Genel

Özür Hediyesi

Özür Hediyesi
Yazıyı Puanla post

Özür hediyesi mutlaka özenli bir şekilde seçilmesi şart olan hediyelerden biridir! Çünkü kalp kırıklıklarını iyileştirirken başka hatalar yapmak yerine olabildiğince samimi ve düşünceli olmak gerekir.Gerçekten affedilmek için içten bir özür dilemek ve aynı hatayı tekrar etmemek gereklidir. 

Tüm bu sebeplerden ötürü tavsiyemiz özür dileyeceğiniz kişiye ufak bir hediye almanız olacaktır. Samimi özrünüzün yanında teferruat olacak bu hediye portakal desenli bir çorap bile olabilir. Turuncu rengi ve üzerinde ki portakal deseniyle çok şirin duran pamuktan imal edilmiş bu hediye güzelliğiyle aranızda ki aranızda ki buzları birazda olsa eritecektir. Elbette aranızdaki etkileşimde portakalın, çorabın bir anlamı varsa. Şayet o, defter koleksiyoncusu ise minicik bütçeye sahip bir defter onun gönlünü almanıza yardımcı olacaktır.

Hayatın karmaşıklığı içinde, zaman zaman hatalar yapabilir ve sevdiklerimizi incitebiliriz. Bir anlık öfke, yanlış anlaşılma veya dikkatsizlik sonucu, kırıcı davranışlar sergileyebiliriz. Ancak, önemli olan hatalarımızı fark edip, onları düzeltmek için adım atmaktır. Bu adımlardan biri de özür dilemektir. Yukarıda bahsettiğim gibi bu durumsa asıl olan samimiyettir. Hediye verilirken de bunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Özür Hediyesi Fikirleri

1- Özür Dilerim Hediye Seti

Özür Hediyesi

İçeriğinde yer alan “kötü günler iyi günleri inşa eder” tasarımlı ürünler, özür dilemenin yanı sıra özel bir not veya mesajla duygusal bağınızı ifade etmenize olanak tanır. Bu hediye seti, kusurlarınızı kabul etmenin ve ilişkinizi daha sağlam bir zemine oturtmanın duygusal bir yolunu sunar. Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. “Bad days build better days” tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog tea . (30 gr.)
 3. Doğal bal peteği aromaterapi mum.
 4. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 5. Bad days build better days tasarımlı küp notluk.
 6. Sorry tasarımlı motto kart.

2- Kız Arkadaşa Anlamlı Hediye Seti

Özel bir jestle kız arkadaşınıza anlam yüklü bir armağan sunmanın güzel bir yoludur. Bu set içerisinde yer alan ürünler, sevgi dolu duygularınızı ifade etmek ve ilişkinizi daha anlamlı kılmak amacıyla özenle seçilmiş detayları barındırır. İçeriğindeki hediyeler, kız arkadaşınıza olan sevginizi ve değerinizi vurgulamanıza yardımcı olur. Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. Seni seviyorum tasarımlı isme özel seramik çay-kahve fincanı.
 2. Seni seviyorum tasarımlı isme özel ahşap kapaklı anı defteri.
 3. Seni seviyorum temalı masif çerçeveli doğal çiçek buketi.
 4. Özel kutusunda isme özel metal kalem.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 6. İsme özel kişiselleştirilebilir ahşap set kutusu.

3- Aslı ile Kerem Kitaplı Hediye Seti

Aslı ile Kerem Kitaplı Hediye Seti”, klasik bir aşk hikayesinin romantizmini ve duygusal derinliğini içeren özel bir hediye seçeneğidir Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. Aslı İle Kerem -İş Bankası Yayınları-
 2. Cam Kabında Kokulu Mum
 3. Kitap İle Uyumlu, Otantik Desenli Türk Kahvesi Fincanı
 4. Ahşap Kum saati
 5. 3 Adet Tek İçimlik Türk Kahvesi
 6. Spreyli, Cam Şişede Lavanta Kolonyası
 7. Godiva Kare Çikolata

4- Kaktüsler de Çiçek Açar Kitaplı Hediye Seti

İçsel yolculuğa çıkmayı ve hayatın iniş çıkışlarına anlam yüklemeyi amaçlar. Kitap, güçlü ve dayanıklı gibi görünen kaktüslerin bile zaman zaman çiçek açtığı gerçeğini hayatın zorluklarına bağlayarak okuyuculara ilham verir Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. Kaktüsler De Çiçek Açar – Songül Ünsal.
 2. Kişiye özel kaktüs tasarımlı seramik kupa.
 3. Kişiye özel 14,5 x 9,5 ölçülerinde vegan deri kapak not defteri.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen metal tükenmez kalem.
 5. Özel kabında top kaktüs

5- Doğunun Limanları Kitaplı Hediye Seti

Doğunun Limanları Kitaplı Hediye Seti, hem bilgi hem de deneyim sunan özel bir armağandır. Kitabın içeriği, okuyucuları farklı coğrafyalara götürerek onları farklı kültürlerin renkli dünyasına davet eder. Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. Doğunun Limanları – Amin Maalouf.
 2. Kişiye özel dünya küresi tasarımlı seramik kupa.
 3. Guatemala Huehuetenango dünya kahvesi.( 50 Gr.)
 4. Dünya haritası tasarımlı bez çanta.
 5. Ahşap kasa tasarımlı set kutusu.

