Genel

Öğretmene Kalem Hediye

Öğretmene Kalem Hediye
5/5 - (1 vote)

Öğretmene kalem hediye etmek klasik gelse de çoğu zaman en mantıklı seçenektir! Öğretmenlik gibi kutsal bir görevi yerine getiren öğretmenlere verilebilecek en güzel hediyeler tabi ki hediye setleridir. Örneğin Öğretmene Sürpriz Hediye Kutusu içinde ki işlevsel ürünlerle birçok öğretmenin beğenisini kazanmıştır. Setin içinde 100 sayfalık 13×21 boyutlarında üzerinde İngilizce mutlu öğretmenler günü yazan bir defter, üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz sade ama şık bir metal kalem, lezzet olarak üst sıralarda olan kare bir çikolata ve defterle aynı tasarıma sahip motivasyon kartı çıkmaktadır. 

Eğitim ve öğretimdeki rehberliği sayesinde hayatımıza yön veren öğretmenlerimize vereceğimiz hediyenin, onların emeklerini yansıtması ve anlamlı olması önemlidir. Bu nedenle, kalem gibi küçük ve sade bir hediye bile öğretmenlerimize olan sevgimizi ifade etmek için harika bir tercih olabilir. Onların hayatımıza kattığı değeri anlamak ve emeklerini takdir etmek için en güzel yollardan biri de onlara özel bir hediye vermektir. Özellikle kalem gibi hediyeler kullanışlı hediyelerdir. Öğretmene kalem hediye seçenekleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Öğretmene Kalem Hediye Fikirleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz öğretmene kalem hediye önerileri aşağıda sıralanmıştır.

1- Yamoussoukro Kalem Seti

Zarif bir tasarıma sahip özel bir kalem setini temsil eder. Bu kalem seti, kullanışlılığı ve estetik görünümü ile öne çıkar. “Yamoussoukro Kalem Seti”, hem günlük kullanım için pratik bir seçenek olarak hem de hediye olarak düşünülebilir. Ürün set özelliği şu şekildedir.

 1. Özel set kutusu.
 2. Roller ve dolma kalem.
 3. Kişiye ve kuruma özel baskı çözümleri.
 4. Silinmez ve dayanıklı lazer baskı teknolojisi.
 5. Fiyat ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçin.

2- Metal Rubber Kalem

Metal Rubber Kalem, metal ve lastik malzemelerin uyumlu bir kombinasyonunu sunan özel bir kalem çeşidini ifade eder. Bu kalem, modern tasarımı ve rahat kullanımıyla öne çıkar. Öğretmene kalem hediye etmek için güzel bir tercih olacaktır. Ürün set özelliği şu şekildedir.

 1. Mürekkep rengi mavidir.
 2. Kişiye özel hazırlanır.
 3. Özel kraft siyah kutu içinde gönderilir.
 4. Hediye kutunuzun içine koyabilirsiniz.

3- Metal Beşgen Kalem

Metal Beşgen Kalem, beşgen formdaki tasarımıyla öne çıkan bir metal kalem türünü ifade eder. Bu kalem, estetik görünümü ve rahat kullanımıyla dikkat çeker. “Metal Beşgen Kalem”, hem yazı yazarken keyifli bir deneyim sunmak hem de şık bir aksesuar olarak kullanmak için tercih edilebilir. Öğretmene hediye kalem olarak güzel bir tercih olacaktır. Ürün set özelliği şu şekildedir.

 1. Spor, günlük hayatta kullanılabilir metal kalem.
 2. Mürekkep rengi mavidir.
 3. Kişiye özel isim yazılır.
 4. Mat siyah kraft kutusunda gönderilir.
 5. Hediye setlerinizin içine ekleyebilirsiniz.

4- Gold Metal Kalem

Gold Metal Kalem, hem görsel açıdan çarpıcı bir aksesuar olarak hem de yazı yazarken kullanmak için tercih edilebilir. Estetik ve zarafeti bir araya getiren bu kalem, özel günlerde hediye olarak da düşünülebilir. Ürün set özelliği şu şekildedir.

 1. Gold kaplama, günlük hayatta kullanılabilir metal kalem.
 2. Mürekkep rengi mavidir.
 3. Kişiye özel isim yazılabilir.
 4. Siyah kraft kutu içinde gönderilir.
 5. Hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

5- Kişiye Özel Metal Kalem

Kişiye Özel Metal Kalem”, alıcının adını veya özel bir ifadeyi taşıyan benzersiz bir hediye veya pratik bir araç olarak tercih edilebilir. Ürün set özelliği şu şekildedir.

