Genel

11 Yaş Kıza Hediye

11 Yaş Kıza Hediye
5/5 - (3 votes)

11 yaş kıza hediye alacaksanız farklı kriterleri dikkate almanız gerekir. Hediye alacağınız çocuğun yaşı 11 ise ona daha çok okul hayatında kullanabileceği armağanlardan almanız faydalı olabilir. 11 yaşındaki kız çocuklarına hediye seçimi yapmak 11 yaşındaki erkek çocuklara göre daha kolaydır. Kız çocuğuna sevebileceği tarzlarda kitap alabilir ya da canlı renklere sahip hediye setlerinden tercih edebilirsiniz. 

Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediyeler arasında büyük hayaller kutusu / çocuğa hediye seti ilk sıralarda yer alabilir. 11 yaşındaki çocuklara özel hazırlanan sette Martı Jonathan Livington adlı eser yer alır. Bu sayede çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırılır. Sette yer alan diğer ilgi çekici ürünler ise zürafa tasarımlı sermaik kupa ve yine aynı tasarıma sahip bez çantadır. 

Kitaplar, hayal gücünü ve düşünce dünyasını genişleten harika araçlardır. 11 yaşındaki bir kıza, yaşına uygun ve macera dolu bir kitap hediye ederek onun hayal dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkmasını sağlayabilirsiniz. 11 yaş kıza hediye tercihlerini değerlendirirken kitapları her zaman dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede harika bir hediye alma fırsatını yakalarsınız!

11 Yaş Kıza Hediye Fikirleri

Bazı kitaplar çocukların da her daim favorisi olur. Bu kitaplardan bir tanesi de Küçük Prens kitabıdır. Özellikle 11 yaş grubundaki kız çocuklarının favorilerinden olan bu kitabın temasına sahip objelerin yer aldığı setler ilgi çekicidir. Prenses masalı hediye kutusu ile siz de en sevdiği kitap Küçük Prens olan sevdiklerinizin doğum gününü kutlayabilirsiniz. Set içeriğinde kitabın yanında küçük prens temasına sahip defter, seramik kupa yer alır. Çocukların bayıldığı sütlü çikolatalar da set dahilinde gönderilir. 

11 yaşındaki bir kız çocuğuna hediye seçerken, ilgi alanlarına, kişisel gelişimine ve eğlenceye odaklanarak onu destekleyici ve özel bir hediye seçebilirsiniz. Onun büyümesine ve gelişimine katkıda bulunacak bu özenli seçimler, uzun süre hatırlanacak anılar olarak yaşamlarında yerini alacaktır. Burada hediye tercih ederken hem onun yaşını hem de kişisel beğenilerini dikkate almanızı öneriyoruz.

11 Yaş Kıza Hediye

1- Çikolatasever Hediye Kutusu

11 yaşındaki kızlar genellikle tatlılara ve lezzetlere karşı büyük bir ilgi duyarlar. Bu çikolatasever hediye kutusu, onun için hem şık hem de lezzetli bir hediye seçeneği sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

– Desenli kupa

– Çikolata şeklinde not defteri

– 2 adet kraft kağıt ile paketlenmiş kare çikolata -Torku, Ülker, Eti ya da Nestle-

– İsme özel touch pen özellikli metal kalem

– Dekoratif kuru çiçek buketi -stok durumuna göre değişiklik gösterebilir

2- Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı Ajanda Kupa Kalem Çikolata Hediye Seti

Ajanda üzerinde yer alan Küçük Prens teması, onun hayal gücünü ve merakını harekete geçirebilir, aynı zamanda özel hissetmesini sağlayabilir Ürün set içeriği şu şekildedir;

*Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı Termo Deri Kapaklı Yeşil Ajanda,

*Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı İçi ve Kulpu Yeşil Seramik Kupa,

*Kişiye Özel Touch-Pen Özellikli Metal Yeşil Tükenmez Kalem,

*Siyah Kraft Hediye Kalem Kutusu,

*Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)

