Genel

Atama Hediyesi Fikirleri

atama hediyesi fikirleri
5/5 - (1 vote)

Atama hediyesi almak harika bir sürpriz olabilir! Yeni atama kazanan sevdiklerinize, heyecanlarını paylaştığınızı hissettirebilmek adına hediye gönderebilirsiniz. Bu hediyeler arasında kişiye kendini özel hissettirecek hediye setleri göze çarpar. İş tebriği çikolatası, kupa ve kahve setleri, not defteri ve tükenmez kalemlerin yer aldığı setler oldukça popüler atama hediyeleri arasında bulunur. 

Yeni işe başlayan dostlarınız için satın alabileceğiniz atama setleriyle prestije ve gösterişe sahip armağanlar hediye edebilirsiniz. İş heyecanlarını paylaşabileceğiniz bu hediyelerle ömürleri boyunca unutamayacakları bir anı kazandırmış olursunuz. 

Yeni işe başlayan sevdikleriniz için yeni iş hediyesi tercih edebilirsiniz. İsme özel hazırlanan kupa ve altlığın yanında yine özel notunuzla birlikte gönderebileceğiniz not tutucu yer alır. Elbette ki atama hediyesi aklırken mutlaka farklı kriterleri dikkate alıyor olmanız şarttır. Ancak bu sayede hediyeyi vereceğiniz kişiyi mutlu etmenin formülünü bulmuş olursunuz! Atama Hediyesi Fikirleri:

 1. Kitaplı Kurumsal Hediye Seti
 2. Atlantik Hediye Seti
 3. İş Tebrik Hediye Seti – Terfi Hediyesi
 4. Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti
 5. Exclusive Collection Hediye Kutusu
 6. Madalyonun İçi Kitaplı Hediye Seti

Atama Hediyesi Önerileri

Sizler için hazırladığımız tavsiyeler aşağıda sıralanmıştır.

1- Kitaplı Kurumsal Hediye Seti

Hediye setimiz, kurumsal müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda içeriği değiştirilebilen bir üründür. Müşterilerimiz, setin içeriği hakkında bizimle irtibata geçerek, istedikleri ürünlerle seti kişiselleştirebilirler. Böylece, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda, çalışan ve müşterilerinize unutulmaz bir hediye sunabilirler. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, özel taleplerinizi dikkatle değerlendirerek en iyi hizmeti sunmaya hazırız.Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Kitap: İki Şehrin Hikayesi (Kitapta değişiklik yapılabilmektedir.)
 2. İsme Özel Ahşap Altlıklı Fincan (Logo ve İsim Baskılı)
 3. 2 Adet Tek İçimlik Türk Kahvesi
 4. Kraft Kaplı Kare Çikolata
 5. Pencere Tasarımlı Özel Ahşap Kutu (Dışına logo ve isim baskısı ile içine kurumsal not baskısı yapılabilmektedir.)

2- Atlantik Hediye Seti

Atlantik Hediye Seti, atanmış bir kişiye duyulan saygı ve teşekkürü ifade etmenin özel bir yolu olarak ön plana çıkar. Bu hediye seti, hem anlamlı hem de işlevsel hediyeler içerir. Atlantik temasıyla hazırlanmış özel bir hediye kutusu, atanmış kişiye jestinizi daha göz alıcı bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. İsme özel çelik termos
 2. Siyah seramik kupa
 3. Patiswiss hazelnut drage
 4. Brundi Afric filtre kahve -50 g
 5. Guatemala Huehuetenango filtre kahve -50 g
 6. Palo santo tütsü

3- Kişiye Özel Ofis Hediyesi / İşe Başlama Hediyesi

Kişiye Özel Ofis Hediyesi / İşe Başlama Hediyesi / Terfi Hediyesi”, atanmış kişinin yeni bir işe başlama, terfi veya özel bir atama gibi önemli bir kilometre taşı kutlamak için harika bir hediye seçeneğidir. Bu özel hediye seti, hem işlevsel hem de duygusal bir anlam taşıyan ürünler içerir. Örneğin, özelleştirilmiş bir masaüstü organizatörü, atanmış kişinin ofis düzenini sağlarken, özel tasarım bir kupa veya kalem seti, onun günlük iş rutininde kullanabileceği özel ürünler olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel siyah defter 13x21cm. (13×21 cm. 160 sayfa)
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Ahşap kupa altlığı.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 5. Kişiye özel ahşap küp notluk.
 6. Kare kraft kağıt kaplı çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 7. Guatemala filtre kahve. (50 gr.)

4- Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti

Bu hediye seti içerisinde yer alan Sofie’nin Dünyası kitabı, düşünce dünyasını genişletme, yeni fikirler keşfetme ve düşünme yeteneklerini geliştirme amacıyla yazılmış bir eserdir. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Sofie’nin Dünyası – Jostein Guarder.
 2. Özel tasarım kişiye özel seramik kupa.
 3. To do list  planlayıcı.
 4. Love yourself tasarımlı bez çanta.
 5. Özel kokulu mum.
 6. Ahşap hediye kutusu.

