Genel

Yöneticiye Hediye

5/5 - (1 vote)

Yöneticiye hediye almak gayet mantıklı olabilir! Çalışma hayatına sahip olan insanlar günlük hayatlarının büyük kısmında iş yerlerinde vakit geçirirler. Dolayısıyla aynı ortamda çalıştığınız yöneticileriniz yakın arkadaşlarınız haline gelirler. Günün büyük kısmını beraber geçirdiğiniz kişiler arasında yöneticiler de bulunur. Yöneticilerinizle kuracağınız iyi ilişkiler çalışma hayatınızın pozitif olması için oldukça gereklidir. 

Yöneticinize özel günlerde hediye almanız ilişkinizi kuvvetlendirecek noktalardandır. Hediyeleşme sayesinde yöneticinizle aranızdaki samimiyeti tesis edebilir ve daha üst pozisyonlarda çalışma şansı elde edebilirsiniz. Seçeceğiniz hediyenin kurumsal yapıya uygun olması son derece önemlidir. Ofis Arkadaşına Kişiye Özel Hediye Seti kurumsal forma sahip hediyeliklerdendir. İçinde ahşap kapaklı isme özel defter ve isme özel touch pen özellikli metal kalem yer alır. 

Yöneticiye hediye almak, iş hayatında önemli bir adımdır ve birçok açıdan olumlu etkiler sağlar. İşyerindeki ilişkileri güçlendirir, çalışanların motivasyonunu artırır ve yönetici-çalışan ilişkisini daha samimi bir düzeye taşır. Yöneticiye hediye almak, ona olan ilgi ve saygınızı göstermenin bir yoludur. Bu, yöneticinin kendisini değerli ve önemli hissetmesine yardımcı olur ve çalışan-yönetici arasındaki bağı güçlendirir.

Yöneticiye Kurumsal Hediye

Birlikte yoğun tempoda çalıştığınız yöneticinizin özel günlerini kutlamak isteyebilirsiniz. Özel günler için kurumsal hediye seçiminde bulunmak önemlidir. Armağan seçiminde bulunmadan önce kurumsal hediye listesi hazırlayabilirsiniz. Çalışma koşullarınızı göz önünde bulundurarak liste hazırlayabilirsiniz. 

Örnek vermek gerekirse eğer ofis ortamında bulunuyorsanız ofis malzemeleri ideal hediyelerdendir. Kişiye Özel Ajanda Kupa Kalem Hediye Seti kurumsal formdaki hediye setlerindendir. Setteki parçaların tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilir. Ajanda, kupa, kalem ve çiçek buketi yer alır. 

Bir yönetici, işyerinde çalışanların başarılarına ve çabalarına sıklıkla tanık olur. Yöneticiye hediye vermek, takdir ve teşekkürünüzü somut bir şekilde ifade etmenin bir yolu olarak görülebilir. Bu da çalışanın motivasyonunu ve bağlılığını artırır.

1- Kişiye Özel Ofis Hediyesi

Değerli bir yöneticiye özel bir jest sunmak ve onun liderlik ve emeklerini takdir etmek istediğinizde, ‘Kişiye Özel Ofis Hediyesi’ ile ona anlam dolu bir armağan verin. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel siyah defter 13x21cm. (13×21 cm. 160 sayfa)
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Ahşap kupa altlığı.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 5. Kişiye özel ahşap küp notluk.
 6. Kare kraft kağıt kaplı çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 7. Guatemala filtre kahve. (50 gr.)

2- Satranç Tasarımlı İsme Özel Kupa

Bu özel kupa, içeriğinde satranç tahtası tasarımı ve yöneticinizin adının yer aldığı özel bir kişiselleştirme ile dikkat çekiyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel hazırlanır.
 2. Seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. Kupa 330 ml. hacme sahiptir.
 4. Elde yıkanması tavsiye edilir.

3- Körlük Kitaplı Hediye Seti

İçeriğinde körlükle ilgili özel olarak seçilmiş kitaplar, ilham verici notlar ve değerli düşünceler barındırarak hem okuma zevkini destekliyor hem de derin düşünmeye teşvik ediyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Körlük – JOSE SARAMAGO.
 2. İsme özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel dikişli 11×17 cm ebatlarında 196 sayfa çizgili vintage not defteri.
 4. Kişiye özel metal rubber kaplamalı roller kalem.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. İki adet tek içimlik Türk kahvesi.
 7. Ahşap fincan altlığı.

Yönetici Eşe Hediye

Hayat arkadaşı eşiniz eğer yöneticiyse cinsiyetine uygun klasik hediyelerden seçebilirsiniz. Örneğin bir demet çiçek yönetici eşiniz için klasik hediyelerdendir. Bunun yanında eşinizin seveceği ürünlerin yer aldığı hediye setleri de oldukça popüler seçimlerdendir. Kahve ve fincanın bulunduğu kutular hem göz doldurucu hem de son derece kullanışlıdır. Eşinizin sevdiği ürünlerin yer aldığı kutu hazırlayabilirsiniz. Yönetici eşiniz için terfi ya da tebrik hediyesi olarak bahar esintisi hediye kutusu ürününü tercih edebilirsiniz. Bu kutuda Anton Çehov Vişne Bahçesi, çiçek tasarımlı bez çanta, el yapımı doğal balmumu ve seramik kupa yer alır. 

Yönetici Babaya Hediye

İş yerinizdeki yöneticiniz babanızsa ya da babanız yönetici pozisyonunda çalışıyorsa sade ve kullanışlı hediye satın alabilirsiniz. Koyu tonlara sahip kravat ya da siyah renkte şık görüntüye sahip ajanda tercih edebilirsiniz. Yine aynı şekilde koyu tonlara sahip fincan setleri hem babanızın kullanması için hem de pozisyonu için uygun seçenek olacaktır. 

Babanız kahve seviyorsa kahve seti, çay seviyorsa dünya çayları seti tercih edebilirsiniz. Kahve esintisi seti özellikle kahve sever yöneticilerin hoşuna gidecektir. Hediye almak, iletişimi teşvik eder. Yönetici ve çalışanlar arasındaki samimi bir ilişki, işyerinde daha açık bir iletişimi sağlar. Bu da sorunları daha hızlı çözmeye ve daha verimli bir çalışma ortamına yol açar.

Yöneticiye nasıl hediye alınır?

Yoğun tempolu bir işe sahipseniz yöneticinize dinlendikleri vakitlerde tüketebilecekleri çay ya da kahve seti armağan edebilirsiniz. 

Yöneticiye yılbaşı hediyesi olarak ne alınabilir?

Yılbaşını kutlamak için yöneticinize özel yılbaşı kutusu hazırlayabilirsiniz. 

Yönetici için ideal hediye nedir?

Yöneticiniz için kurumsal hediye seçmeniz önerilir. Örneğin koyu renklere sahip sade tasarımlı ürünler seçebilirsiniz. 

 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.