3- El Yapımı Seramik Bardak

Bu el yapımı seramik bardak, 11 yaşındaki bir kız için özel ve anlamlı bir hediye seçeneği olabilir. Bardak üzerindeki “LOVE” yazısı, ona sevgi ve pozitif enerji dolu bir mesaj iletecek. Bu zarif ve özenle tasarlanmış bardak, günlük içeceklerini keyifli bir şekilde tüketmesini sağlayacak. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Love temalı el yapımı seramik bardak
 2. 300-320 ml
 3. Ergonomik tutuş
 4. Bardağa renk veren sırın dağılımından kaynaklı ürünlerde küçük değişiklikler olabilir.
 5. Sağlığa uygundur.

4- Kedili Kitap Ayracı

Bu hediye, onun için özel bir aksesuar olmanın yanı sıra kitaplara olan ilgisini teşvik eden ve onun düşünce dünyasını zenginleştiren bir araç olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Mıknatıslı kitap ayracı.

5- Sahil Çiçekleri Bez Çanta

11 yaşındaki bir kız için hem şık hem de kullanışlı bir hediye seçeneği sunuyor. Çanta üzerindeki renkli ve canlı sahil çiçekleri deseni, onun enerjik ve neşeli kişiliğini yansıtabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 200 gr. gabardin kumaş.
 2. 10 kg taşıma kapasitesi
 3. Dijital baskılı

6- Kişiye Özel Metal Kalem

Kalem üzerine ismi veya özel bir mesajı işleyerek kişiselleştirme seçeneği, ona özel hissettirecek ve hediye seçiminizi daha da anlamlı kılacak. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel isim yazılır.
 2. Mürekkep rengi mavidir.
 3. Özel mat siyah kraft kutusunda gönderilir.
 4. Hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

11 Yaş Kıza Ne Hediye Alınır?

11 yaş kız çocukları için önemli yaşlardan bir tanesidir. Yavaş yavaş genç kızlık dönemine giren çocukların ilgi alanları daha çok olgunlaşmaya başlar. Dolayısıyla bu yaş grubundaki sevdiklerinize hediye alırken daha seçici davranmanızda fayda vardır. Okul hayatlarında kullanabilecekleri setleri tercih etmeniz onların çok hoşuna gidecektir. 

Örneğin mor ajanda kupa kalem hediye seti canlı renkleriyle çocuklara hitap eden setlerdendir. Set içeriğinde bulunan mor renkli ajandayı armağan ettiğiniz kız çocuğu dilerse okulunda kullanabilir. Setteki diğer objeler ise mor büyük ebatlı seramik kupa, kalem, çikolata ve farklı renklerde kuru çiçek buketidir. 

11 yaşındaki bir kızın hayal gücünü beslemek ve okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olmak için renkli kitaplar, macera dolu hikayeler veya ilgisine uygun bilgi kitapları seçebilirsiniz. Ayrıca, bulmaca kitapları, dergiler veya günlük tutma kitapları gibi eğlenceli okuma materyalleri de tercih edebilirsiniz. Böylece tam olarak onu mutlu eden üstelik eğitici olan bir hediye alabilirsiniz.

Kız Çocuğuna Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuklara hediye seçimi yaparken onların ilgi alanlarını, yaşlarını ve hobilerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

11 Yaşındaki Kıza Nasıl Hediye Alınır?

11 yaşındaki çocuklar artık ergenliğe adım atmaya başlarlar. Dolayısıyla bu yaş grubundaki çocuklara yetişkinlerin de kullanabileceği setlerden armağan edebilirsiniz. 

11 Yaşındaki Kız Çocuğuna Nasıl Hediye Alınmaz?

Ergenliğe adım adım yaklaşan 11 yaş grubundaki çocuklara oyuncak gibi hediyelerden satın almamanız tavsiye edilir. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.