 1. Minimal, metal kalem.
 2. Kişiye özel isim yazılır.
 3. Mürekkep rengi mavidir.
 4. Özel mat siyah kraft kutusunda gönderilir.
 5. Hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

Kadın Öğretmene Kalem Hediye

Hanım bir öğretmene sizden bir hatıra olarak saklayabileceği ürünlerin olduğu bir hediye seti almak anlamlı olacaktır. Öğretmen Tasarımlı Hediye Seti tamda böyle bir üründür. İçinden 100 sayfalık, spiralli, kapağında duygusal bir sözünün yazdığı defter, üstüne isim yazdırabileceğiniz metal bir kalem, ahşap altlığıyla özel bir görünüme sahip olan üzerinde aynı sözün yazdığı seramik bir fincan çıkmaktadır. Bunlara ek olaraksa kuru çiçeklerden yapılmış renkli bir dekoratif buket, 1. Kalite çikolata ve motivasyon kartı çıkmaktadır.  

Öğretmenlere hediye seçerken, kaliteli ve uzun ömürlü bir kalem tercih etmek önemlidir. Hem günlük kullanıma uygun hem de uzun süre hatırlanacak bir hediye olması açısından, kalem seçiminizi özenle yapmalısınız. Öğretmeninizin yazma alışkanlıklarını ve zevklerini göz önünde bulundurarak, kendisini özel hissettirecek bir kalem seçebilirsiniz. Örneğin, el yapımı bir dolma kalem veya onun ismini kazıtabileceğiniz özel bir tükenmez kalem seçimi oldukça anlamlı olacaktır. Daha bir çok öğretmene kalem hediye seçenekleri için kitaplı hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öğretmene Kalem Hediye

Erkek Öğretmene Kalem Hediye

Erkek bir öğretmene işlevsel bir hediye almak en mantıklı hareket olacaktır. Bu bağlamda öğretmenize Öğretmenler Gününe Özel Anlamlı Hediye Seti / Ajanda-Kalem Hediye Seti almanızı öneririz. Setten oldukça şık duran kapağı termo deri ile kaplı yeşil tonlarında bir ajanda, isim yazdırılabilir metal bir kalem çıkmaktadır. Eğer yeşil rengin fazla geleceğini düşünüyorsanız gri ya da siyah renkleri de mevcuttur. 

Öğretmenler, eğitim ve bilgi paylaşımının temsilcileri olarak özel bir konuma sahiptir. Bu nedenle, eğitim temalı bir kalem seçimi onlar için anlamlı olacaktır. Kitap desenli, alfabeyi hatırlatan veya dünyanın bilgiyi simgeleyen bir kalem, öğretmenlerinizin eğitim misyonuna olan sadakatini yansıtacaktır. Onların tutkularını yansıtan böyle bir tasarım, hediyenizin daha kişisel ve anlamlı olmasını sağlayacaktır.

Emekli Öğretmene Kalem Hediye

Öğretmeninizin çay ya da kahve içmekten hoşlandığını biliyorsanız ona sevebileceği ürünlerin olduğu bir hediye seti alabilirsiniz. Örneğin Öğretmene Keyifli Vakitler Hediye Kutusu çay içmekten hoşlanan kimselerin sevebileceği paketlerden birisidir. İçinden Stefan Zweg tarafından yazılmış İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar kitabı çıkmaktadır. Yanındaysa isim yazdırabileceğiniz seramik bir çay fincanı, Lady Early Grey çayı ve 4 adet tütsü çıkmaktadır. Setin içinden çıka tütsü kayığını kullanarak öğretmeniniz bir tütsü takıp lezzetli çayını yudumlayarak günün yorgunluğunu atabilir. 

Öğretmenlere Kıyafet Alınır Mı? 

Kıyafet daha kişisel bir hediye olduğu için öğretmenlerinize almanızı tavsiye etmeyiz. 

Öğretmene Ajanda Alınır Mı? 

Ajandalar öğretmenlerin sık kullandığı bir ürün olduğundan eminiz sevinecektir. 

Öğretmenler İşlevsel Ürünleri Severler Mi? 

Günlük hayatlarında kullanabilecekleri kupa, kalem, ajanda, organizer gibi ürünler onları mutlu edecektir.