Genel

Konya Kurumsal Hediye ve Promosyon

konya kurumsal hediye-promosyon
4.8/5 - (94 votes)

Kitaplı Hediye, genellikle internet üzerinden hizmetler sunan yeni nesil bir kurumsal hediye firması ve promosyon tedarikçisidir. Fiziksel mağazamızın Konya’da yer alması sebebiyle  Konya kurumsal hediye hizmetlerinde firmanızı ve işletmenizi en etkili şekilde tanıtmak için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Konya’da yer alan işletmelerin acil promosyon ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz.

Bir kurumsal hediye firması olarak işletmenizin adını ve imajını taşıyan kurumsal logolu ve isme özel hediye setleri yanı sıra promosyon kalem, promosyon defter, promosyon USB, promosyon t-shirt, promosyon termos ve daha fazlasını hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Kendi bünyemizdeki baskı ekipmanlarımızla, logonuzu ve işletme bilgilerinizi ürünlere basıyor ve markanızın adını geniş kitlelere duyurmanıza yardımcı oluyoruz.

Konya promosyon hizmetleri için herhangi bir sorunuz olursa sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizlere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şayet vaktiniz varsa sizleri atölyemizde bir kahve içmeye bekleriz 🙂

Konya Kurumsal Hediye ve Promosyon hizmetleri için iletişime geçin: WhatsApp Destek Hattı

Konya İş Hediyesi

Bir işyerine gerçekleştirilen iş ziyaretlerinde hediye sunmak ziyarete gelenin prestijini artıran unsurlardandır. Şayet bu ziyaret önem verilen bir iş ilişkisi yahut müşteri bağlamında ise kurumsal hediye zaruri olmaktadır.

Bu tür hediyelerde aşağıda detaylı olarak aktarılacağı üzere hediye eden firma, hediye edilecek firma, beklentiler, oluşturulmak istenen kurumsal izlenim gibi hususlar önem arz etmektedir. Konya iş hediyesi ihtiyacınızda atölyemizi ziyaret etmenizi öneririz. Sizler kahvenizi yudumlarken sitemizden beğendiğiniz ürünlerle siparişiniz hediye kutunuz oluşturulur ve baskıları tamamlanır. 

Konya Fuar Hediyeleri

Firma olarak bir fuar etkinlik yahut çalışma grubuna katılacağınızda orada iletişime geçtiğiniz kişileri potansiyel iş ortağı yahut müşteriye çevirmek için sadece kartvizit ve katalog vermek  yeterli olmayabilir. Burada muhataplarınızın durumuna göre çeşitli kurumsal hediye setleri, farklı promosyon ürünleri firmanızın farkındalığınız ve iletişiminizin güçlü olması açısından daha etkili olacaktır.

Müşteriler önceden biliniyorsa, onların logosu ve ismi ile bir hediye seti tasarlamak ve onlara hediye etmek, onların sizi doğrudan fark etmelerine ve sizin firmanızdan etkilenmesine vesile olur.

Katılımcı firmaları, temsilcilerini öğrenmek ve bunlar için ciddi bir hediye hazırlığı yapmak her zaman mümkün olamasa da önemli olan potansiyel müşteriler ile etkili iletişimi başlatabilmek için farkındalığın artırılmasıdır. Bunun yolu ise promosyon hediyeden geçmektedir. Fuar alanında muhatabı potansiyel müşteriye çevirmek için farkındalık yaratacak fuar hediyeleri şunlar olabilir:

 1. Katılımcı adına düzenlenmiş kurumsal hediye kutuları. (Katılımcı az yahut bütçe çok fazla ise)
 2. Kullanışlı ekonomik hediye setleri. (Katılımcı yahut bütçe dengeli ise)
 3. Promosyon ürünleri. (Katılımcı fazla ve özel bir beklenti yoksa)
 4. Tanıtım ürünleri.

İkinci hediye seçeneği sektördeki firmaların yetkililerine özel olarak tasarlanan ajanda kalem hediye kutuları olabilir. Burada da logo ve isim çalışması söz konusu olduğundan sıradan hediyelerden farklı bir set söz konusudur.

