Genel

En Yakın Arkadaşa Manevi Hediye Fikirleri

En Yakın Arkadaşa Manevi Hediye
Yazıyı Puanla post

En yakın arkadaşa manevi hediye fikirleri tamamıyla orijinal ürünlerdir. En kıymete değer hediyelikler arasında manevi armağanlar yer alır. Hayatınızda sizin için öneme sahip insanlar için manevi değeri yüksek armağanlar hediye etmek isteyebilirsiniz. Bu tür hediyeler üzerine düşünülmüş ve üzerine düşünüldükten sonra satın alınmış armağanlardır. Özellikle bu tarz bir hediye tercih ederken kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız şarttır.

En yakın arkadaşınıza duyduğunuz sevgiyi hediyelerinizle göstermek istiyorsanız maneviyatı yüksek armağan setlerinden tercih edebilirsiniz. You are my world temalı kişiye özel hediye seti / yakın arkadaşa hediye kutusu kişiye özel olarak hazırlanabildiği için hediyenizi sunduğunuz kişiyi özel hissettirecektir. Set içinde isme özel seramik kupa ve yine isme özel ahşap kapağa sahip not defteri yer alır. En yakın arkadaşa manevi hediye fikirleri arasından bir tercihte bulunurken detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Gerçek dostluğun değeri hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek kadar büyüktür. En yakın arkadaşınız, sizinle neşe ve hüzünleri paylaşan, en derin sırlarınızı saklayan, size her zaman destek olan ve hayatınızın en önemli parçalarından biridir. Onunla paylaştığınız anıları ölümsüzleştirmek ve ona olan sevginizi göstermek için manevi bir hediye seçmek harika bir fikir olabilir. Unutmayın, manevi hediye her zaman unutulmaz hediye seçenekleri arasında yer alır!

En Yakın Arkadaşa Manevi Hediye Fikirleri Neler

En yakın arkadaşınıza kimsede olmayacak bir hediye armağan etmek istiyorsanız manevi hediye setlerinden faydalanabilirsiniz. Arkadaşınızın kişisel zevkleri, hobileri ve karakterine göre seçeceğiniz armağanı özelleştirebilirsiniz. Bu tür hediyelerin maddi yönden değerlerinin bir önemi bulunmaz. Armağan edilen kişinin zevklerine uygun ölçülerde maddi değere sahip olur. Dolayısıyla manevi açıdan son derece büyük değere sahiptir. 

Örneğin arkadaşınız hayvanseverse ona kedisever hediye kutusu verebilirsiniz. Bu kutu özellikle kedileri seven kişilere özel olarak hazırlanır. Set içinde kedi tasarımına sahip bez çanta ve seramik kupa yer alır. Arkadaşınızın keyifle tüketmesi için de dünya kahvelerinden örnekler bulunur. 

En Yakın Arkadaşa Manevi Hediye

1- Kişiye Özel Kutusunda Yasin-i Şerif Hediye Seti

Kişiye Özel Kutusunda Yasin-i Şerif Hediye Seti ile En Yakın Arkadaşınıza Anlamlı Bir Hediye Sunun. Bu özel hediye seti, içerisindeki Yasin-i Şerif kitabı ve kişiye özel tasarım kutusuyla en yakın arkadaşınıza manevi bir armağan sunmayı amaçlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 6 renk seçenekli kadife kaplı Yasin’i Şerif Cüzü.
 2. Doğal kuru çiçek buketi. (stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek renginde değişiklik olabilir.)
 3. Elif Vav püsküllü inci tesbih.
 4. Set özel kutusunda şık bir şekilde gönderilmektedir. (Annenizin isminin yazılacağı ahşap isimlik ve rafya ip kontrol edebilmeniz için bağlanmadan gönderilmektedir.)

2- Kişiye Özel Altın Yaldızlı Kur’an-ı Kerim Seti

sevgiliye-manevi hediye

Bu özel hediye setini Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçerek daha da özel bir hale getirebilir ve onun için anlam taşıyan detaylar ekleyebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz duygusal notlarla onun için ne kadar özel olduğunu vurgulayabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel 14×21 cm ebatlarında 3 renk seçeneğiyle kadife kaplı altın yaldızlı Diyanet onaylı Kuranı Kerim.
 2. Elif Vav püsküllü inci tesbih.
 3. Kişiye özel dekoratif ahşap kutu.

