Genel

Anneye Özür Hediyesi

Anneye Özür Hediyesi
Yazıyı Puanla post

Anneye özür hediyesi alıyorsanız, mutlaka özenli bir tercihte bulunmanız gerekir. Anneler çocuklarına sadece kırılırlar hiçbir zaman gerçekten küsmezler. Eğer annenizi kırdıysanız ve o çalışan bir kadında ona anneye çiçek buketi tasarımlı hediye kutusu alabilirsiniz. Bu kutunun içinde üzerinde buket tasarımı bulunan ahşap kapağa sahip bir defter bulunmaktadır. 

Eminiz anneniz bu ajandayı oldukça yararlı bulacak ve iş hayatında not almak için kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Defterin yanında da onun ismini üzerine yazdırabileceğiniz metal bir kalem gelmektedir. Tüm bu saydığımız ürünler üzerinde canım anneme yazan özel bir kutunun içinde gelmektedir. 

Hayatımız boyunca annelerimize karşı çeşitli hatalar yapabiliriz. Bu hataların bazıları küçük olabilirken, bazıları da daha büyük etkilere sahip olabilir. Annemize karşı bir hata yaptığımızda veya onu üzdüğümüzde, ondan özür dilemek ve bu hatayı düzeltmek önemlidir. Özür dilemenin en güzel yollarından biri ise ona anlamlı bir hediye vermektir. Ancak unutmamanız gereken şey, hediyenin maddi değeri değil, anlamıdır.

Anneye Özür Hediyesi Ne Alınır?

Annenizi üzdüğünüzde ona alabileceğiniz ufak hediyelerden birisi de fincanlardır. Anneler gününe özel ahşap kutuda fincan takımı sadece onu üzdüğünüzde değil ondan özür dilemek istediğinizde de kullanabileceğiniz özel bir hediyedir. Ahşap tabağa sahip olan ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Seramikten yapılmış olan fincanının üzerinde iyi ki varsın canım annem yazmaktadır. Ahşap kutuda gelen bu ürünü anneniz gördüğünde duygusallaşacak ve hemen sizi affetmek isteyecektir. Kullandığı her gün de sizin ona verdiğiniz değeri hatırlayacaktır. 

Özür dilemenin en önemli kısmı, annenize gerçekten üzgün olduğunuzu ve onun için önemli olduğunu hissettirmektir. Bu nedenle, seçeceğiniz hediye düşünceli olmalı ve onun kalbini ısıtacak bir anlam taşımalıdır. Mesela, annenize olan sevginizi ve minnettarlığınızı ifade eden bir el yapımı mektup yazabilirsiniz. Anneye özür hediyesi her şeyden önce manevi bir anlama sahip olmak durumundadır!

Anneye Özür Hediyesi

1- Annelerimize Özel Ahşap Kutuda Fincan

Annelerimize Özel Ahşap Kutuda Fincan ile Anneye Özür Hediyesi Sunarak Aranızdaki Bağı Güçlendirin. Bu özel fincan, ahşap kutusuyla birlikte sunuluyor ve üzerine özel bir tasarım ile annenize özür dileme fırsatı sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel ”İyiki Varsın Canım Annem” tasarımlı seramik fincan.
 2. Ahşap fincan altlığı.
 3. Kişiselleştirilebilir ahşap hediye kutusu. ( Kutu kapağının iç ve dış yüzeyinde kişiselleştirme yapılmaktadır.)

2- Anneye Özel Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti

Annelerimize Özel Ahşap Kutuda Fincan ile Anneye Özür Hediyesi Sunarak Aranızdaki Bağı Güçlendirin. Kitaplı Hediye web sitesinden seçeceğiniz bu özel hediye ile annenize olan sevginizi ve saygınızı ifade edebilir, onun kalbini ısıtabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Gül Yetiştiren Adam – Rasim Özdenören.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Süryani kahvesi.(50 Gr.)
 5. 2 adet kalp tasarımlı sütlü çikolata / Siyah.
 6. Ahşap fincan altlığı.
 7. İyi ki varsın motto kart.

3- İletişim Donanımları Kitap

Anneye Özür Dilemenin En Anlamlı Yolu: İletişim Donanımları Kitabı. Bu özel kitap, insan ilişkilerinde etkili iletişimi ele alıyor ve iletişim becerilerinizi geliştirmeniz konusunda size rehberlik ediyor. Annenizi üzmüş veya yanlış anlamışsanız, bu kitap ile onunla daha sağlıklı ve anlayışlı bir iletişim kurabilir, duygularınızı ifade edebilirsiniz.

