Genel

7 Yaş Erkek Çocuğu Hediye

7 Yaş Erkek Çocuğu Hediye
Yazıyı Puanla post

7 yaş erkek çocuğu hediye seçeneklerinin oldukça fazla olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Okumak hem çocukların hayal güçlerini geliştiren hem de onların kelime dağarcığını büyüten bir aktivitedir. Buna erken yaşlarda başlamak onun yararına olacaktır. Bu sebeple 7 yaşında ki bir çocuğa alınabilecek en güzel şeylerden birisi kitaptır. 

Ona Şermin Çarkacının Dedemin Bakkalı- Çırak isimli kitabı alırsanız eminiz hoşuna gidecektir. İçinde Mert Tungenin kaleminden çıkmış resimlerin yer aldığı eseri onunla birlikte okurken eğlenceli vakit geçireceksiniz. Oda kitapta yer alan kıssalardan nasıl daha iyi iletişim kurabileceğine dair önemli bilgiler edinecektir. 

7 yaş, çocukların merak ve keşif dürtüsünün yüksek olduğu bir dönemdir. Onun yaşına uygun oyuncaklar, kitaplar veya aktiviteler seçmek önemlidir. Hangi konulara ilgi gösterdiğini ve nelerle oynamaktan hoşlandığını dikkate alın. Çocuklar, oyunlar ve oyuncaklar aracılığıyla eğlenirken öğrenebilirler. Bu nedenle, eğitici ve öğretici oyuncaklar, bulmacalar, bilim kitleri gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

7 Yaş Erkek Çocuğu Hediye Fikirleri

7 yaşında ki çocukların hayal güçleri yüksektir. Oyun çağında oldukları içinde sürekli hayal güçlerini kullanarak kendi kendilerine oyunlar bulup zamanlarını eğlenceli hale getirirler. Eğer 7 yaşında bir çocuğu hediye bakıyorsanız ona el yapımı dekoratif planör ya da ahşap nostaljik vosvos araba alabilirsiniz. Özellikle erkek çocukları hediyeleri arasında arabayı gördüğünde oldukça mutlu olacaktır. Ürünler ahşap olduğundan dolayı oldukça dayanıklıdır. Çocuklar bunlarla uzun süreler oynayabilecek artık oyun çağları geçince de bunları hatıra olarak saklayabilecektir.

Oyuncaklar ve hediye seçenekleri, güvenlik standartlarına uygun olmalı ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olmalıdır. Çocuğun sağlığı ve güvenliği her zaman öncelik olmalıdır. Çocukların fiziksel aktiviteye ihtiyacı vardır. Bisiklet, paten, spor ekipmanları gibi seçenekler, dışarıda aktif vakit geçirmesine yardımcı olabilir. 7 yaş, çocukların hayal gücünün geliştiği bir dönemdir. Yaratıcı oyuncaklar, rol yapma setleri veya sanat malzemeleri, onun hayal gücünü teşvik edebilir.

ahsap dekoratif planor

1- Çaylak İle Filozof

Çaylak İle Filozof’ kitabı, 7 yaşındaki bir erkek çocuğuna hediye olarak verilebilecek öğretici ve düşündürücü bir seçenektir. Bu kitap, çocuğunuzun felsefi düşüncelerle tanışmasına yardımcı olurken aynı zamanda merak duygusunu besler.

7 Yaş Erkek Çocuğa Ne Hediye Alınır?

Küçük çocuklar içinden sevebileceği birden çok ürünün çıktığı hediyeleri oldukça sevmektedir. Ona içinde sevebileceği her şeyin bulunduğu, özenle hazırlanmış abartma tozu kitaplı hediye seti alırsanız sevinçten havalara uçacaktır. Setin içinde Abartma Tozu isimli çocukların severek okuduğu Şermin Yaşarın elinde çıkan renkli ve eğlenceli bir kitap yer almaktadır. Bunun yanında Düşler Şehri Mandala isimli boyama kitabı ve 2 adet kurşun kalem, 12 adet boya kalemi, kalemtıraş ve silgiden oluşan kalem seti de gönderilmektedir. Son olarak setin içine onların severek yiyeceği kaliteli markaların imal ettiği kare çikolata ve dekoratif bir masa lambası da sete eklenmiştir. 

7 Yaş Erkek Toruna Hediye Fikirleri

Küçük çocukların en sevdiği şeylerden birisi çikolatalardır. Eğer bir çocuğu mutlu edecek bir hediye arıyorsanız ona çikolata alabilirsiniz. Küçük Prens temalı isme özel çikolata veya doğum günü temalı isme özel çikolata model 3 isimli özelleştirilebilir çikolata kutularına sahip ürünler onun hoşuna gidecektir. Sütlü madlen çikolatalar lezzeti ile çocuklar tarafından beğenilmektedir. Bunlar haricinde kişiye özel siyah metal kutu da çocuklar için oldukça idealdir. Eğer üstüne ismini de yazdırırsanız hem kutusu hem de içinden çıkan çakıl taşı çikolatalar ile onun kalbini kazanmanızı sağlayacaktır. 

Küçük çocuklar hangi renklerden hoşlanırlar? 

Küçük çocuklara koyu renkler almak bir hata olacaktır. Ona canlı renklere sahip ürünler aldığınızda eminiz daha mutlu olacaktır

Çocuklara hediye alınırken değişim kartı alınmalı mı? 

Çocukların hem zevkleri çabuk değişir hem de hızlı büyürler. Ona aldığınız hediyelere değişim kartı eklerseniz oldukça yararlı olacaktır. 

Küçük çocuklara neler alınır? 

Küçük çocuklara hediye seçerken ona hayal gücünü tetikleyecek ve onun öğrenmesine katkı sağlayacak ürünlere öncelik vermelisiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.