5- Exclusive Collection Hediye Seti

Bu hediye seçeneği, atanmış kişinin yeni dönemine veya terfi almasına kutlama ve tebriklerinizi ifade etmek için düşünceli bir jest sunar. Exclusive Collection Hediye Kutusu, özel olarak hazırlanmış ve seçilmiş ürünler içerdiği için atanmış kişiye değer verdiğinizi ve onun başarısını önemsediğinizi gösterir. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel içi ve kulpu siyah seramik kupa.
 2. Kişiye özel kapak üzeri telefon cebi, kartvizit ve kalem bölmeli gri defter. (15x21cm 224 sayfa)
 3. Kişiye özel 2 adet özel kutusunda Siyah  Scrickss garantili kalem.
 4. Kişiye özel not yazılabilir kraft sıvamalı hediye kutusu. (26.7X26.5X9.5 cm)

6- Madalyonun İçi Kitaplı Hediye Seti

Hediye kutusu içerisinde yer alan kitaplar, motivasyon ve liderlik gibi konularda değerli bilgiler sunarken, özel tasarım bir madalyon ise atanmış kişinin cesareti ve başarısı için sembolik bir ifadedir. Bu set, yeni görevine veya terfi aldığı döneme özel olarak seçilmiş içeriklerle atanmış kişinin kendisini geliştirmesine ve yeni sorumluluklarını üstlenmesine destek olmayı amaçlar. Ürün set içerği şu şekildedir;

 1. Kitap: Madalyonun İçi
 2. Colombian Filtre Kahve -80 gr-
 3. Özel Tasarım Desenli Kupa
 4. İsme Özel Kraft Kutusunda Metal Roller Kalem
 5. Kraft Kaplı Kare Çikolata

Ablaya Atama Hediyesi

Ablalar atandıkları ilk günü mutlulukla hatırlamak istedikleri değerli bir gün olarak kabul ederler. Bu nedenle sevdiklerinden aldıkları hediyelere oldukça fazla değer verirler. Ablanızın atamasını kutlayabileceğiniz hediye setleriyle özel günlerini daha özel hale getirebilirsiniz. Bu setler arasında ablanızın gönül rahatlığıyla kullanabileceği iş hediyeleri bulunur. Kupa ve kahve setleri, not defterlerinin yer aldığı setler oldukça ideal atama hediyelikleri arasında bulunur. 

İş tebrik hediyesi seti  de atanan ablanızı kutlayabileceğiniz setlerden yalnızca bir tanesidir. Kurumsal hediye olarak da geçen bu sette kişiye özel taba çizgili tarihsiz ajanda bulunur. Ablanızın çay yada kahve tüketebilmesi adına mat siyah seramik kupa kullanışlı parçalardan bir tanesidir. Brundi Afric dünya kahvesi de kahve keyfi için oldukça lezzetlidir. 

Abiye Atama Hediyesi

İşe yeni başlayacak abiniz için alacağınız hediyeler oldukça geniş bir kataloğa sahiptir. Atandıkları için heyecana ve yeni beklentilere sahip olan abinizi tebrik etmek adına özel hediye setlerinden destek alabilirsiniz. Bu setler farklı tarzları ve orjinallikleriyle diğer birçok armağandan ayrılır. 

Kahve ve french press setleriyle abinizin iş hayatının keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Erkeğe premium iş terfi hediye seti abiniz için eşsiz bir hediyedir. Sette siyah french press, colombian türk kahve ve siyah starbucks kupası bulunur. Bunun yanında kişiye özel hazırlanan kahve kupası ve bardak altlıklarıyla özenli bir hediye hazırlayabilirsiniz. 

Kuzene Atama Hediyesi

Atanma sevincine sahip olan kuzeninize özel günlerini kutlamak adına hediye göndermek isteyebilirsiniz. Kuzeninize ve diğer akrabalarınıza göre hazırlanan setlerle iş hayatlarına başlamalarını tebrik edebilir ve kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz. 

Anlamlı kutular arasında en göze çarpanı not defteri, seramik kupa ve kalemden oluşan setlerdir. Bu setler atama heyecanına sahip kuzeninizi yeni işinde çalışma isteğini kamçılayacaktır. 

Kuzeninizin yeni işini kutlamak için yeni başlangıçlar hediye kutusu ürününü tercih edebilirsiniz. Bu kutuda çam ağacı tasarımlı kişiye özel tarihsiz defter bulunur. Bunun yanında özel kutusunda mat siyah kişiselleştirilebilir metal kalem de oldukça göz doldurucu parçalardandır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni atanan arkadaşa ne hediye edilir?

Yeni atanan arkadaşın en çok ihtiyaç duyacağı araçlar arasında defterler yer alır. Şık kapağa sahip defterlerle arkadaşınızı sevindirebilirsiniz. 

Yeni iş için hayırlı olsun hediyesi ne alınabilir?

Yeni işe başlayacak sevdikleriniz için hayırlı olsun hediyesi olarak kalem, fincan seti, not defteri ve bardak altlığı hediyesinde bulunabilirsiniz. 

Yeni açılan iş yeri için hediye önerisi nedir?

Sevdiğiniz kişilerin iş yerleri için alabileceğiniz ideal hediyeler arasında ofis ve kırtasiye malzemelerinin bulunduğu setler oldukça gösterişli olacaktır. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.