Genel

Anneler Günü Hediye Yapımı

5/5 - (25 votes)

Anneler günü hediye yapımı kesinlikli çok özel bir hediye anlamına gelir! Annenize anneler günü hediyesi alırken kararsız kaldıysanız hediyenizi özelleştirilebilen setler arasından seçebilirsiniz. Hazırlanan özel setler arasından annenizin ihtiyaçlarına göre seçimde bulunabilirsiniz. Doğduğunuz andan itibaren sevgisini ve emeğini bir an üzerinizden eksik etmeyen annenizin bu özel gününü orijinal bir hediyeyle taçlandırabilirsiniz. 

Anneye özel gül yetiştiren adam kitaplı hediye seti zengin içeriğiyle anneniz için idealdir. Sette Rasim Özdenören’e ait Gül Yetiştiren Adam kitabı bulunur. Seti özelleştiren ürünler arasında kişiye özel seramik fincan yer alır. Türk ve Süryani kahvelerinden örnekler de set içinde armağan edilir. 

Annelerimiz, hayatımızın en özel ve değerli varlıklarıdır. Bize sonsuz sevgi ve destek verirler, fedakarlık yaparlar ve hayatımızın her aşamasında yanımızda olurlar. Anneler Günü, onlara minnettarlığımızı ve sevgimizi göstermenin harika bir zamanıdır. Bu özel günü kutlarken, annenize özel ve anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız, el yapımı hediyeler mükemmel bir seçenek olabilir.

Anneler Günü, annelerimize olan sevgimizi ve minnettarlığımızı göstermenin özel bir zamanıdır. El yapımı hediyeler, annenize olan sevginizi ifade etmenin en özel yollarından biridir. Kendi yaratıcılığınızı kullanarak onun için anlamlı bir hediye hazırlayabilir ve bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz. Anneniz için bir hediye düşünürken, onun ilgi alanlarına, tutkularına ve kişisel tarzına uygun bir hediye seçmeyi unutmayın!

Anneler Günü Hediye Yapımı Nasıldır?

Anneler günü için hediye alırken geleneksel ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde anneler kendilerini özel hissedecekleri armağanları tercih ederler. Onların ismine özel hazırlanan setlerle annenizin anneler gününü tebrik edebilirsiniz. Anneler gününe özel happy mothers day tasarımlı ajanda-kalem hediye seti hem uygun fiyatlı hem de şık tasarımlı setlerdendir. Kutu içinde hazırlanan bu sette mutlu anneler günü tasarımına sahip kişiye özel ajanda bulunur. Ajandanın yanında ise touch pen özelliğine sahip kalem yer alır. 

Anneler Gününü romantik ve rahatlatıcı bir atmosferde kutlamak için el yapımı kokulu mumlar harika bir seçenek olabilir. Birkaç basit malzemeyle (soya balmumu, koku yağları, fitil vb.) kendi mumlarınızı yapabilirsiniz. Annenizin sevdiği kokuyu seçerek, onun için özel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Burada hediye tercihlerini değerlendirirken anneninizin kesinlikle sevebileceğini hediyeleri tercih etmeniz gerekir.

İlgili Konu : Anneler Günü Hediyeleri

1- Anne Babaya Hediye / Kişiye Özel Kahve Fincanı Hediye Seti

Anne Babaya Hediye / Kişiye Özel Kahve Fincanı Hediye Seti, annelerimize duygusal bir hediye sunmanın ve onları mutlu etmenin güzel bir yoludur. Her kahve içildiğinde hatırlanacak olan kişisel dokunuşlarla özelleştirilmiş fincanlar, annelerimize olan sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade etmemiz için ideal bir yoldur. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 2 adet isme özel porselen Türk kahvesi fincanı.
 2. 2 adet tek içimlik Türk kahvesi.
 3. 2 adet vintage kahve yanı su bardağı.