Üçüncü seçenek ise tamamıyla bilinmeyen katılımcılar içindir. Tanıtım kartelanızla birlikte hediye ettiğiniz kullanışlı bir defter, sizin marka tanıtımınıza yardımcı olacaktır.

Görüldüğü üzere şartlara göre hediye seçiminizi belirlemeniz gerekmekte, hatta sektörlere göre de bu seçime uygun çeşitlerin belirlenmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Yaratıcı Kurumsal Hediyeler

Konya Kurumsal Hediye

Daha etkili bir kurumsal hediye deneyimi için, ajanda, kalem ve kupa gibi ürünleri içeren hediye setleri yahut her türlü promosyon ürününü, markanızın farkındalığını üst düzeye çıkaracak şekilde özelleştiriyoruz. Markanızı ve değerlerinizi en iyi şekilde yansıtacak, özenle seçilmiş hediye setleri ile iş ortaklarınıza, müşterilerinize veya çalışanlarınıza ne kadar değer verdiğinizi gösteriyoruz.

Konya Kurumsal Hediye ve Promosyon hizmetlerimiz, işletmenizin tanıtımı, marka bilinirliği ve müşteri sadakati için güçlü bir araç olabilir. Kurumsal hediyeler, işletmenizin imajını güçlendirebilir ve uzun süreli iş ilişkileri kurmanıza yardımcı olabilir. İşyerimizin Konya’da bulunması sebebiyle yüksek adetli kurumsal hediyelerinizi aynı gün içinde alma imkanına da sahipsiniz. Konya kurumsal hediye ve promosyon çözümleriniz için sizleri Kitaplı Hediye’ye bekliyoruz.

Kitaplı Hediye kurumsal sipariş ekibimiz aracılığı ile hızlıca promosyon kalemler, promosyon defterler, promosyon USB’ler ve promosyon t-shirt’ler gibi çeşitli ürünleri sipariş edebilir özelleştirebilirsiniz. Tüm bu ürünler, işletmenizin logosu ve bilgilerinizle basılarak, markanızın bilinirliğini ve görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.

Daha etkili bir kurumsal hediye deneyimi için, ajanda, kalem ve kupa gibi özenle seçilmiş ürünlerden oluşan kurumsal hediye setlerini de sunuyoruz. Bu özelleştirilmiş hediye setleri, iş ortaklarınıza, müşterilerinize veya çalışanlarınıza ne kadar değer verdiğinizi etkileyici bir şekilde gösterir. Konya kurumsal hediye anlamın ihtiyacınız olan doğru hediyeyi tasarlamak için gerek ekipman gerekse hediye çeşitliliği anlamında hiç bir eksiğimizin olmadığını belirtmek isteriz. Adet ve baskı niteliğine göre değişmekle birlikte küçük ve orta ölçekli siparişleri 8 ila 24 saat aralığında teslim etme kapasitesine sahibiz.

Konya promosyon hizmetleri ve Konya kurumsal hediye hizmetleri sunan bir kuruluş arıyorsanız bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümleri sunmak için buradayız. İşletmenizin imajını güçlendirecek ve markanızı geniş kitlelere taşıyacak promosyon ürünlerimizle, Kitaplı Hediye olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Konya Kurumsal Hediye Önerileri

Aşağıda listelenen öneriler bu hediye setlerinin bireysel fiyatları olup Konya kurumsal hediye siparişlerinde bu fiyatlar üzerinde extra indirimler uygulanacaktır. Ayrıca baskıya uygun olan tüm ürünlere isim ve logo baskısı verilen fiyata dahildir.

