Genel

Kız Çocuk Hediye

Kız Çocuk Hediye
Yazıyı Puanla post

Kız çocuk hediye seçimi söz konusu olduğunda göz önünde bulundurmamız gereken ilk husus alacağımız setin çocuğun yaşına ve ilgi alanlarına uygun olmasıdır. Hediye seçerken çocun ilgi alanları ve kişisel zevkleri kadar, ona olan sevginizi ve düşkünlüğünüzü de yansıtan anlamlı bir hediye seçmek, onun için değerli bir hatıra oluşturacaktır. Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus ise çocuğun kişisel gelişim ve eğitimine katkı sağlayabilecek nitelikte bir hediye seçimi yapılmasıdır. Çocuğun eğitimine katkı yapabilecek hediyeler arasında da başı çeken ürünlerden biri de kitaptır. Çocuğun bu yaşlarda okuma alışkanlığı kazanabilmesi ilerisi için çok önemlidir. Çocuğun bu yaşlarda kitap okuma alışkanlığı kazanması ileride onun için bir çok başarının da anahtarı olacaktır.

Yalnız konu çocuklar olduğu zaman kitap bazen tek başına çocuğun ilgisini çekmesi yönüyle cazip bir hediye olmayabilir. Onun için yanına çocuğun hem ilgisini çekebilecek hem de gözüne hitap edeb,ilecek bir kaç yan ürünle güzel bir hediye seti oluşurmak kitap hediyesini çok daha cazip bir hale getirebilir. Bu şekilde çocuğun ilgisi de kitaplara çekilmiş olacaktır. Kitaplı Hediye firması olarak bu hususta elimizden gelen gayreti gösterek farklı ilgi alanlarına yönelik hediye setleri hazırlamaya çalışıyoruz. Siz de aşağıdaki görselde olduğu gibi bir hediye seti hazırlamak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kız Çocuk Hediye Fikirleri

Hazırlayacağınız hediye setinin içerisine içerisine koyacağınız kitaba uygun tasarıma sahip ürünler koyarak görsel olarak da ilgi çekici bir set hazırlayabilirsiniz. Yukarıdaki sette olduğu gibi eğer sete Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılmış ünlü bir edebiyat eseri olan Küçük Prens kitabını ekleyecekseniz kitabın yanına Küçük Prens tasarımlı bir defter yada aynı tasarıma sahip bir kupa yahut bir kitap ayracı ekleyerek güzel bir hediye seti hazırlayabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz bu ürünlerin üzerine isim yazdırarak setinizi daha anlamlı ve kalıcı bir hale getirebilirsiniz.

Farklı kitap seçenekleri için de aynı şekilde bir çok ürün Kitaplı Hediye firmasının hediye hazırlama robotu içerisinde mevcuttur. Dilediğiniz kitapla birbirinden güzel setler oluşturabileceğiniz binlerce ürüne göz atıp dilediğiniz seti oluşturabilirsiniz.

1- Pembe Çelik Termos

“Pembe Çelik Termos,” kız çocukları için mükemmel bir hediye seçeneğidir. Bu özel termos, pembe rengi ve şık tasarımıyla dikkat çekerken, içeceğinizi sıcak veya soğuk tutma özelliğiyle de pratik bir kullanım sunar. Okulda, piknikte veya dışarıda herhangi bir etkinlikte içeceklerinizi taze ve istediğiniz sıcaklıkta tutmak için ideal bir üründür. Kız çocuğuna hediye olarak vererek hem günlük yaşamını kolaylaştırabilir hem de onun için özel bir eşya sunabilirsiniz. Bu termos, hem işlevsel hem de sevimli bir hediye olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Çelik termos 300 ml. hacimdedir.
 2. Çift kat paslanmayan ve kırılmayan çelikten imal edilmiştir.
 3. Kapağındaki mini bardak ile içerisindeki içeceği hızlıca tüketebilirsiniz.

2- Sahil Çiçekleri Bez Çanta

“Sahil Çiçekleri Bez Çanta,” kız çocuğuna verilebilecek harika bir hediye seçeneğidir. Bu çanta, canlı renklere ve sahil temasına sahip güzel bir tasarıma sahiptir. Hafif ve dayanıklı bir bez malzemeden yapılmıştır, bu nedenle plajda, alışverişte veya günlük kullanımda rahatlıkla kullanılabilir. Kız çocuğunuza bu çantayı hediye ederek ona hem stil sahibi bir aksesuar hem de kullanışlı bir taşıma aracı sunabilirsiniz. Sahil Çiçekleri Bez Çanta, onun kişisel eşyalarını taşırken şıklığını korumasına yardımcı olacak ve güzel anılarla dolu günlerde yanında olacak pratik bir hediye olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 200 gr. gabardin kumaş.
 2. 10 kg taşıma kapasitesi
 3. Dijital baskılı

3- Animal Harf Temalı Kupa

“Animal Harf Temalı Kupa,” kız çocuğuna verilebilecek harika bir hediye fikridir. Bu özel kupa, canlı renklere ve sevimli hayvan figürlerine sahiptir ve aynı zamanda harf temalı bir tasarıma sahiptir. Kız çocuğunun adının baş harfi veya en sevdiği hayvanın harfi bu kupada yer alabilir. Bu kupa, hem günlük içeceklerini keyifle tüketmesi için eğlenceli bir araç sunar hem de kişisel bir dokunuşla özelleştirilmiş bir hediye olur. Animal Harf Temalı Kupa, onun güne keyifli bir başlangıç yapmasına yardımcı olacak ve özel hissettirecek güzel bir hediye olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 30 adet harf seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Birinci sınıf seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. 350 ml. hacme sahiptir.

