Genel

Erkeğe Özür Hediyesi

Erkeğe Özür Hediyesi
Yazıyı Puanla post

Erkeğe özür hediyesi alacaksanız dikkatli olmalısınız! Bir erkeğe kırdıysanız ve ondan özür dilemek istiyorsanız kahve zamanı hediye kutusu iyi bir seçenek olacaktır. Çoğu erkek kahve tüketmeyi sevdiğinden böyle özel bir hediye onu mutlu edecektir. Setin içerisinde üzerine ismini yazdırabileceğiniz tabağı ahşaptan yapılmış porselen bir fincan bulunmaktadır. Bunun yanında kahve hazırlamanın en güzel aracı bakır cezve ve yanında da iki adet tek içimlik Türk kahvesi bulunmaktadır. Ayrıca onun ağzının tatlanması için setin içine kare çikolata da eklenmiştir. 

Özür dilemek, insanların birbirleriyle olan ilişkilerindeki çatışmaları çözmek için önemli bir adımdır. Her birimiz zaman zaman hatalar yapabilir ve sevdiklerimizi incitebiliriz. Ancak, önemli olan bu hatalardan ders çıkarmak ve pişmanlığımızı samimi bir şekilde ifade etmektir. Erkeğe özür hediyesi seçimi, kendini ifade etmenin güzel bir yoludur ve onun kalbini tekrar kazanmak için etkili bir adım olabilir. Erkeğe özür hediyesi alırken mutlaka ayrıntılı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz!

Erkeğe Özür Hediyesi Ne Alınır?

Eğer çok yakın olmadığınız erkek bir arkadaşınızın kalbini kırdığınız ve ona kendinizi affettirmek için basit bir hediye almak istiyorsanız kuş tasarımlı siyah kişiye özel ajanda kalem seti alabilirsiniz. Setin içinde 100 sayfalık ahşap kapaklı ismini yazdırabileceğiniz bir ajanda bulunmaktadır. Yanında da yine onun ismini yazdırabileceğiniz metal mat siyah renginde bir kalem yer aşmaktadır. 

Onun için anlamı olan kişisel bir eşya seçmek, özür dileme jestinizin daha kişisel ve düşünceli olduğunu gösterecektir. Örneğin, onun sevdiği bir kitabı, favori bir parfümü veya özel bir anısını hatırlatacak bir objeyi hediye edebilirsiniz. Bu, onunla olan bağınızı hatırlatırken, özür dilemenizin içtenliğini yansıtacaktır. Erkeğe özür hediyesi seçenekleri genelde gösterişten uzak hediyelerden oluşur!

İlginizi Çekebilir: Anneye Özür Hediyesi

İlginizi Çekebilir: Özür Hediyesi

Erkek Sevgiliye Özür Hediyesi

Sevgilinizin kalbini kırdıysanız ona şık ve gösterişli bir hediye alarak onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Kuş koysunlar yoluna tasarımlı fincan tam olarak bahsettiğimiz üründür. Gürgen ağacından yapılmış bir tabağa sahip olan fincanın üzerinde küçük bir kuş tasarımı bulunmaktadır. İsterseniz fincanın üzerine onun ismini yazdırabilir. İsterseniz de fincanın gönderildiği ahşap kutunun içine küçük bir özür notu yazdırabilirsiniz. 

Günün birinde, hepimiz hatalar yapabilir ve sevdiklerimizi üzebiliriz. Ancak hayatta önemli olan bu hatalardan ders çıkarmak ve özür dilemek için samimi bir çaba göstermektir. Erkeğinize olan hatanız için özür dilemek istediğinizde, sadece sözlerle değil, aynı zamanda özür hediyesi ile de jest yapmak, özrünüzü daha anlamlı kılabilir.

Erkeğe Özür Hediyesi

Erkeğe Özür Hediye Fikirleri Neler?

Özür dilemek için özenli bir hediye almak isterseniz HZ İnsan kitaplı hediye seti alabilirsiniz. Bu sette Dücane Cündioğlu’nun HZ İnsan kitabı yer almaktadır. Yanında üzerinde çapa resmi olan seramik bir kupa ve bir adet ufak gemi modeli yer almaktadır. Bunların yanında 160 sayfalık üzerinde gemi tasarımı olan bir ajanda ve metal bir tükenmez kalem yer almaktadır. 

Özür dilemek, bir ilişkideki anlayışı, saygıyı ve sevgiyi pekiştirmek için önemli bir adımdır. Erkeğe özür hediyesi seçerken, samimiyetinizi ve pişmanlığınızı ifade etmek için özenle düşünülmüş bir jest yapmak, onun kalbini yeniden kazanmanızı sağlayabilir. Kişisel ve anlamlı bir hediye, özür dilemenizin içtenliğini vurgulayacak ve aranızdaki bağı güçlendirecektir. Unutmayın, her ilişkide hatalar olabilir, önemli olan onlardan ders almak ve birbirimize destek olmaktır.

