Genel

8 Yaş Kıza Hediye

Yazıyı Puanla post

8 yaş kıza hediye alırken öncesinde ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Çocuklara hediye verirken ona kendi çocukluğunuzdan birşeyler verebilirsiniz. Bu tarz hediyeler hem sizin geçmişi yad etmenizi sağlar hem de onunla daha sağlam bir bağ kurabilirsiniz. Eğer elinizde çocukluğunuzdan kalma bir şeyler yoksa ona nostaljik kitaplı hediye seti verebilirsiniz. 

Setin içinden 90’lı yıllarda meşhur olmuş atıştırmalıklar ve tetris çıkmaktadır. Ayrıca içeriği farklılaştırılabilen bu sete her yaştan insana hitap eden küçük prens kitabını ekletip onunla oldukça yaratıcı bu eseri birlikte okuyabilirsiniz. İsterseniz ahşap kapağa sahip hediye kutusunun kapağına ona özel bir notta ekletebilirsiniz.    

8 yaş kıza hediye seçeneklerini değerlendirirken farklı kriterleri dikkate  almanızı öneriyoruz! Hediye almak, insanları mutlu etmenin ve özel hissettirmenin harika bir yoludur. Ancak, 8 yaşındaki bir kıza hediye seçerken dikkatli olmamız çok önemlidir. Her kızın ilgi alanları ve yetenekleri farklıdır. Kimisi resim yapmaktan, kimisi spor yapmaktan, kimisi kitap okumaktan hoşlanır. O yüzden onun hediye alacağınız şeyi gerçekten seveceğine emin olmalısınız.

8 Yaş Kıza Hediye Fikirleri

Çocuklarla farklı aktiviteler eğlenceli zaman geçirmek ve güzel hatıralar oluşturmak için oldukça önemlidir. Onlarla kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız ebru kiti hediye setini alabilirsiniz. Özellikle resim yapmaktan hoşlanan çocuklarınız varsa bu sete oldukça ilgi göstereceklerini söyleyebiliriz. Setin içinde ebru için gereken tüm boya araç gereçler çıkmaktadır. Ayrıca seti nasıl kullanacağınızı anlatan bir DVD’de sete eklenmiştir. Kullanımı oldukça basit olan bu setler ortaya yaratıcı ebrular çıkaracağınıza eminiz. 

8 Yaş Kıza Hediye

1- Kişiye Özel Kalp Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

8 yaşındaki bir kız çocuğuna özel ve anlamlı bir hediye arayışındaysanız, Kişiye Özel Kalp Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter harika bir seçenek olabilir. Bu defter, çocuğunuzun adını taşıyan ve sevimli bir kalp tasarımıyla kişiselleştirilmiş olarak hazırlanır.

2- Kraliçeyi Kurtarmak

Vladimir Tumanov’un yayımladığı her ülkede çocukların gözdesi haline gelen, okurunu da kahramanlarıyla birlikte bilmeceden bilmeceye sürükleyen Kraliçeyi Kurtarmak romanı, amtematiği fantastik bir maceraya dönüştürüyor. Yazarın çocuklara matematiği sevdiren bu kitabı, coğrafyaya merak uyandıran Haritada Kaybolmak adlı romanı gibi, Türkiye’de yüz binlerce okura ulaştı!

3- Kare Kraft Kaplı Çikolata

Bu çikolata, özel tasarım kraft kağıdı ile kaplanmış ve içerisinde lezzetli bir sürpriz sunuyor. Hem görsel olarak şık hem de tatlı bir lezzet sunan bu çikolata, onun doğum gününü, özel gününü veya sıradan bir günü daha tatlı hale getirecek. Kare Kraft Kaplı Çikolata ile kızınıza hem lezzetli bir jest yapabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

1.Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)

4- Kalemle Not Yazabilen Kupa

Kalemle not yazılabilen kupa kaliteli seramikten üretilmiştir. Özel kalemi ve silinebilir yüzeyi ile istediğiniz yazıyı kupanın üstüne yazabilirsiniz. Set içeriği not yazılabilen kupa, metal kaşık, ahşap kapak ve özel silinebilir yazı kalemi dâhildir. Ürün ebatları: 14cm x 9cm x 11.5cm .

8 Yaş Kıza Ne Hediye Alınır?

Çocukların dikkatleri kolay dağılır. Eğer sıkılırlarsa ona söylediğiniz şeylerin hepsi akıllarından uçup gider. Bu nedenle onların eğlenirken öğrenmeleri daha çok yararlarına olacaktır. 101 atasözü 101 öykü hem eğlenceyi hem de bilgiyi harmanlamış bir çocuk kitabıdır. Eğer ona bu kitabı armağan ederseniz sıklıkla kullandığımız atasözleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilir. Böylece daha küçük yaşlarda kelime dağarcığını da geliştirmiş olur. 

8 yaş hediye seçerken ailenin onayını almanız önemlidir. Bazı aileler, belli türdeki oyuncaklara veya aktivitelere karşı olabilirler. Ayrıca, ailenin değerlerine uygun bir hediye seçerek saygılı davranmanız önemlidir. 8 yaşındaki kızlar öğrenmeyi ve keşfetmeyi severler. Onlara eğitici ve yaratıcı hediyeler sunarak zihinsel gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Hediye alırken sadece maddi değeri değil, duygusal değeri de düşünün. Onunla özel bir bağlantısı olacak veya onun için anlam ifade edecek bir hediye seçmek, onun için unutulmaz bir deneyim oluşturacaktır. Tam da bu noktada 8 yaş kıza hediye alırken mutlaka öncesinde tam olarak kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekiyor!

8 Yaş Kız Toruna Hediye Fikirleri

8 yaşında bir torununuz var ve ona ne alacağınızı bilmiyorsanız ona çocukların en sevdiği şey olan çikolata alabilirsiniz. Kalp Tasarımlı Sütlü Çikolata / Kırmızı tasarımı ile ilk görüşte onu oldukça mutlu edecektir. Çikolatayı yemeye başladığında ise kaliteli sütlü çikolatanın tadı yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasını sağlayacaktır. 

8 yaşında ki kız çocuğu hangi renkleri sever? 

Her kız çocuğunun sevdiği renkler birbirinden farklı olabilir. Ama ona mor, pembe ve tonlarında renklerin hâkim olduğu ürünler alırsanız eminiz sevecektir. 

Çocuklara hediye setleri alınır mı? 

Tek bir hediyedense içinden birden çok hediyenin çıktığı bir set çocukları daha mutlu eder. 

Küçük çocuklara oyuncak alınır mı? 

Oyuncaklar çocukların en iyi arkadaşıdır. Ona alerjenik olmadığı sürece her türlü oyuncağı alabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.