3- Besmele Tasarımlı Kupa

Besmele Tasarımlı Kupa ile En Yakın Arkadaşınıza Özel Bir Anlam Katın. Bu özel tasarıma sahip kupa, içerisindeki besmele yazısı ve özel tasarımıyla en yakın arkadaşınıza hem anlamlı bir hediye sunuyor hem de onun manevi dünyasına dokunmayı amaçlıyor. Onun için özel bir hediye seçmek ve ona manevi bir destek sunmak için Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz bu kupayı kişiselleştirerek daha da özel bir hale getirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 1.sınıf kalitede seramik malzemeden üretilmiştir.
 2. Kupa 350 ml. hacme sahiptir.
 3. Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.
 4. Ahşap kupa altlığı ürüne dâhildir.
 5. Kupa altlığı 10 cm x 10 cm boyutlarındadır.

4- Kabartmalı Metal Kalem

Onun için özel bir hediye seçmek ve ona manevi bir destek sunmak için Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz bu kalemi kişiselleştirerek daha da anlam dolu bir hale getirebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz içten notlarla onun için ne kadar değerli olduğunu ve onunla paylaştığınız özel bağınızı ifade edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Mürekkep rengi mavidir.
 2. Kişiye özel isim yazılır.
 3. Özel kutusunda gönderilir.
 4. Hediye setlerinizin içine koyabilirsiniz.

5- Dostluk Üzerine Kitaplı Hediye Seti

Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçerek daha da kişiselleştirebilir ve onunla paylaştığınız anıları veya özel mesajları ekleyebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz duygusal notlarla onun için ne kadar özel bir arkadaş olduğunu vurgulayabilir, onunla geçirdiğiniz anların ve dostluğunuzun değerini ifade edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Vintage taba defter
 2. İsme özel seramik kupa
 3. Canlı sukulent (stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir)
 4. Happy birthday tasarımlı motto kart

6- Pencere Tasarımlı Yerçekimli Karanfil Kitaplı Hediye Seti

Estetik ve Anlam Dolu Bir Hediye Sunun. Pencere Tasarımlı Yerçekimli Karanfil Kitaplı Hediye Seti, içerisindeki yerçekimli karanfil ve özel tasarım penceresiyle sevdiklerinize farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 11 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel ahşap altlıklı seramik fincan.
 3. Bir adet tek içimlik Türk kahvesi.
 4. Doğal kuru çiçek buketi (Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 5. İç kapağına dilediğiniz notu yazdığımız dekoratif ahşap kutu.

En Yakın Erkek Arkadaşa Manevi Hediye Fikirleri

Erkek arkadaşınıza manevi açıdan değerli bir hediye armağan etmek istiyorsanız incelikle hareket etmenizi tavsiye ederiz. Örneğin arkadaşınıza geleneksel hediyelerden almamalı ve arkadaşınızın zevklerine göre hareket etmelisiniz. Erkek arkadaşa premium kişiye özel hediye seti kişiye özel hazırlanan ajand, cüzdan, anahtarlık ve kalemiyle manevi açıdan değerlidir.

En Yakın Kız Arkadaşa Manevi Hediye Fikirleri

Kız arkadaşınıza manevi bir hediye almayı planlıyorsanız Kız arkadaşa isme özel ahşap kutulu fincan tercihinde bulunabilirsiniz. İsme özel hazırlanan seramik fincan özel ahşap kutusunda gönderilir. Set içeriğinde aynı zamanda bardak altlığına da yer verilir. 

Manevi bir hediye, en yakın arkadaşınıza olan sevginizi ve onun sizin için ne kadar özel olduğunu göstermenin en güzel yoludur. Özel anılarınızı bir araya getiren, duygusal bir mektup, ismini taşıyan özel bir mücevher veya el emeği bir hediye, ona olan düşkünlüğünüzü ifade edecektir. Unutmayın, en güzel hediyeler, kalpten gelenlerdir ve gerçek dostluğun değerini hiçbir maddi şey ölçemez. Onunla olan bağınızı kutlamak ve bu özel dostluğu güçlendirmek için bu fikirleri kullanarak ona unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Manevi Hediye Ne Anlama Gelir?

Manevi hediyeler kişiye özel olarak seçilen armağanlardır.Bu hediyelerin maddi açıdan değerli olup olmamaları öneme sahip olmaz. 

Maneviyatı Yüksek Hediyeler Nelerdir?

Manevi açıdan değerli hediye hazırlamak istiyorsanız anı albümü yapabilir ya da sevdiğiniz insana dair duygularınıza yer verdiğiniz bir defter hazırlayabilirsiniz. 

Unutulmaz Hediyeler Nelerdir?

Unutulması güç olan hediyeler üzerine düşünülmüş armağanlardır. Sevdiklerinizin önem verdiğini konular üzerine düşünülmüş armağanlar unutulmaz hediyelerdir. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.