2- Mandala Tasarımlı Ham Bez Çanta

Mandala Tasarımlı Ham Bez Çanta’, hem kullanışlı hem de estetik bir hediye seçeneği sunarak annelerimize özel bir armağan vermek için mükemmel bir tercihtir. Çantanın üzerindeki mandala tasarımı, sakinlik ve denge hissiyatını yansıtarak annelerimize günlük yaşamda huzurlu anlar yaşatmayı amaçlar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 200 gr. gabardin kumaş.
 2. 10 kg taşıma kapasitesi.
 3. Dijital baskılı.

3- Kadına Hediye Kutusu

Anneler Günü, annelerimize sevgi ve minnettarlığımızı ifade etmenin en güzel yollarından biridir. ‘Kadına Hediye Kutusu’, annelerimize özel ve anlamlı bir armağan vermek için harika bir seçenektir. Kutunun içeriği, annelerimizin güzellik ve bakımını ön plana çıkararak, onları şımartmanın ve değerli hissettirmenin bir yolu olarak tasarlanmıştır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel vegan deri 9.5 x 14.5 cm ebatlarında olup 190 sayfa not defteri.
 2. Limon kolonyası. (200 ml)
 3. Mat siyah seramik fincan.
 4. Kişiye özel kutusunda doğal çay ağacı sabunu.
 5. Ahşap tütsü kayığı.
 6. 4 adet karışık tütsü.

4- Kar Tanesi Temalı İsme Özel Hediye Kutusu

Kar Tanesi Temalı İsme Özel Hediye Kutusu’, bu özel günü daha da anlamlı ve özel kılmak için mükemmel bir seçenektir. Kutunun üzerindeki kar tanesi teması, annelerimizin hayatına özel bir dokunuş yaparak onları sevgiyle sarar. İçerisine kişisel dokunuşlarla eklenen annenin adı veya özel bir mesajla özelleştirilebilen bu hediye kutusu, hem şık hem de duygusal bir armağandır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Cam ambalaj içerisinde özel ekose kumaş ve jüt iple paketlenmiş papatya çayı.
 2. Limon kolonyası -200 ml-.
 3. Yeşil mini not defteri.
 4. Doğal kuru çiçek buketi -stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan değişiklik yapılabilir-.
 5. Ahşap tütsü kayığı.
 6. 4 adet çubuk tütsü.

Anneler Günü Hediye Yapımı Fikirleri

Emekçi annenizin anneler gününü kutlamak için ona işlevsel bir armağanda bulunmak isteyebilirsiniz. Çalışan anneye hediye seti tam da çalışan annelere yönelik hazırlanan setlerdendir. Çalışan annelerin yorgunluğu atabilecekleri french press kahve makinesi, dünya kahvelerinden örnek ve en iyi anne tasarımına sahip kişiye özel seramik kupa bulunmaktadır. 

Anneler Gününde annenizi duygusal bir yolculuğa çıkarmak istiyorsanız, anılarla dolu bir fotoğraf albümü yapmak harika bir fikir olacaktır. Özel anılarınızı ve aile fotoğraflarınızı albümde bir araya getirerek, annenizin geçmişte yaşadığı güzel anıları canlandırabilir ve onun için değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Eğer anneniz moda ve aksesuarları seviyorsa, onun için el yapımı bir çanta tasarlamak harika bir fikir olabilir. Beyaz bir bez çantayı alın ve üzerine kumaş boyaları, danteller, boncuklar veya pul payetlerle onun tarzına uygun bir şekilde süsleyin. Bu çanta, annenizin günlük yaşamında kullanabileceği özel ve kişisel bir aksesuar olacaktır.

Anlamlı Anneler Günü Hediyesi Nedir?

Anneler gününde annenize anlama sahip bir hediye armağan etmeniz oldukça önemlidir. Özenle hazırlanan anneler günü setleri arasından seçim yaparak annenizi özel hissettirebilirsiniz. 

Anneye Ne Hediye Alınır?

Annenize kendisiyle başbaşa kalıp vakit geçirebileceği ürünlerin yer aldığı hediye setlerinden gönderebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Anneler Günü Hediyesi Nedir?

Anneniz için hediye seçerken hem uygun fiyatlı hem de zengin içeriğe sahip setlerden tercihte bulunabilirsiniz.