Genel

Anneler İçin Hediye Yapımı

Yazıyı Puanla post

Anneler için hediye yapımı özel tasarımlardan oluşur. Annenizin doğum günü ya da anneler günü için hediye arayışındaysanız orijinal fikirlerden ilham alınan hediye setlerine göz atabilirsiniz. Bu setler sayesinde özel hediye yapımına uğraşmadan kolaylıkla annenizi özel hissettirecek bir armağana sahip olabilirsiniz. 

İyi ki varsın canım annem gibi duygularınızı paylaşabileceğiniz anneler günü’ne özel ahşap kutuda fincan seti şık tercihlerdendir. Annenizin ismine göre hazırlanan fincan ahşap kutuda gönderilir ve ahşap altlığa sahiptir.  Bu tarz hediyeler annenizi mutlu etmek konusunda iddialı setler olarak karşımıza çıkıyor!

Sevgi, annelerin kalbinde sonsuz bir sıcaklıkla yanar. Anneler, hayatımızın en değerli varlıklarıdır ve bizi sevgiyle büyüten, destekleyen ve koşulsuzca seven kişilerdir. Onların kıymetini anlamak ve teşekkür etmek için her zaman özel günler beklemeyiz! Ancak Anneler Günü gibi özel bir günde onlara kendimizin yapıp hazırladığı bir hediye vermek, onların kalplerini bir kez daha ısıtacaktır.

Anneler İçin Hediye Yapımı Nasıl Olur?

Annenizi sevindirecek bir hediyelik arayışındaysanız geleneksellikten uzak yenilikçi tasarımlara sahip setleri tercih edebilirsiniz. Annelere yönelik hazırlanan bu setlerde zengin çeşitlilik bulunur. Dolayısıyla annenizin zevklerine ve ilgi alanlarına uygun seçimde bulunabilirsiniz. İsme özel hazırlanan muhabbet dolu kahve zamanı hediye kutusu kahveyi seven annenize yönelik idealdir. 2 adet isme özel Türk kahvesi fincanının bulunduğu sette Selamlıque markasına ait kahveler de yer alır. 12 adet de çifte kavrulmuş lokum armağan edilir. 

Annelerin en sevdiği şeylerden biri hatıralardır ve onları bir araya getiren bir fotoğraf albümü, onlar için unutulmaz bir hediye olacaktır. Anılarınızı bir araya getirin, eski fotoğrafları tarayın ve onların hayatındaki özel anları yakalayan fotoğrafları bir albümde düzenleyin. İçine notlar, güzel sözler ve hatıralar ekleyerek kişiselleştirin. Fotoğraf albümü, annenizin gözlerini dolu dolu yapacak ve onun için değerli bir anı olarak kalacaktır.

Anneler İçin Hediye Yapımı Fikirleri

Sizi yetiştirirken sevgisini ve emeğini üzerinizden eksik etmeyen annenizin özel günlerini hatırlayarak ona armağanda bulunabilirsiniz. Gün içinde streslerini atabilecekleri kendileriyle başbaşa kalabilecekleri aktiviteleri gerçekleştirebilecekleri setlerden tercihte bulunabilirsiniz. 

Kitaplı setler sayesinde kitap okumayı seven annenizin doğum gününü tebrik edebilirsiniz. Mutlu yaşamın sırrı hediye seti ile 3 farklı kitap arasından annenizin okuma alışkanlığına göre seçimde bulunabilirsiniz. Kiraz çiçeği tasarımına sahip defter ve kiraz çiçeği kolonyasıyla şık bir kutu hazırlayabilirsiniz. Sette yer alan diğer parçalar ise vanilyalı mum, tütsülük ve karışık tütsülerdir. 

Annelerin düşüncelerini, duygularını ve günlük hayatlarını yazabileceği bir el yapımı günlük, ona kendini ifade etme ve duygularını kaydetme imkanı sunacaktır. Günlüğü dilediğiniz gibi süsleyebilir, özel bir notla başlayabilir ve içine onun için anlamlı olduğunu düşündüğünüz birkaç sayfa ekleyebilirsiniz. Ayrıca, günlüğünüze hatıra olması için ilk sayfaya sizinle birlikte bir fotoğraf koyabilirsiniz.

İlgili Konu : Anneler Günü Hediye Yapımı

1- Aromaterapi Hediye Kutusu

Annelerimize minnettarlığımızı ve sevgimizi ifade etmenin güzel bir yolu, onlara hoş bir sürpriz yapmaktır. Aromaterapi Hediye Kutusu, annelerin stresli günlerinde rahatlamalarını sağlayacak ve kendilerine zaman ayırmalarına yardımcı olacak özel bir armağan seçeneğidir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 • Özel ahşap hediye kutusunda.
 • El yapımı seramik kupa.
 • Palo santo tütsü.
 • El yapımı seramik tütsülük.
 • Özel silindir kraft kutusunda yasemin çiçekleri çayı.
 • Kare kraft kağıt ile paketlenmiş kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 • Masif çerçeveli doğal kuru çiçek buketi aranjmanı.

2- Anneye Özel Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti

Anneye Özel Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti, annelerin bahçeyle ve doğayla olan bağını güçlendirirken aynı zamanda onların özel gününü daha da anlamlı hale getirir. Fidanın büyümesi ve çiçek açması, annelerin sevgi ve özenle büyüttükleri ailelerinin sembolü olarak anlam kazanır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Gül Yetiştiren Adam – Rasim Özdenören.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Süryani kahvesi.(50 Gr.)
 5. 2 adet kalp tasarımlı sütlü çikolata / Siyah.
 6. Ahşap fincan altlığı.
 7. İyi ki varsın motto kart.

3- Kişiye Özel Ev-Ofis Hediyesi

Anneler, hem evde hem de işte büyük bir dengeyle hayatlarını sürdürürler. ‘Kişiye Özel Ev-Ofis Hediyesi’, onların her iki dünyada da rahatlamalarını ve keyif almalarını sağlamak adına mükemmel bir hediye seçeneğidir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 13 x 21 vegan deri kapak defter.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Seramik el yapımı tütsülük.
 4. Meram çiçeği kolonyası.
 5. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog Tea. Güney Çin. (30 gr.)
 6. Canlı sukulent

Anneler İçin En Güzel Hediye Yapımı Fikirleri

Annenize hediyenizi seçerken klasikleşmiş hediyeler yerine burçlara özel hazırlanan setleri tercih edebilirsiniz. Örneğin annenizin burcu teraziyse terazi burcu kadınına hediye seti seçiminde bulunabilirsiniz. Güzelliğine düşkün olan terazi kadınlarına göre hazırlanan bu sette şık fular, Pierre cardin markasına ait vücut spreyi, yeşim taşından imal edilen masaj taşı ve isme özel kupa yer alır. 

Anneye Anlamlı Hediye Nedir?

Annenizi düşünerek satın aldığınız en ufak bir hediye annenizin anlamlı ve özel hissetmesine yardımcı olacaktır. 

Anneye Hediye Nedir?

Annenize kendisiyle yalnız vakit geçirebileceği parçaların yer aldığı kitaplı hediye setlerinden tercihte bulunabilirsiniz. 

Anneye Uygun Fiyatlı Hediye Nedir?

Annenize hediyenizi seçerken zengin içeriğe sahip uygun fiyatlı setlerden faydalanabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.