Genel

11 Yaş Erkek Çocuğu Hediye

11 Yaş Erkek Çocuğu Hediye
Yazıyı Puanla post

11 yaş erkek çocuğu hediye fikirleri arasından bir tercihte bulunacaksanız mutlaka bu hediyelerin eğitici olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. 11 yaşındaki erkek çocuğa nasıl bir hediye alınabileceğinin sorusunun cevabı oldukça fazladır. Günümüzde üretim sektörünün gelişmiş olması nedeniyle her çocuğun alışkanlıklarına ve zevklerine uygun hediyelik bulmak kolaydır. Eğer hediye alacağınız çocuğun cinsiyeti erkekse daha sınırlı bir katalogtan hediye seçiminde bulunabilirsiniz. 

11 yaş çocuğa hediye seti en popüler hediyelikler arasında yer alır. Bu setin içinde çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak adına Martı Jonathan Livingston – Richard Bach adlı kitap bulundurulur. 11 yaş erkek çocuğu hediye fikirleri gündeme geldiği zaman karşımıza hemen her zaman farklı setlerin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

11 Yaş Erkek Çocuğu Hediye Fikirleri

Günümüzde özellikle çocukların izlediği çizgi filmler karakter haline getirilerek oyuncak formunda piyasaya sürülür. Dolayısıyla yaşı küçük olan çocuklar için en ideal hediyeler arasında oyuncaklar yer alır. 11 yaşındaki çocuklar için hediyeler genellikle karne hediyesi ya da doğum günü amacıyla verilir. 11 yaşındaki çocuklar hediye almaya bayılırlar. Çocukların beklentilerini suya düşürmemek adına ufak da olsa hediye almanız önerilir. 

11 yaşındaki erkek çocuklar için hazırlanan 11 yaş çocuğa hediye seti içinde kitapseverin okuma günlüğü defteri de yer alır. Bu sayede çocuklar günlük hayatlarına dair anılarını yazma fırsatına sahip olacaklardır. 

İlginizi Çekebilir: 11 Yaşındaki Kız Çocuklarına Alınabilecek Hediyeler

1- Büyük Hayaller Kutusu / Çocuğa Hediye Seti

Büyük Hayaller Kutusu çocuğa hediye seti, 11 yaşındaki bir erkek için ilham verici ve özel bir seçenek sunuyor. Bu kutu içerisinde yer alan farklı öğeler, onun hayal gücünü ve yaratıcılığını destekleyebilir. İçerisinde bulunan çeşitli aktivite kitleri ve malzemeler, onun ilgi alanlarına göre şekillenerek büyük hayallerini gerçekleştirebileceği bir platform sunabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Martı Jonathan Livingston – Richard Bach.
 2. Kitapseverin okuma günlüğü defteri.
 3. Zürafa tasarımlı kişiye özel seramik kupa.
 4. Özel tasarım ahşap kupa altlığı.
 5. Zürafa tasarımlı bez çanta.
 6. Gülen surat özel kesme draje.

2- Kare Kraft Kaplı Çikolata

Çikolatanın özel kare ambalajı, onun dikkatini çekecek ve içinde sürpriz bir lezzet olduğunu göstererek heyecanını artıracak. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)

3- Kişiye Özel Metal Kalem


Bu kişiye özel metal kalem, 11 yaşındaki bir erkek için hem şık hem de anlamlı bir hediye seçeneği sunuyor. Kalem üzerine ismi veya özel bir mesajı işleyerek kişiselleştirme seçeneği, ona özel bir hediye sunduğunuzu gösterebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Minimal, metal kalem.
 2. Kişiye özel isim yazılır.
 3. Mürekkep rengi mavidir.
 4. Özel mat siyah kraft kutusunda gönderilir.

4- Captain Tsubasa Kupa


Kupa üzerinde yer alan karakterler ve sahneler, onun hayal gücünü harekete geçirecek ve sevdiği çizgi dizi dünyasına bir adım atmış gibi hissetmesini sağlayacak. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Warner Bros™ lisanslı orjinal üründür.
 2. Captain Tsubasa Kupa

5- Televizyona Düşen Çocuk Gip


Milano’daki sıradan bir evde yaşayan sekiz yaşındaki Giampiero Binda televizyon izlemeye çok düşkündür. Bir gün yine yeşil koltuğunda oturmuş, en sevdiği dizilerden birini beklerken, bacaklarında içten gelen, tatlı bir kaşıntı hisseder. Derken, karşı koyamadığı tuhaf bir güç tarafından çekilmeye başlar, koltuğundan yükselir, fırlamaya hazır bir füze gibi havada salınır ve kendini televizyonun tam içinde buluverir. Sonra başına neler mi gelir? Merak eden kitabı okusun!

