Genel

13 Yaş Erkek Çocuğa Hediye

2.5/5 - (4 votes)

13 yaş erkek çocuğa hediye alırken öncelikli olarak kapsamlı bir araştırma yapıyor olmak; tam olarak beklediğiniz etkiyi ortaya koyacak hediye tercih etmenizi mümkün kılar. Burada hediye tercihinde bulunrken çocuğun neyi sevdiğini vs dikkate almak da gerekir. Ancak bu sayede harika bir hediye alabilirsiniz. Çocuklara hediye almak ve doğru hediye seçiminde bulunmakta zorlanabilirsiniz. 

Özellikle 13 yaşındaki erkek çocuklarına hediye almak küçük yaştaki çocuklara kıyasla daha zor olabilir. Adım adım ergenliğe adım atan bu yaş grubundaki çocuklara hoşlanacakları hediyeler almanız önemlidir. İlgi alanlarını ve zevklerini bildiğiniz çocuklara hediyenizi kolaylıkla seçerken, ilgi alanlarını bilmediğiniz çocuklar için zorlanabilirsiniz. Bu aşamada çocuklara yönelik hazırlanan hediye setlerinden faydalanabilirsiniz. 

Erkek çocuklarına hitap eden kitaplı setlerden olan 1984 kitaplı hediye seti sizin kurtarıcınız olabilir. Sette bulunan George Orwell’in 1984 isimli eseri büyük çocuklar için önerilen kitaplardandır. Sette kitabın yanında kişiye özel fincan ve ajanda da bulunur. Çikolata ve fincan altlığı da set dahilinde armağan edilir. 

13 Yaş Erkek Çocuğa Hediye Fikirleri

Ergenliğe giriş yapan çocukların okuma alışkanlığı kazanmaları eğitim hayatlarında başarılı olmalarının anahtarlarındandır. Nasıl bir hediye alacağınız hakkında net değilseniz simyacı kitaplı hediye setini tercih edebilirsiniz. Bu sette Paulo Coelho’ya ait Simyacı kitabı bulunur. Özel seramik fincanın da bulunduğu sette cam tüp içerisinde çeşitli çikolata türleri de armağan edilir. 

13 yaşındaki bir erkek çocuğuna hediye almak, heyecan verici ama bir o kadar da zor bir görev olabilir. Bu yaş grubu, hala çocukluğunun keyfini çıkarırken ergenlik dönemine doğru adım atmaktadır. Onların ilgi alanları hızla değişirken, doğru hediyeyi seçmek için dikkatli olmak önemlidir. Burada hediye alırken farklı kriterleri dikkate almanız gerekiyor.

Elbette ki her çocuğun ilgi alanları ve hobileri farklı olabilir. Öncelikle, bu çocuğun nelerden hoşlandığını ve ilgi duyduğu alanları belirlemeye çalışın. Belki sporla ilgileniyor, bilgisayar oyunları oynamayı seviyor ya da sanatsal yeteneklerini keşfetmeye başlamış olabilir. Bu bilgi, hediye seçiminizi daraltmanıza yardımcı olacaktır.

13 yaş erkek çocuk hediyeleri

1- Satranç Taşları Tasarımlı Kupa

Satranç Taşları Tasarımlı Kupa ile 13 Yaşındaki Erkeğe Strateji Dolu Bir Hediye Sunun. Bu özel kupa, satranç taşları tasarımlarıyla süslenmiş ve genç erkeğin strateji ve zeka yeteneklerini destekleyecek bir hediye seçeneğidir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

  1. Kişiye özel hazırlanır.
  2. Seramik malzemeden üretilmiştir.
  3. Kupa 330 ml. hacme sahiptir.

2- Kare Kraft Kaplı Çikolata

Kare Kraft Kaplı Çikolata gibi özel hediye seçeneklerine Kitaplı Hediye web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

  1. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)

3- Kişiye ya da Kuruma Özel Ahşap Mangala Zeka Oyunu

Kişiye ya da kuruma özel dilediğiniz isim ve logoyu ahşap mangala oyununa basıyoruz. Mangala ahşap malzemeden üretilmiş olup oldukça dayanıklıdır. Mangala oyununun insanlarda analitik düşünme yeteneğini geliştirmek, hafızayı güçlendirmek, ileri görüşlülük, esneklik, kararları hızlı verebilme ve mücadele azmini artırma gibi faydaları vardır.

