Genel

Anneye Manevi Hediyeler

anneye manevi hediyeler
5/5 - (1 vote)

Anneye manevi hediyeler onu mutlu eden ve kendini değerli hissetmesini sağlayan hediyelerdir. Anneler için hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Yeter ki onu düşündüğünüzü gösterir bir hediye verin yeter. Eğer annenize günlük hayatında kullanabileceği sizi hatırlatacak bir hediye verirseniz eminiz manevi değeri yüksek olacaktır. Anneye manevi hediyeler arasında tercihte bulunurken detaylı bir araştırma yapmanız tam da istediğiniz özelliklere sahip hediyeleri tercih etmenizi sağlar!

Annelere özel ahşap kutusunda fincan bu hediyeler arasında sayılabilir. Ahşap kutuda gönderilen ürünün altlığı da ahşaptandır. İsterseniz kutusunun içine ufak bir notta yazdırabilirsiniz. Seramikten imal edilmiş fincanın üzerinde ise güzel bir çiçekli desenin canım annem yazmaktadır. Bu hediyenin yanında Selamlıque Türk Kahvesi – Okkalı hediye ederseniz anneniz daha da mutlu olacaktır. 

Annelerimiz, hayatımızda bizi en iyi anlayan, destekleyen, sevgi ve şefkatle dolu olan en değerli varlıklarımızdandır. Onların özverili sevgisi ve sabrı, kelimelerle tarif edilemez. Anne sevgisi evrensel bir bağdır ve çocukların yaşamlarında önemli bir rol oynar. Annelerimize, yılın özel günü olan Anneler Günü ya da onları hatırlama ve şükran duygularımızı ifade etmenin başka bir nedeni olmasa bile, sık sık manevi hediyeler sunarak sevgimizi gösterebiliriz.

Anneye Manevi Hediyeler Neler

İçinde birçok ürünün bulunduğu setler anneler için oldukça idealdir. Çünkü bu setlerin içinde hem saklayabileceği hem de kullandığında mutlu olacağı birçok ürün çıkmaktadır. Keyifli okumalar hediye seti bunlardan birisidir. İçinden sürükleyici bir bilim kurgu kitabı olan Fahrenheit 451 kitabı çıkmaktadır. İsterseniz farklı bir kitabı da hediye setine ekletebilirsiniz. Bunun yanında antika görünümlü 336 sayfalı bir defter, metal kalem, isim yazdırabileceğiniz bir fincan, kare çikolata çıkmaktadır.  Annenizin ağzını tatlandırmak isterseniz içine Godiva Milk Chocolate Caramel Lion Of Belgium isimli krema dolgulu kaliteli çikolatayı da ekleyebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: Anneye Hediye Notu

Anneye Manevi Hediye Fikirleri

Annenize kütüphanesini süsleyecek ve sık sık dönüm yeniden okuyacağı bir kitap hediye ederseniz eminiz dünyalar onun olacaktır. Onun için sürükleyici bir kitap arıyorsanız Suzanne Collins tarafından yazılmış Kuşların ve Yılanların Şarkısı isimli kitabı alabilirsiniz. Eğer annenize sadece bir kitap götürmek istemezseniz yanında Brownies By Lumbergia -6’lı Karışık Paket alıp götürebilirsiniz. Böylece annenizin ağzını da tatlandırmış olursunuz. 

Elbette ki manevi hediyelerin değeri maddi değeriyle ölçülemez. Onların gerçek değeri, içlerinde taşıdıkları anlam ve duygusallıktır. Bu nedenle, annelerimize manevi hediyeler seçerken onların ilgi alanlarına, zevklerine ve değerlerine uygun olanları tercih etmek önemlidir.

Özellikle annemize manevi hediyeler vermek, sevgimizi ifade etmenin en değerli yollarından biridir. Fiziksel hediyelerin ötesine geçerek duygusal bağımızı güçlendiren bu özel hediyeler, annelerimizin kalplerini ısıtmaya ve onları mutlu etmeye yardımcı olur. Onların değerli varlıkları için minnettarlığımızı göstermek ve onları sevdiğimizi ifade etmek için bu anlamlı yolu değerlendirelim.

1- Annelere Özel Altın Yaldızlı Kur’an – ı Kerim Seti

Annelere Özel Altın Yaldızlı Kur’an-ı Kerim Seti ile Anneye Anlamlı ve Manevi Bir Hediye Sunun. Bu özel set, içerisindeki altın yaldızlı Kur’an-ı Kerim ve özel tasarım kutusuyla annenize duygusal ve manevi bir hediye sunmanızı sağlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel 14×21 cm ebatlarında kadife kaplı altın yaldızlı Diyanet onaylı Kuranı Kerim.
 2. Elif Vav püsküllü inci tesbih.
 3. Kişiye özel dekoratif ahşap kutu.

