat kitabı da ekleyebilirsiniz. İngilizce öğretmenine hediye seçenekleri arasında bu seti de değerlendirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Masallarda Bir Peri Çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta Öğretmen – Ahmet Şerif İzgören.
 2. Yaprak tasarımlı vegan deri isme özel taba anı defteri.
 3. Kişiye özel mat siyah seramik kupa.
 4. French press 350 ml.
 5. Sıcak içecek tasarımlı keçe kupa altlığı.
 6. Cam kavanoz içinde karışık kış çayı.
 7. Cam kavanoz içerisinde ıhlamur çayı.

5- Değerli Öğretmenim Hediye Kutusu

“Değerli Öğretmenim Hediye Kutusu, İngilizce öğretmeninize vermek için duygusal ve anlamlı bir hediye seçeneği olabilir. Bu özel hediye kutusu içinde öğretmeninize yazdığınız kişisel bir teşekkür notu veya mektup bulunabilir. Ayrıca öğretmeninizin ilgi alanlarına uygun bir kitap, güzel bir kalem veya onun sevdiği bir hediye de içerebilir. Bu hediye, öğretmeninize ne kadar değerli olduğunu ve onun emeklerini takdir ettiğinizi göstermek için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 13 x 21 cm. ebatlarında  öğretmen tasarımlı tarihsiz ajanda / defter.
 2. Siyah seramik kahve fincanı.
 3. SELAMLIQUE geleneksel türk kahvesi.
 4. Kraft kutusunda isme özel touch pen özellikli metal kalem.
 5. Limon kolonyası (200 ml).
 6. Öğretmen tasarımlı motto kart.

Lise İngilizce Öğretmenine Hediye

Lise İngilizce öğretmenine hediye olarak özel bir kelime defteri düşünülebilir. Bu defter, İngilizce kelimeleri öğrenmek ve yeni kelimeleri not almak için kullanabileceği bir araç olacaktır. Kelimelerin anlamlarını, cümle içinde kullanımlarını ve hatta kişisel notlarını eklemek için kullanabileceği bir kaynak sağlamak, onun dil becerilerini daha da geliştirmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kullanışlı bir hediye olacak olan bir ürün almanız onun için de cazip bir hediye olacak ve uzun zaman kullanma imkanı bulacaktır.

Öğretmene Ajanda Kalem Hediye Seti hem şık hem de isme özel hazırlanabilir olması yönü ile lise ingilizce öğretmeni için anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Öğretmeninize hediye olarak alabileceğiniz daha bir çok set için kitaplı hediye firmasının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazı: Öğretmene Hediye Fikirleri

İngilizce Öğretmeni Sevgiliye Hediye

İngilizce öğretmeni sevgiliye hediye seçenekleri arasında defter, kitap, anahtarlık sıklıkla tercih edilir. Fakat bunlara benzer sevgilinizin de ilgi alanlarına hitap edebilecek birden fazla ürünle güzel bir hediye seti hazırlamak sevgiliniz için çok daha cazip bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgiliye Hasret Tasarımlı Şeker Portakalı Kitaplı Hediye Seti ingilizce öğretmeniniz için alabileceğiniz ideal bir hediye olabilir. Set içerinde bulunan Şeker Portakalı kitabı onu muhatap olduğu öğrencilerinin psikolojilerini anlamasına fayda sağlayacak olması yönü ile de anlamlı bir tercih olacaktır. Çikolata, kahve ve el yapımı seramik kupa da ona keyifli vakitler geçirme imkanı sağlayacaktır.

İngilizce Öğretmeni Eşe Hediye

Edebiyatın gücünü bilen bir İngilizce öğretmeni, kitaplara olan sevginizi takdir edecektir. Ona, İngiliz edebiyatının klasiklerinden oluşan bir kütüphane hediye edebilirsiniz. Charles Dickens, Jane Austen, William Shakespeare gibi yazarların eserlerini içeren bir koleksiyon, hem öğretmeninizin kişisel okuma zevkini tatmin edecek hem de derslerinde öğrencilerine tavsiyelerde bulunabileceği bir kaynak olacaktır.

Eşiniz İngilizce öğretmeniyse ona özel bir hediye almanız anlamlı olacaktır. İngilizce öğretmeni eşe hediye alırken kapsamlı araştırma gerek. Eşinizin mutlu olacağı kupalar ve tablolar hediye seçenekleri arasında en iyisidir. Özellikle öğretmen tasarımlı hediye seti ve bahar esintisi gibi hediye kutuları da eşinizi memnun edecek hediyelerdir. Bu tarz hediyeler her şeyden önce öğretmenizi özel hissettirecektir. İngilizce öğretmenine hediye seçenekleri için kitaplı hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngilizce Öğretmeni Amcaya Hediye Fikirleri

Öğretmene kış çaylı doğal hediye seti tercih edilebilecek hediyeler arasındadır.

İngilizce Öğretmeni Halaya Hediye Fikirleri

İngilizce öğretmeni halanıza öğretmenler gününüz kutlu olsun hediye seti gibi hediyeler alabilirsiniz.

İngilizce Öğretmeni Kız Kardeşe Hediye Fikirleri

İngilizce öğretmeni olan kız kardeşinize ingilizce öğretmeni tasarımlı isme özel bir kupa hediye edebilirsiniz.

Kız kardeşinize dünya klasikleri Atlantik hediye seti alabilirsiniz.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.