Genel

Erkeğe Manevi Hediye

Erkeğe Manevi Hediye
Yazıyı Puanla post

Erkeğe manevi hediye alacaksanız öncesinde bu tarz hediyeler konunda ayrıntılı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekiyor. Cinsiyeti erkek olan bir arkadaşa hediye alıyorsanız önünüzde iki yol vardır. Eğer hobilerini biliyorsanız ona göre hareket edebilirsiniz. Mesela kendisi Batman gibi defalarca kere baştan çekilmiş bir seriden hoşlanıyorsa ona DC Comic – Heath Ledger Joker Kupa gibi lisanslı seramikten imal edilmiş kaliteli baskıya sahip bir ürün alabilirsiniz. Ama onun hobilerini ve zevklerini bilmiyorsanız daha genel ürünler seçmenizi öneririz. 

Erkek arkadaşa premium kişiye özel hediye seti buna güzel bir örnektir. İçinde eskimiş görünen bir deri cüzdan, yine eskimiş gibi görünen 196 sayfalık bir defter ve siyah metal kalem ve üzerine isim yazdırabileceğiniz deri bir anahtarlık çıkmaktadır. Erkeğe manevi hediyeler arasında kişiye özel hediyeler her zaman en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Çünkü bu tarz hediyeler hem işlevsel hem de estetik dokunuşlara sahip olabiliyor!

Hediye almak ve vermek insanlar arasında güçlü bağlar kurmaya yardımcı olan önemli bir gelenektir. Sevdiklerimize hediye vermek, onlara olan sevgi ve değerimizi göstermenin güzel bir yolu olarak kabul edilir. Ancak çoğu zaman, hediyelerin maddi değeri üzerinde fazla odaklanırız ve manevi değeri göz ardı ederiz. Erkeğe manevi hediye alırken bu kriteri dikkate alıyor olmak; harika hediye seçeneklerini tercih etmek anlamına gelir!

Erkek Sevgiliye Manevi Hediye

Sevgiliniz için güzel ve kullanışlı bir hediye almak isterseniz sayfalara yolculuk tasarımlı kişiye özel kupa isimli ürüne bir bakmanızı öneririz. Ahşap altlık ile gelen ürünün üzerinde kitap okumayı seven kişilerin hoşlanacağı sevimli bir tasarım yer almaktadır. İsterseniz kupanın üzerine isimde yazdırabilirsiniz. İsterseniz ona Küçük Prens tasarımlı hakiki deri anahtarlık isimli ürünü de alabilirsiniz. Lazer baskı kullanılarak yapılmış ürün kolay kolay eskimeyecek ve günlük hayatta sevgilinizin oldukça işine yarayacaktır. 

Manevi hediyeler, maddi değerinden çok daha derin anlamlar taşıyan, duygusal ve ruhsal bağları kuvvetlendiren özel armağanlardır.  Manevi hediyeler, sizin için önemli olan bir erkeğe duygularınızı ifade etmenin en içten ve özel yoludur. Bu hediyeler, sevginizi, takdirinizi ve minnettarlığınızı dile getirirken kalpten gelen samimi bir jesttir. Bu tarz bir hediye aldıktan sonra hediyeye kendi dokunuşlarımızı eklemek mükemmel bir etkiyi ortaya koyar!

İlginizi Çekebilir : En Yakın Arkadaşa Manevi Hediyeler

Erkeğe Manevi Hediye Fikirleri

Erkekler genelde mat siyah rengi oldukça sevmektedir. Ona bu renklerde bir hediye alırsanız severek kullanacaktır. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu tamda böyle ürünlerden oluşan özel bir hediye setidir. İçinde deriden siyah renkli bir cüzdan, üzerine ismini yazdırabileceğiniz siyah renkli metal bir kalem, metal siyah bir çakmak ve birde anahtarlık çıkmaktadır. İsterseniz setin içinden çıkan not zarfına onun için özel birkaç kelime de yazabilirsiniz. Bu seti biraz daha zenginleştirmek isterseniz mikrofiberden üretilmiş siyah erkek jakarlı kravat alıp ekleyebilirsiniz. 