Konya Kurumsal Hediye Önerisi – 1

Bu tür bir kurumsal hediye, çalışanları veya iş ortaklarını motive etmek, bağlılıklarını artırmak ve iş ilişkilerini güçlendirmek için kullanılabilir. Anlamlı bir jest olarak bu isme özel ve logo baskılı hediye seti müşterilerinizi mutlu eder ve firmanızın kalıcı olmasını sağlar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel siyah defter 13x21cm. (13×21 cm. 160 sayfa)
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Ahşap kupa altlığı.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 5. Kişiye özel ahşap küp notluk.
 6. Kare kraft kağıt kaplı çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 7. Guatemala filtre kahve. (50 gr.)

Konya Kurumsal Hediye Önerisi – 2

Daha renkli ve etkileyici bir hediye seti arıyorsanız, bu öneri tam da size göre. İçeriğindeki birbirinden renkli ürünler müşterilerinizi yahut çalışanlarınızı etkilemeye yetecektir. Firmanıza olan bakışların tamamen değişeceğini şimdiden garanti ediyoruz. Konya kurumsal hediye ikinci önerimizin içeriği şöyledir:

 1. Kişiye özel 13 × 21 cm. ebatlarında tarihsiz defter.
 2. El yapımı seramik kupa.
 3. Kişiye özel 6’gen metal roller kalem.
 4. Limon kolonyası. (200cc.)
 5. 4’lü brownie.
 6. Brundi Afric yöresel kahve. (Afrika)
 7. Guatemala yöresel kahve. (Orta Amerika)
 8. Birthday temalı ahşap hediye kutusu.

Konya Kurumsal Hediye Önerisi – 3

Normalde makine mühendisine hediye seti olarak satşa sunduğumuz bu ürünü siz dilediğiniz tasarım, logo ve isim baskılarıyla müşterilerinize ve tedarikçilerinize hediye edebilirsiniz. Bu set, müşterilerinizin işlerini düzenlemelerine yardımcı olacak kullanışlı ürünler içermekte. Ayrıca böyle bir hediye ile hediye ettiğiniz kişilerin değerli katkılarını takdir etmiş olacaksınız ve farkındalığınız artacak.

 1. Telefon cepli ve kalem tutacaklı, isme özel günlük kullanıma uygun ajanda.
 2. İsme özel ‘Sevimli Vintage Makine’ tasarımlı seramik kupa.
 3. Özel kraft kutusunda isme özel beşgen mühendis kalemi.

Konya Kurumsal Hediye Önerisi – 4

konya kurumsal hediye

Saygın müşterilerinize yılbaşında hediye etmek isteyeceğiniz türden bu hediye seti içinde;

1. Dijital Göstergeli Termos

2. Özel bir kravat

3. Termo deri kapak bir ajanda

4. Bir metal kalem

5. Kraft kağlı kare bir çikolata ve

6. Ahşap küp notluk bulunmakta.

Konya Kurumsal Hediye Önerisi – 5

kurumsal hediye

Kurumsal hediye anlamında en temel hediye setlerimizden olan bu hediye kutusu ve dahası için kurumsal hediye sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Konya aynı gün teslim promosyon ürün mümkün mü?

Evet. Promosyon olarak düşünülen ajanda, kalem, kupa, usb bellek, powerbank gibi ürünlerle çeşitli hediye setlerini yüksek adetler için bile aynı gün teslim edebiliyoruz.

Fuar hediyesi aynı gün teslim edilebilir mi?

Evet. Fuar hediyeleri de bir çeşit promosyon ürünüdür. Stoklu ürünlerimiz ile hazırlayacağınız setleri aynı gün teslim edebiliriz.

Promosyon ürün en az kaç adet olabilir?

Promosyon yahut kurumsal hediye siparişlerinizde alt limit yoktur. 1 adet bile olsa siparişinizi aynı gün teslim alabilirsiniz.

İsme özel promosyon olur mu?

Evet. Biz baskıya uygun ürünlere adet sınırı olmaksızın isim baskısı yapabilmekteyiz. Bunu için ayrıca bir ücret söz konusu değildir.

Konya aynı gün kurumsal hediye teslimatı var mı?

Evet, hediye siparişlerinizi oluşturduktan sonra aynı gün siparişleriniz hazırlanmaktadır. Teslimat ise ofisimizden olmaktadır.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.