1- Sorry Hediye Seti / Beni Affet Hediyesi

Özür Hediyesi

Beni Affet ve Özür Dilerim Hediye Seti ile Duygusal Bağları Güçlendirin. Hatalarınızı kabul etmek ve sevdiklerinize samimi bir şekilde özür dilemek için harika bir seçenek sunan bu hediye seti, özel anlamıyla öne çıkıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. “Bad days build better days” tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog tea . (30 gr.)
 3. Doğal bal peteği aromaterapi mum.
 4. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 5. Bad days build better days tasarımlı küp notluk.
 6. Sorry tasarımlı motto kart

2- Muhabbet Dolu Kahve Zamanı Hediye Kutusu

Muhabbetin ve Kahvenin Tadını Çıkarın: Muhabbet Dolu Kahve Zamanı Hediye Kutusu ile Keyifli Anlarınıza Anlam Katın. Bu özel hediye seti, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz zamanları daha özel ve unutulmaz kılmak için tasarlandı. Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu hediye kutusu, içeriğindeki özenle seçilmiş ürünlerle hem damakları hem de ruhları tatlandırmayı amaçlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 2 adet isme özel porselen Türk kahvesi fincanı.
 2. 2 adet ahşap kahve fincan altlığı.
 3. Selamlıque Okkalı Türk kahvesi.125 gr.
 4. 2 adet isme özel kutusunda çifte kavrulmuş, fındıklı lokum. -12 adet-

3- Dostla Muhabbet Hastalıklara Şifadır. Sözlü Hediye Kupa

Kitaplı Hediye Sitesi aracılığıyla bu kupa üzerine ekleyeceğiniz özel bir not veya mesajla, onlara duygusal bir armağan sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel seramik kupa.(İsme özelleştirebilirsiniz.)
 2. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

4- Kahve Esintisi Hediye Seti

kadın doğum doktoruna hediye fikirleri

Bu özel hediye seti, içeriğinde özenle seçilmiş kahve çeşitleri ve keyifli anlar için tasarlanmış öğeler barındırıyor. Kitaplı Hediye Sitesi’nde bu seti sevdikleriniz için özel bir dokunuşla kişiselleştirerek onlara unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz.Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak A5 120 yapraklı çizgili defter.
 2. Siyah seramik kahve fincanı.
 3. Kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 4. Tütsü çubuğu -4 adet ve tütsü kayığı.
 5. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 6. Özel ahşap hediye kutusu.

5- Sevgili Kupası İsme Özel Kalp Tasarımlı Özel Kupa

sevgili-kupasi-cift-isimli-kalp-kupa.jpg

Sevgili Kupası İsme Özel Çift İsimli Kalp Tasarımlı Özel Kupa ile Aşkınızı Taçlandırın. Bu özel kupa, sevgililer için özel olarak tasarlanmış bir hediye seçeneği sunuyor. İki isimli ve kalp tasarımlı bu kupa, aşkınızı en özel şekilde ifade etmenizi sağlayacak bir armağan. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Seramik malzemeden üretilmiştir.
 2. Kupa 350 ml. hacme sahiptir.
 3. Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.
 4. Hediye setlerinizin içine ekleyebilirsiniz.

6- Kahveden Kalbe Hediye Kutusu

Kahveden Kalbe Hediye Kutusu ile Sevgilinize Sıcak ve Anlamlı Bir Sürpriz Yapın. Bu hediye kutusu, içeriğindeki özel kahve çeşitleri ve özenle seçilmiş hediyelerle sevgilinizi hem damak zevkine hem de duygusal olarak tatmin edecek bir deneyimle buluşturuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kahve temalı seramik kupa.
 2. Guatemala dünya kahvesi. (50 gr)
 3. Ethiopian dünya kahvesi. (50 gr)
 4. Brazilian dünya kahvesi. (50 gr)
 5. İsme özel kutusunda iyi ki varsın temalı sütlü madlen çikolata. (12 adet)
 6. Kahve temalı keçe altlık.

Erkek Arkadaşa Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Erkeklere hediye alırken kullanışlı olmasına özen gösterirseniz daha çok sevecektir.

Erkekler Hangi Renklerden Hoşlanırlar? 

Genelde erkekler koyu renkleri severler. Ama pastel tonlarda hediyelerde genelde erkekleri sevindirmektedir. 

Erkek Arkadaşa Kıyafet Alınır Mı? 

Eğer onu iyi tanıyorsanız kıyafet alabilirsiniz. Ama çok yakın değilseniz daha basit hediyeler almanızı tavsiye ederiz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.