Elbette ki erkeklere manevi hediyeler vermek, ilişkileri güçlendiren, duygusal bağları kuvvetlendiren ve özel anılar yaratan değerli bir adımdır. Maddi hediyelerin ötesine geçerek, kalpten gelen duyguları ifade etmenin gücünü deneyimlemek, karşınızdaki erkeğin hayatında unutulmaz izler bırakacaktır. Burada hediyenin işe yarar bir hediye olmasına da dikkat etmek gerekir!

1- Manevi Hediye Seti

renkli-kraft-kutuda-siyah-yasin-sabun

Sevdiklerinize duygusal ve anlamlı bir hediye sunmanın güzel bir yolu. Bu özel hediye seti içerisinde manevi değeri yüksek ürünler veya simgesel hediyeler bulunabilir. Onların ruhunu beslemek, onlara ilham vermek veya özel bir anlam yüklemek amacıyla tasarlanmış bu hediye seti, duygusal bağları güçlendirmek ve özel bir anı yaratmak için harika bir seçenektir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kadife kaplı Yasin’i Şerif Cüzü.
 2. Elif Vav püsküllü inci tesbih.
 3. Doğal gül sabunu.
 4. Doğal kuru çiçek buketi. (stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek renginde değişiklik olabilir.)
 5. Özel zarfında kraft not kartı.

2- Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

Onun ilgi alanlarını ve kişisel zevklerini yansıtan bu hediye seti, ona olan sevginizi ve değer verdiğinizi en özel şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel termo deri 13×21 cm ebatlarında çizgili tarihsiz ajanda
 2. Kişiye özel metal rubber kalem
 3. Limon kolonyası -200 ml-
 4. Brundi Afric filtre kahve
 5. Siyah seramik kupa
 6. Sütlü kalp çikolata

3- Erkek Sevgiliye Özel Kişiselleştirilebilir Sevgililer Günü Hediye Seti

Özel anları paylaşmanın ve duygusal bağları güçlendirmenin en güzel yollarından biri, sevdiklerinize özel ve anlamlı hediyeler sunmaktır. Kendi dokunuşunuzu ekleyerek kişiselleştirilen hediye setleri, duygularınızı en özel şekilde ifade etmenize olanak tanır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Mat siyah porselen kahve fincanı.
 2. Kişiye özel vegan deri 13 × 21 cm ebatlarında çizgili tarihsiz ajanda / defter.
 3. Kraft kutusunda isme özel metal kalem.
 4. Limon kolonyası -200 ml.

4- Ajanda – Kupa – Kalem Hediye Kutusu

Ajanda, kupa ve kalem içeren özel hediye kutusu ile hem işleri düzenlemek hem de kahve keyfi yapmak artık daha keyifli. Bu özel hediye seti, hem iş yaşamında hem de günlük rutinde kullanılabilecek pratik ürünleri bir araya getiriyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 192 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketleri ortalama 18-22 cm’dir. Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)

5- Dünya Kahveleri Hediye Kutusu

Kahve tutkunlarının damaklarını keşfe çıkaracak. Üstelik Kitaplı Hediye Sitesi sayesinde, bu kutuyu sevdikleriniz için daha da özel hale getirebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz kişiye özel not veya mesajlarla onlara unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatmanın keyfini yaşayabilirsiniz.Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Brundi Afric. 50 gr.
 2. Guatemala. 50 gr.
 3. Ethiopian. 50 gr.
 4. Brazilian. 50 gr.
 5. Kişiye özel baş harf baskılı mat siyah seramik kupa.
 6. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

Erkek Arkadaşa Ne Alınır? 

Erkek arkadaş eğer nelerden hoşlandığını bilmiyorsanız çakmak, kemer, kravat, cüzdan gibi daha genel ürünler alabilirsiniz. 

Sevgiliye Ne Alınır? 

Sevgilinize onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösteren hediyeler almanız onu memnun edecektir. 

Sevgiliye Çift Ürünü Alınır Mı?

Çiftlerin bir örnek giyinmesi oldukça eski bir modadır almanızı önermeyiz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.