6- Beyaz – Siyah Desenli Unisex Çorap


Renkli ve eğlenceli desenler, onun kişiliğini yansıtarak günlük giyimini renklendirebilir. Aynı zamanda, çorapların rahat ve dayanıklı yapısı, onun hareketli yaşam tarzına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. %80 Pamuk – %18 Polyamid-%2 Elastan İplikten dokunmuştur.
 2. Esnek yapısıyla ayakları sarar, ayakta dönme yapmaz.
 3. Ürünümüz geri dönüşüm mukavva silindir kutuda gönderilmektedir.
 4. Kutu tasarımı değişiklik gösterebilir.

11 Yaş Erkek Kuzene Hediye Fikirleri

11 yaşındaki erkek kuzeninize hediye alacaksanız binlerce seçenek arasından seçim yapmanız gerekecektir. Erkek çocukları ilgi alanları hakkında kitap okumaktan hoşlanabilirler. İlgi alanlarını oluşturan kategoriler arasında ise fantastik romanlar yer alır. Kitaplı setlerin yer aldığı hediyelik kategorisinden 11 yaşındaki kuzeninize kitap satın alabilirsiniz. Kitabın yanında ajanda setleri de oldukça popülerdir.

11 yaşına giren çocuklar yetişkin gibi davranmaktan hoşlanırlar. Dolayısıyla bu çocuk grubuna göre hazırlanan sette zürafa tasarımlı kişiye özel seramik kupa bulundurulur. Kişiye özel tasarlandığı için hediye edeceğiniz çocuk kendisini değerli hissedecektir. 

11 Yaş Erkek Çocuğu Hediye

11 Yaş Erkek Yeğene Hediye Fikirleri

Erkek yeğeninizin okul hayatını renklendirmek adına ilgi çekici hediyeler satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sevdiği çizgi film karakterlerinin yer aldığı ajanda ya da defter setleri tercih edebilirsiniz. Defter ve ajandalar hem kullanışlı hem de düşünceli hediyelikler arasında yer alır. Renkli defterlerle erkek ya da kız farketmez yeğeninizi mutlu edebilirsiniz. 

11 yaşındaki çocuklar doğayla ve hayvanlarla ilgili olarak yetişirler. Bu nedenle zürafa tasarımlı bez çanta hem kullanışlı hem de ideal bir hediye olacaktır. Çantanın yanında gülen surat özel kesme draje de çocuğun hediyesinden memnun kalmasına yardımcı olacaktır. 

11 Yaş Erkek Toruna Hediye

Torununuz için kullanışlı doğum günü ya da karne hediyesi arayışındaysanız geniş hediyelik kataloğuna göz atabilirsiniz. Torununuzun seveceği romanlardan olan Harry Potter serisi hem ilgi çekici hem de kullanışlı hediyelerdendir. Kitap okuma alışkanlığı kazanmasını istediğiniz torununuz için ilgi çekici kitaplardan satın alabilirsiniz. 

11 Yaşındaki Çocuğa Neler Alınabilir?

11 yaşındaki çocuklar ergenliğe adım adım yaklaşan çocuklardır. Dolayısıyla oyuncaklar yerine daha çok kullanabilecekleri ürünlere yönelmeniz önerilir. 

11 Yaşındaki Çocuklar İçin Hediye Seti Nedir?

Hediye setleri içeriğinde birden fazla kullanışlı ürüne ev sahipliği yapar. Çikolata, ajanda, tükenmez kalem ve kupa gibi ürünlerin bulunduğu setler çocuklar için de oldukça elverişlidir. 

11 Yaşındaki Çocuğa Kitap Alınır Mı?

Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istediğiniz sevdiklerinize ilgi çekici konulara sahip kitaplı hediyeler tercih edebilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.