6- Kahveden Kalbe Hediye Kutusu

Bu hediye seti, sevgilinizle aranızdaki duygusal bağı pekiştirmek ve romantizmi kutlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz anlamlı bir seçenektir.. Ürün içeriği şu şekildedir ;

 1. Kişiye özel kahve temalı seramik kupa.
 2. Guatemala dünya kahvesi. (50 gr)
 3. Ethiopian dünya kahvesi. (50 gr)
 4. Brazilian dünya kahvesi. (50 gr)
 5. İsme özel kutusunda iyi ki varsın temalı sütlü madlen çikolata. (12 adet)
 6. Kahve temalı keçe altlık.

Anneye Özür Hediyesi

Annenizi kırdıysanız ona günlük hayatında kullanabileceği ufak ama anlamlı bir hediye alarak ondan özür dileyebilirsiniz. Anneye özel ahşap kutuda fincan hediye kutusu tam da bu tarz bir hediyedir. Ahşap kutusunun içine isterseniz küçük bir not yazdırabilirsiniz. Aynı şekilde isterseniz seramik fincanın üzerine de annenizin ismini yazdırabilirsiniz. Fincanın şık görünmesi için altlığı ahşaptan imal edilmiştir. Üzerinde yazan ‘anne ne olur eksilme hiç başımızdan’ yazısı da her annenin yüreğine dokunmaktadır. 

Anneye Özür hediyesi, karşı tarafın ilgi alanlarına ve zevklerine uygun olmalıdır. Onun hakkında gerçekten ne düşündüğünüzü gösteren bir hediye, daha anlamlı olacaktır. Örneğin, eğer müzikle ilgileniyorsa, sevdiği bir sanatçının konser bileti veya özel bir plak hediye edebilirsiniz. Ya da kitap okumayı seviyorsa, onun için anlamlı bir kitap seçebilirsiniz. Özellikle anneye özür hediyesi alıyorsanız mutlaka özenli davranmak durumundasınız! 

Özür Hediyesi

Babaya Özür Hediyesi

Babalar ve çocukları arasında sık sık dargınlıklar olabilir. Böyle bir durumda babanıza bir hediye alarak onun gönlünü yeniden kazanabilirsiniz. İçine ekleyeceğiniz ufak bir özür notu da vereceğiniz hediyenin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Burada karar verirken babanızın tam olarak nelerden hoşlandığını dikkate almanız gerekir.

Elbette ki Babaya özür hediyesi vermek, karşı tarafın kalbini yumuşatan ve ilişkileri güçlendiren önemli bir adımdır. Ancak en önemlisi, samimiyetle ve içtenlikle özür dilemek ve hatadan ders alarak daha iyi biri olmaya çalışmaktır. Unutmayın, hepimiz insanız ve hatalar yapabiliriz. Önemli olan, bu hatalardan ders çıkarmak ve ilişkilerimizi daha sağlam temellere oturtmaktır.

Sevgiliye Özür Hediyesi

Onu çok sevmenize rağmen sevgilinizle küstüyseniz ona hediye seti alarak ne kadar pişman olduğunuzu ve onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Erkek arkadaşınız ile kavga ettiyseniz erkek sevgiliye özel kişiselleştirilebilir sevgililer günü hediye seti güzel bir özür hediyesi olacaktır. Setin içinden siyah bir porselen kahve fincanı, vegan deriden kişiselleştirilebilir bir defter, metal kişiselleştirilebilir kalem ve 200 ml limon kolonyası çıkmaktadır. 

Sevgiliye Özür Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Onu mutlu edeceğini düşündüğünüz aranızdaki ortak bir bağa işaret eden herhangi bir hediyeyi samimi olarak sunmanız ideal bir özür hediyesi olacaktır.

Annelere Özür Dilerim Hediyesi Olarak Ne Alınır?

Anneler için günlük hayatlarında kullanabilecekleri ya da hatıra olarak saklayabilecekleri ürünler daha uygun olacaktır. Örneğin isme özel bir kahve fincanı seti onun günlük kahve keyfini önemsediğinizi gösterir ve anlamlı ve kullanışlı bir hediye olabilir. Hem ekonomik hem kıymetli olması hediyeye bir samimiyet katar. Bu da özür bir özür dilerim hediyesinde olması gereken temel özellikleri barındırdığını gösterir.

Babaya Özür Dilerim Hediyesi Olarak Neler Alınabilir?

Babalar için günlük hayatta kullanılabilir işlevsel hediyeler her zaman geçer akçedir. Ayrıca bir de isme özel olması onun iyi bir özür hediyesi olacağının göstergesidir.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.