Genel

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri
Yazıyı Puanla post

Sevgiliye hediye edilecek kitap fikirleri geniş seçeneklerden oluşuyor! Kitap kurdu sevgilinize geleneksel hediyelerden sıyrılarak armağanda bulunmak istiyorsanız ona kitaplı hediye setlerinden armağan edebilirsiniz. Bu setler birbirinden önemli edebi eserlerin yanında kullanışlı dekoratif objeleri de barındırmaktadır. Kitap okuyan sevgilinize armağan edebileceğiniz en değerli hediyelerden birisi de kitaptır. 

Motivasyon hediyesi / değişime hazır ol hediye seti zengin içeriğiyle tercih edebileceğiniz setlerden yalnızca bir tanesidir.Sette yer alan kitap Peynirimi Kim Yaptı adlı eserdir. Bu sette aynı zamanda kişinin ismine özel motivasyon temasının işlendiği seramik kupa bulunur. Doğal ahşap not tutucu, metal kalem, ajanda da diğer öğelerdir. 

Elbette ki bir kitap, sevgi dolu duyguları ifade etmenin en net ifadesidir. Bu sevdiğiniz kişiye onun ilgi alanlarını ve duygusal dünyasını anladığınızı gösterir. Ancak, doğru kitabı seçmek için dikkatli olmanız gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Ancak bu sayede sevdiğiniz kişiye isabetli bir şekilde kitap hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri Neler

Günümüzün en yenilikçi hediyeleri arasında kitaplı setler bulunur. Kitaplar insan zihninin gelişmesi adına büyük öneme sahiptir. Eğer sevgiliniz kitap okumaktan haz duyuyorsa onu mutlu edecek en kullanışlı hediyeler sevdiği alanlardan kitaplardır. 

Var mısın kitaplı hediye seti içeriğinde Doğan Cüceloğlu’na ait olan Var mısın adlı eser yer alır. Kitabın yanında ise kişiye özel seramik kupa, ajanda, touch pen özellikli metal kalem ve kokulu mum da gönderilir. Sevgilinizin keyifle tüketmesi adına da kare çikolata armağan edilir.

Erkek Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri

Erkek arkadaşınıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız bunun en temel ve basit yollarından bir tanesi ona kitap armağan etmektir. Sevgilinize eğlenirken sevmeyi de öğretecek olan bu armağanla onun doğum gününü ya da sevgililer gününü kutlayabilirsiniz. 

Sevme sanatı kitaplı hediye seti içeriğinde Erich Fromm yazarına ait Sevme Sanatı adlı eser yer alır. Kitabın yanında ise sevgilinizin keyifle sıcak içeceğini tüketebilmesi adına isme özel seramik kupa armağan edilir. Sette aynı zamanda isme özel ajanda ve kalem de gönderilmektedir. Aşkınızı temsil edecek oturan sevgililer biblosu da şık dekorasyon objelerindendir.

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri

Kadın Sevgiliye Hediye Edilecek Kitap Fikirleri

Kadınlara hediye seçmek erkeklere kıyasla son derece kolaydır. Kız arkadaşınıza geleneksellikten sıyrılmış bir hediye armağan etmek istiyorsanız ona kitaplı setlerden gönderebilirsiniz. Sevgilinizin ilgi alanlarına göre tercih edebileceğiniz setler kitabın yanında özelleştirilebilen kullanışlı objelere de sahiptir. 

Kaktüsler de çiçek açar kitaplı hediye seti kadınlara yönelik tercih edilen en popüler hediyeliklerden yalnızca bir tanesidir. Sette yer alan kitap Songül Ünsal’a ait Kaktüsler de çiçek açar adlı eserdir. Temaya uygun olarak kişiye özel hazırlanan kaktüs tasarımlı kupa, not defteri ve tükenmez kalem de kutuda bulunur. Yine temaya sadık kalabilmek adına kişilere özel kapta top kaktüs de gönderilir. 

Sevgilinizin ilgi alanlarını anlamak, ona uygun bir kitap seçmenin temelidir. Kitabın sevgilinizin zevkine ve ilgi alanlarına hitap etmesi, onun için özen gösterdiğinizi ve onunla ilgilendiğinizi gösterir. Eğer sevgiliniz edebiyatseverse, yeni çıkan bir roman veya klasik bir eser hediye edebilirsiniz. Eğer seyahat etmeyi seven biriyse, keşif dolu bir gezi kitabı tercih edebilirsiniz. 

Sevgiliye Kitaplı Hediye Kutusu Nerden Alınır?

Kitaplı setler özel tasarıma ve düzene sahip oldukları için belirli siteler aracılığıyla satışa sunulur. Kitaplı hediye ailesi olarak kitaplı setler konusunda hizmet sağlarız. 

Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Hediye kutusu hazırlamak son derece basittir. Sevgilinizin zevklerine yönelik hazırlanan objeleri tercih ederek kendi kutunuzu hazırlayabilir ya da hazır setlerden tercihte bulunabilirsiniz. 

Erkek Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Eğer kitap okumaktan hoşlanan bir erkek arkadaşınız bulunuyorsa ona geleneksellikten uzak kitaplı setlerden armağan edebilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.