Genel

Okul Hediyeleri Fikirleri

okul hediyeleri fikirleri
Yazıyı Puanla post

Okul hediyeleri geniş bir ürün yelpazesinden oluşur. Bu tarz hediyeleri alacaksanız mutlaka detaylı bir şekilde araştırma yapmalısınız. Günümüzde özellikle üniversite öğrencileri yanlarında içecek götürmeyi oldukça sevmektedir. Bu sebeple termos almak işlerine oldukça yarayacaktır. Svalbard bambu termos şık görüntüsüyle birçok öğrencinin hoşuna gidecek bir üründür. Alt kısmında bulunan bambu detayı ürünü ilgi çekici hale getirmektedir. 

360 litre sıvı alabilen ürünün kırmızı, beyaz, mavi gibi farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. İsterseniz ona Friends central gabardin bez çanta ürününden de alabilirsiniz. Warner Bros lisanslı bu ürün 10 kiloya kadar ağırlığa dayanıklıdır. Doğru şekilde yıkadığınız sürece baskıları solmayacaktır.  Bu tarz bir hediye her zaman hediye verdiğiniz kimseyi mutlu edecektir!

Okullar, öğrencilerin hayatında önemli bir rol oynamaktadır ve onlara motive edici ve düşünceli hediyeler vermek, onların başarılı bir şekilde öğrenmelerini ve gelişmelerini desteklemek için her zaman önerilir. Elbette ki bu tarz bir hediye alırken farklı kriterleri dikkate alıyor olmak şarttır. Çünkü okul hediyelerin her şeyden önce işlevsel olmasına dikkat etmek gerekiyor.

İlgili Kategori: Öğrenciye Hediye

En Güzel Okul Hediyeleri

Okul hediyeleri olarak sevdiğimiz kişilere motive edici ürünler alırsak onların enerjilerini daha kolay toplamalarını sağlarız. Bu tarz ürünlere örnek olarak Harry Potter Ravenclaw Kupa ürününü verebiliriz. Aldığınız kişi bu kupanın üzerinde ki Ravenclaw armasını gördükçe onlar gibi çalışkan ve başarılı olmak isteyecektir. Aynı zamanda da aklına Harry Potter filminden sevdiği sahneler gelecek ve mutlu olarak enerji tazeleyecektir. Seramikten yapılmış olan kupa 300 cc hacme sahiptir. Ağırlığı ise 260 gram civarındadır. Eğer yaş olarak büyük birine bu kupayı hediye alıyorsanız yanında Colombia Huila Dünya Kahveside alabilirsiniz. 50 gramlık paketinde gelen bu ürün Arabica çekirdeklerinden yapılmıştır. French press de demlenebilir.  

1- Tallinn Emzikli Matara

Tallinn Emzikli Matara, okul hediye fikirleri arasında hem pratik hem de özgün bir tercih olarak öne çıkar. Öğrencilerin yoğun ve hareketli okul günlerinde su ihtiyacını karşılayacak olan bu matara, emzik tasarımı ile farklılık yaratır. Hem sırt çantasında kolayca taşınabilir hem de suyunun temiz ve taze kalmasını sağlar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Emzikli termos.
 2. İç aksam paslanmaz çelikten üretilmiştir.
 3. 7.5 x 20 cm ebatında.
 4. 620 ml hacme sahip.
 5. Kuruma özel baskı çözümleri.

2- Friends Çerçeve Gabardin Bez Çanta

Üzerinde ikonik “Friends” dizisinin çerçeve logolarının bulunduğu bu çanta, öğrencilere hem kişisel tarzlarını yansıtma hem de günlük okul eşyalarını taşıma imkanı sunar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Warner Bros lisanslı orjinal üründür.

3- Sıra Dışı Zaman Hediye Kutusu

Bu kutu içerisinde yer alan farklı etkinlikler, bulmacalar, el becerileri veya zeka oyunları, öğrencilerin boş zamanlarını yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmelerini sağlar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Oz Büyücüsü – L. Frank Baum.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Canlı sukulent. (stok durumuna göre sukulent türünde değişiklik olabilir)
 4. İsme özel touch pen metal kalem.
 5. To do list  planlayıcı.