4- Nevada Kurşun Boya Kalemi

“Nevada Kurşun Boya Kalemi,” bir kız çocuğuna hediye etmek için harika bir seçenektir. Bu renkli kurşun boya kalemi seti, canlı renklerle dolu ve çocukların yaratıcılıklarını serbestçe ifade etmelerini sağlayan bir üründür. Çizim yapmayı seven veya sanatla ilgilenen bir kız çocuğu için mükemmel bir hediye olabilir. Bu set, resim yapma yeteneklerini geliştirmelerine ve keyifli saatler geçirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlar. Nevada Kurşun Boya Kalemi, onun sanatsal yeteneklerini keşfetmesine ve renkli dünyasını hayal gücüyle doldurmasına yardımcı olacak güzel bir hediye olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 12’li yarım boy boya kalemi.
 2.  Silindir kraft kutu.
 3.  Yeşil kalem tıraşlı kapak.

5- Küçük Prens Temalı İsme Özel Çikolata

“Küçük Prens Temalı İsme Özel Çikolata,” bir kız çocuğuna özel ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. Bu özel çikolata seti, Antoine de Saint-Exupéry’nin unutulmaz eseri “Küçük Prens” temasına sahiptir ve aynı zamanda çocuğun ismiyle özelleştirilebilir. Bu sayede hediye, onun için gerçekten özel ve kişiselleştirilmiş bir anlam taşır. Lezzetli çikolatalarla dolu bu set, hem görsel hem de tatlı bir şölen sunar. Kız çocuğuna bu özel hediye ile hem onun okuma keyfini destekleyebilir hem de lezzetli bir tatlı sunabilirsiniz. Küçük Prens Temalı İsme Özel Çikolata, sevginizi ve düşünceli jestinizi ifade etmek için harika bir yol olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel kutusunda küçük prens tasarımlı 12 adet 1. sınıf sütlü madlen çikolata.

6- Balon Tasarımlı Defter

“Balon Tasarımlı Defter,” bir kız çocuğuna verilebilecek sevimli ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Bu özel defter, rengarenk balonlarla süslenmiş eğlenceli bir tasarıma sahiptir ve çocukların günlük notlarını, çizimlerini veya düşüncelerini yazabileceği harika bir araçtır. Kız çocuğuna hediye olarak vererek hem onun kişisel yazılarını veya sanatsal çalışmalarını saklamak için güzel bir defter sunabilir hem de yaratıcılığını teşvik edebilirsiniz. Balon Tasarımlı Defter, sevdiğiniz küçük kıza hem eğlenceli hem de özel bir hediye deneyimi sunacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Özel tasarım, günlük kullanıma uygun kraft kapaklı defter.
 2. 100 sayfa.
 3. Çizgisiz spiralli.

Kız Çocukları İçin En Güzel Hediye

Kız çocukları için en güzel hediye seçenekleri arasında rengarenk baskılı ürünler gelebilir. Onun sevebileceği, ilgi alanlarına uygun bir kaç baskılı ürünle mükemmel bir hediye seti oluşturabilirsiniz. Kız çocukları rengarenk ürünleri sevdiğklerinden size şu şekilde bir hediye seti hazırlamanızı tavsiye edebiliriz. Girl Power Tasarımlı Ham Bez Çanta çok sevimli bir tasarımasahip olan bu bez çanta aynı zamanda severek kullanabileceği bir aksesuar olacaktır. Setin içine yine aynı tasarıma sahip Girl Power Tasarımlı İsme Özel Kupa‘yı da ekleyerek setin bir bütünlük arz etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu kupanın üzerinde çocuğun isminin de yazılıyor olması onun daha çok ilgisini çekecektir. Ve sete uygun olarak ekleyebileceğiniz bir diğer ürün de yine kız çocuklarının severek izledikleri bir çizgi filmdeki karakterlerini simgeleyen tasarıma sahip The Powerpuff Girls Everything Nice Sert Kapak Lastikli Mini Defter olabilir. Bu üründe onun çok hoşuna gidecek bir ürün olacaktır. Siz de buna benzer bir çok set hazırlayabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kız Çocuklarına Göre Hediye Fikirleri

Hediye fikirleri söz konusu olunca kız çocukları özel hediyeleri sever. O yüzden ona nokta atışı bir hediye verebilirseniz onu çok mutlu edebilirsiniz. Üzerine aranızda geçen bir anıyı hatırlatabileceğiniz bir tasarım yada söz bulunan bir kupa, yine aynı tasarıma sahip bir ahşap kapaklı defter ve onun ismine özel bir kalem yada ayraç ekleyerek güzel bir hediye seti oluşturup ona gerçekten anlamlı bir hediye vermiş olursunuz.

Kız Çocuğu Yeğene Hediye Fikirleri

Kız çocuğu yeğene hediye kapsamında çizgi film karakterleriyle süslenmiş defter, kalemlik, silgi kutusu alınabilir.

Kız Çocuğu Kardeşe Hediye Fikirler

Kız çocuğu kardeşe hediye olarak onun ilgi alanlarına uygun bir kitap ve onun ismine özel bir kitap ayracı alablirsiniz.

Kız Çocuğu Öğrenciye Hediye Fikirleri

Üzerinde isminin yazılı olduğu Ahşap kapaklı bir anı defteri ve yine ismine özel bir kalem hediye edebilir bu sayede onun not tutma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.