4- Gizli Kahramanım Hediye Kutusu

Eğer annenizi üzmüş veya yanlış anlamışsanız, bu kutu ile duygularınızı ifade edebilir ve ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. Kitaplı Hediye web sitesinden seçeceğiniz bu özel kutu ile annenize olan saygınızı ve sevginizi ifade edebilir, aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel tasarımlı seramik kupa.
 2. Özel kraft silindir kutusunda avakado desenli çorap. (kutu deseni farklılık gösterebilir.)
 3. Pierre Cardin vücut losyonu. (400 ml)
 4. Tütsü kayığı ve 4 adet karışık tütsü.
 5. İyi ki varsın motto kart.

5- Minimalizm Kitaplı Hediye Seti

Minimalizm Kitaplı Hediye Seti ile Annenize Anlam Dolu Bir Özür Sunun. Bu özel hediye seti, içerisindeki minimalizm konusunu işleyen bir kitap ve özel tasarım kutusuyla annenize özel bir hediye sunmanızı sağlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Simple Is The Best’ Tasarımlı İsme Özel Termo Deri Ajanda
 2. Simple Is The Best’ Tasarımlı İsme Özel Kupa
 3. Kraft Kutusunda İsme Özel Metal Roller Kalem
 4. Kraft Sıvamalı İsme Özel Set Kutusu

6- Sorry Hediye Seti / Beni Affet Hediyesi

Özür Hediyesi

Özel hediye seti ile duygularınızı ifade edebilirsiniz. İçerisindeki beni affet notu, özür dileme çikolatası ve özel tasarım ürünlerle annenize olan özür dilemenizi en samimi şekilde ifade edebilirsiniz. Kitaplı Hediye web sitesinde bulabileceğiniz bu hediye seti ile annenize olan sevginizi ve saygınızı gösterebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. “Bad days build better days” tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog tea . (30 gr.)
 3. Doğal bal peteği aromaterapi mum.
 4. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 5. Bad days build better days tasarımlı küp notluk.
 6. Sorry tasarımlı motto kart.

Anneye Özür Hediye Fikirleri Neler?

Anneniz için özel bir özür hediyesi almak isterseniz kişiye özel doğum günü konsepti setini seçebilirsiniz. Bu setin içinde üstüne isim yazdırabileceğiniz tarih olmayan bir defter ve el yapımı seramik bir kupa yer almaktadır. Bunların yanında özel şişesinde 200 cc limon kolonyası, Afrika’dan ve Guatemala’dan yöresel bir kahve ve 4’lü browni gelmektedir. Ahşap kutu içinde gelen bu seti anneniz oldukça beğenecektir. İsterseniz ürünün içine küçük bir özür notu yazıp annenize o şekilde verebilirsiniz. Böylece hediyeniz daha samimi hale gelecektir. 

Annenizin ilgi alanlarını düşünerek, ona en uygun hediyeyi seçmeye çalışın. Eğer çiçekleri seviyorsa, güzel bir buket çiçekle ona olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Eğer okumayı seviyorsa, onun favori yazarından ya da ilgisini çekecek bir kitaptan oluşan bir hediye seti düşünebilirsiniz. Özellikle anneye özür hediyesi alacaksanız mutlaka annenizin neleri beğendiğini dikkate almanız gerekiyor.

Bütün bu bilgiler ışığında annenize özür hediyesi seçerken ona olan sevginizi ve minnettarlığınızı hissettirecek, düşünceli ve anlamlı bir hediye seçmeye özen gösterin. Unutmayın ki, annelerimiz bizi her zaman affeder ve sevgiyle karşılar. Önemli olan hatamızı kabul etmek ve onlara olan sevgimizi göstermektir.

İlginizi Çekebilir: Anneye Hediye Notu

İlginizi Çekebilir : Özür Hediyesi Fikirleri

İlginizi Çekebilir : Erkeğe Özür Hediyesi

Annelere Kıyafet Alınır Mı?

Annelerimizin tarzını biliyorsak onlara kıyafet alabiliriz. Ama içine değiştirme kartı koymanızı tavsiye ederiz.  

Annelerimiz İçin Hangi Hediyeleri Almalıyız?

Anneler dekoratif ürünlerden ve takılardan oldukça hoşlanırlar. Bunlar haricinde hediye setleri de onları mutlu edecektir. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.