4- Paris Touch Pen Metal Kalem

Metal kalem olmasının yanı sıra, dokunmatik ekranlarda da kullanılabilen bu kalem, öğrencilere not alırken veya dijital cihazlarını kullanırken rahatlık sağlar.Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Minimal, metal kalem.
 2. Kişiye özel isim yazılır.
 3. Mürekkep rengi mavidir.
 4. Özel mat siyah kraft kutusunda gönderilir.
 5. Hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

5- Televizyona Düşen Çocuk Gip

Milano’daki sıradan bir evde yaşayan sekiz yaşındaki Giampiero Binda televizyon izlemeye çok düşkündür. Bir gün yine yeşil koltuğunda oturmuş, en sevdiği dizilerden birini beklerken, bacaklarında içten gelen, tatlı bir kaşıntı hisseder. Derken, karşı koyamadığı tuhaf bir güç tarafından çekilmeye başlar, koltuğundan yükselir, fırlamaya hazır bir füze gibi havada salınır ve kendini televizyonun tam içinde buluverir. Sonra başına neler mi gelir? Merak eden kitabı okusun!

Erkekler İçin Okul Hediyeleri

Her hediyede olduğu gibi okul hediyelerinde de erkekler için ürün seçmek oldukça zorlayıcıdır. Eğer alacağınız kişinin hobilerini ve zevklerini bilmiyorsanız ona kalem seti alabilirsiniz. Equinox Kalem USB Bellek gibi çok amaçlı ve kullanışlı bir ürün her erkeğin hoşuna gidecek bir üründür. USB bellek 8 Gb kapasiteye sahiptir. İsterseniz kalemin üzerine aldığınız kişinin ismini de yazdırabilirsiniz.  Mit tarihsiz ajanda erkeğe alınabilecek işlevsel ürünlerden bir diğeridir. 15×21.5 boyutlarında olan bu defter 224 sayfadan oluşmaktadır. Kapağı termo deriden yapılmıştır. İsterseniz bu ürünün üzerine de isim yazdırabilirsiniz

İlgili Yazı : Erkek Öğrenciler İçin Okul Hediyesi. 

Kızlar İçin Okul Hediyeleri

Hanımların beylere göre çevreye olan duyarlılığı daha fazladır. Bu nedenle onlar için alacağınız ürünlerin çevreye etkisinin az olup olmadığıma bakarsanız eminiz daha mutlu olacaklardır. Hamburg tohumlu tükenmez kalem birçok hanımın hoşuna giden bir hediyelik üründür. Onu kullandıktan sonra işiniz bitince eğer toprağa gömerseniz kalemin iskeleti zamanla toprağa karışacak içinde ki tohumlar ise toprakta büyüyüp yeniden ağaç olacaktır.  Farklı bir hediye seçmek isterseniz de metafor açık mor defter isimli ürünü önerebiliriz. Rengiyle alacağınız kişiyi kendisine aşık edecek ürün 13×21 boyutlarındadır. Sayfa sayısı ise 160 tır. İsterseniz üzerine isimde yazdırabilirsiniz.

Okul hediyeleri öğrencilerin öğrenme sürecini desteklemek ve onları motive etmek için harika bir araçtır. Kişiye özel, eğitici, ödüllendirici ve sağlıklı hediyeler düşünerek onların ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Unutmayın, küçük düşünceli jestler, öğrencilerin güvenini ve bağlılığını artırmaya yardımcı olabilir!

SSS

Erkeklere takı alınır mı? 

Her erkek takılar ile kombinlerini süslemeyi sevmeyebilir. Eğer zevkini bilmiyorsanız takı almanızı tavsiye etmeyiz.

Erkekler ajanda kullanır mı? 

Sadece erkekler değil düzeli olmayı seven herkes ajanda tutmaktadır. 

Okul çağında ki çocuklara hangi renk hediyeler alınır? 

Küçük çocuklar için renkli ürünler seçebilirsiniz. Ama yaşı büyük çocuklar pastel renklerden hoşlanmayabilir. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.