2- Anneler Gününe Özel Ajanda- Kalem Hediye Seti

Kitaplı Hediye web sitesinde bulabileceğiniz bu özel konsept ile annenizin günlük hayatını renklendirecek bir hediye vererek, ona olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Anneler Gününe Özel Ajanda-Kalem Hediye Konsepti ile annenize hem faydalı bir hediye sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel çiçek buketi tasarımlı tarihsiz çizgili ajanda,
 2. Touch pen özellikli isme özel metal kalem
 3. Özel set kutusu

3- Anneye Özel Ahşap Kutuda Fincan Hediye Kutusu

Eğer annenize manevi bir armağan arıyorsanız, bu hediye kutusu ile onun için düşünülmüş ve özel tasarlanmış bir hediye sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel seramik fincan.
 2. Ahşap fincan altlığı.
 3. Kişiselleştirilebilir ahşap hediye kutusu. ( Kutu kapağını iç ve dış yüzeyinde kişiselleştirme yapılmaktadır.)

4- Güneşi Uyandıralım Kitaplı Hediye Seti

Güneşi Uyandıralım Kitaplı Hediye Seti ile annenize hem manevi bir hediye sunabilir, hem de onun için değerli olduğunu gösterebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kitap: Güneşi Uyandıralım
 2. İsme Özel Mor Termo Deri Ajanda
 3. Kendinden Desenli Mor Renk Kupa
 4. İsme Özel, Kraft Kutusunda Siya, Çevirmeli Metal Roller Kalem
 5. Kokulu Mum
 6. Kum Saati

5- Kişiye Özel Kutusunda Yasin-i Şerif Hediye Seti

“Kişiye Özel Kutusunda Yasin-i Şerif Hediye Seti ile Anneye Derin ve Manevi Bir Hediye Sunun. Bu özel hediye seti, içerisinde özenle hazırlanmış Yasin-i Şerif ve özel tasarım kutusuyla annenize duygusal ve manevi bir armağan sunmanızı sağlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 6 renk seçenekli kadife kaplı Yasin’i Şerif Cüzü.
 2. Doğal kuru çiçek buketi. (stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek renginde değişiklik olabilir.)
 3. Elif Vav püsküllü inci tesbih.
 4. Set özel kutusunda şık bir şekilde gönderilmektedir. (Annenizin isminin yazılacağı ahşap isimlik ve rafya ip kontrol edebilmeniz için bağlanmadan gönderilmektedir.)

6- Geleneksel Kahveler Hediye Kutusu

Kitaplı Hediye web sitesinden temin edebileceğiniz bu özel hediye kutusu ile annenizin damak zevkine hitap edecek bir hediye sunarak, ona olan sevginizi ve saygınızı ifade edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel seramik fincan.
 2. 50 gr. Türk kahvesi.
 3. 50 gr. Süryani kahvesi.
 4. 50 gr. dibek kahvesi.
 5. 50 gr. burçak kahvesi.
 6. Geleneksel kahveler bilgilendirme kartı.

Anneler Günü Manevi Hediyeler

Yaş aldıkça konforlu bir hayat yaşamanın önemi daha da artmaktadır. Annenize onun hayatını kolaylaştıracak ürünler alırsanız eminiz mutlu olacaklardır. Ayarlanabilir Kitap Okuma Sehpası-Kitap Laptop Standı annenizin hayatında ona yardımcı olacaktır. Açısı ve yüksekliği ayarlanabilen bu ürün sayesinde anneniz kitabını elinde tutmak ya da kollarını sürekli sabit tutmak zorunda kalmayacaktır. Hafif olması sayesinde de anneniz bu ürünü her yere taşıyacaktır. Bu ürünün yanında Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Yaban eseri gibi kıymetli bir kitabı götürürseniz annenizi sevindirmiş olursunuz. 

Anneler Hangi Renkleri Sever?

Anneler genelde canlı renklerden hoşlanırlar.  

Annelere Atıştırmalık Alınır Mı? 

Eğer çocuk ruhlu farklı lezzetleri denemeyi seven bir anneniz varsa ona atıştırmalık alabilirsiniz.

Annelere Kupa Alınır Mı? 

Kupa gibi saklayabilecekleri ürünler anneleri mutlu etmektedir. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.