4- Şeker Portalı Kitaplı Hediye Seti

Şeker Portakalı, Güneşi Uyandıralım ve Delifişek üçlemesinin birincisi olan Şeker Portakalı; 5 yaşındaki Zeze’nin yoksulluk, acı ve ümit dolu hikayesinin anlatır.

Zeze, muhteşem hayal gücüyle büyüklerin dünyasına baş kaldırırken diğer yandan aradığı sıcaklığı bir şeker portakalı fidanında bulacaktır.

Jose Mauro de Vasconcelos’un şahaneler yarattığı bu seri, aynı zamanda yazarın hayatından büyük izler taşımaktadır. Şeker Portakalı kitabını on iki günde yazan Vasconcelos,

”yirmi yıldan fazla bir zaman yüreğinde taşıdığını” söyler. Bu sıcacık, samimiyet dolu eseri güzel bir konseptle sizlere sunuyoruz.

1- Kitap: Şeker Portakalı

2- İsme Özel Turuncu Ajanda

3- İsme Özel, Kraft Kutusunda Turuncu Metal Roller Kalem

4- Özel Cam Kabında Kolulu Mum

5- İsme Özel İçi ve Kulpu Turuncu Özel Tasarımlı kupa

5- The Lord Of the Rings Middle Earth Map 1000 Parça Puzzle

Bu özel hediye seçeneği, 13 yaşındaki erkek için harika bir seçenek olabilir. “Yüzüklerin Efendisi” Orta Dünya haritası 1000 parça puzzle, hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir aktivite sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

1- Warner Bros lisanslı orijinal üründür.

6- Spiralli Ahşap Not Defteri

Spiralli tasarımı sayesinde sayfaları kolayca çevirebilir ve istediği yerde not alabilir. Ahşap kapak, defteri özel ve doğal bir hisle sarar, böylece genç, yazdıklarını daha kişisel bir şekilde ifade edebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

  1. Defter 10×15 cm ebatlarında olup 80 sayfadır.
  2. Ürüne kişiye özel isim veya kuruma özel logo basılabilir.
  3. Baskı renk tonları farklılık gösterebilir.(Kullanılan vegan derinin doku farklılığından kaynaklı.)

13 Yaş Erkek Çocuğa Ne Hediye Alınır?

Kitap okuma alışkanlığına sahip çocuklar eğitimlerinde başarıya ulaşırlar. Siz de hem faydalı hem de ilgi çekici bir hediye armağanında bulunmak istiyorsanız sevdiklerinize vezir gambiti kitaplı hediye seti armağan edebilirsiniz. Walter Tevis’e ait Vezir Gambiti eseri 13 yaş grubuna hitap eder. Satranç temasının işlendiği sette satranç silüetine sahip kupa, defter bulunur. Kalem ve not tutucu da armağan edilir. 

13 Yaş Erkek Çocuğa Hediye alırken, onun ilgi alanlarını ve kişisel gelişimini göz önünde bulundurmak önemlidir. Onlara öğrenme ve keşfetme fırsatları sunan hediyeler seçmek, onların gelişimine katkıda bulunacaktır. Aynı zamanda, çocuğun yaşına uygun ve onların güvenliği ve sağlığına dikkat eden seçimler yapmak da önem taşır. Unutmayın, hediye verirken en değerli şey sevginiz ve düşüncenizdir. Bu tarz bir hediye alırken kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz her zaman önerilmektedir.

13 Yaşındaki Çocuğa Ne Alınır?

13 yaş çocuklar için yol ayrımının başladığı yaştır. Bu yaştan itibaren ergenliğe giren çocuklar yetişkinlere yönelik hazırlanan hediyelerden hoşlanırlar. 

13 Yaşındaki Çocuğa Hediye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

13 yaş artık çocukluktan ergenliğe geçişin başladığı bir yaştır. Dolayısıyla bu yaştaki bir çocuğa hediye alacaksanız çocuklara hitap eden hediyelerden kaçınmalısınız. 

13 Yaşındaki Çocuğa Faydalı Hediye Nedir?

Çocuklarda kitap okuma alışkanlığının olması son derece önemlidir. Siz de yakınlarınız için faydalı bir hediye arıyorsanız kitaplı setlerden seçim yapabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.