Genel

Dedeye Hediye – Dedeye Ne Hediye Alınır?

dedeye hediye
5/5 - (1 vote)

Dedeye hediye almak istiyorsanız seçenekler oldukça fazladır.  Dedenize özellikle kendisini değerli hissettirecek hediyeler almak gerekir. Ahşap kapaklı defter ürünleri terfi hediye seti gibi hediyeler en çok tercih edilen hediye seçenekleri olacaktır. Bunun yanında dedenize anahtarlık ve kupa hediye etmek etkili olacaktır. Kişisel bakım ürünleri ve kitap gibi hediyelerde dedenizi memnun edecek hediyelerdir.

Dedenizi mutlu etmek için onun ilgi alanlarına ve hobilerine uygun bir hediye seçmek önemlidir. Eğer hobi olarak bahçe işleriyle uğraşıyorsa, bahçeyle ilgili güzel bir kitap veya bahçe aletleri hediye edebilirsiniz. Eğer sporu seviyorsa, takımının forma veya atkısını tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla dedeye hediye alırken karşınıza farklı seçeneklerin çıkacağından rahatlıkla söz edebiliriz.

Dedenize, geçmişte birlikte yaşadığınız güzel anılara referans olan bir hediye düşünebilirsiniz. Örneğin, birlikte çekilmiş eski bir fotoğraf albümü ya da onun için özel bir anlam ifade eden bir nesne güzel bir hediye olabilir. Dedeye kullanışlı ve rahat bir hediye almak da düşünceli bir seçenektir. Örneğin, evinde daha rahat oturabilmesi için ergonomik bir koltuk minderi, sırt yastığı ya da ev terliği gibi eşyalar düşünebilirsiniz.

Dedeye Hediye Fikirleri

Dedenize hediye almak istiyorsanız hediye fikirleri oldukça geniştir. Dedeye hediye fikirleri kitap aksesuarları ve iyi ki varsın hediye kutusu gibi hediyeler dedenize güzel hediyeler olacaktır. Aynı zamanda çorap hediye etmekte dedeniz için güzel bir hediye seçeneği olabilecektir. Bunun yanında dedenize dilerseniz kraft defter ve kupa altlığı gibi hediyeler de seçebilirsiniz.

Dedenize sağlıklı yaşamını destekleyecek hediye seçenekleri düşünebilirsiniz. Örneğin, sağlıklı atıştırmalıklar, yürüyüş yaparken kullanabileceği hafif bir baston veya egzersiz aletleri gibi seçenekler. Hediye seçerken, ona özel bir not veya kart ekleyerek duygusal bir dokunuş katmanız onu mutlu edebilir. Sadece hediye değil, sizin düşünceli jestiniz de önemlidir.

1- Keyifli Okumalar Hediye Seti

Bu hediye seti içerisinde yer alan özenle seçilmiş kitaplar, dedenizin ilgi alanına uygun olarak seçilebilir ve onun keyifli okuma deneyimini daha da artırabilir. Ayrıca, içerisinde birçok farklı kitap türünü barındıran bir set ise dedenizin okuma horizontunu genişletmesine yardımcı olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 6 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Antik vintage defter. (11×17 cm. 336 sayfa)
 3. Kişiye özel kitap tasarımlı ahşap altlıklı seramik fincan.
 4. 2 adet tek içimlik Türk kahvesi.
 5. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 6. Kare kraft kağıt ile kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)

2- Erkeğe Premium İş Terfi Hediye Seti

Bu premium hediye seti içerisinde yer alan ürünler, dedenizin yeni iş pozisyonuna uygun ve şık seçimler olabilir. Örneğin, özel tasarım bir kravat veya cüzdan, dedenizin profesyonel tarzını tamamlarken, bir not defteri veya kişisel organizatör de onun iş yaşamını daha düzenli hale getirmesine yardımcı olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Siyah French Press
 2. Colombian Türk Kahve
 3. Siyah Starbucks Kupası
 4. Termo-deri İsme Özel Ajanda
 5. İsme Özel Premium İmza Kalemi
 6. Kraft kağıt ve rafya ip ile kaplanmış kare çikolata ( Eti, Ülker, Torku veya Nestle olabilir)

3- Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu

Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu, dedenize hem kullanışlı hem de özel bir hediye sunmanın güzel bir yolu olarak öne çıkar. Bu hediye seti, dedenizin günlük yaşamını düzenlemesi ve not alması için kullanabileceği şık bir ajanda, özel tasarım bir kupa ve zarif bir kalem içerir. Ajanda, dedenizin önemli tarihleri takip etmesine yardımcı olurken, kupa ve kalem de onun anılarını ve düşüncelerini ölümsüzleştirmesi için birer araç olarak hizmet edebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 192 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketleri ortalama 18-22 cm’dir. Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)

4- Kişiye Özel Tasarım Gümüş Renk Kupa

Bu özel kupa, dedenizin adını veya bir özel mesajını taşıyacak şekilde tasarlanabilir ve ona kendisine özel bir jest yapma fırsatı sunar. Gümüş rengiyle şık bir görünüme sahip olan kupa, dedenizin günlük kahve veya çay keyfini daha da özel ve anlamlı hale getirmesine yardımcı olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 192 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketleri ortalama 18-22 cm’dir. Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)

5- Melbourne Roller Kalem

Melbourne Roller Kalem, dedenize zarif ve işlevsel bir hediye sunmanın güzel bir yoludur. Bu şık roller kalem, kaliteli tasarımı ve rahat yazma deneyimiyle öne çıkar. Dede, bu kalemle hem günlük yazı işlerini daha keyifli bir hale getirebilir hem de özel notlarını veya düşüncelerini daha anlamlı bir şekilde ifade edebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Mürekkep rengi mavidir.
 2. Kişiye özel isim yazılır.
 3. Mat siyah kraft kutusunda gönderilir.

6- Geleneksel Kahveler Hediye Kutusu

Geleneksel Kahveler Hediye Kutusu, dedenize lezzetli ve özel bir hediye sunmanın güzel bir yoludur. Bu hediye seti içerisinde farklı bölgelerden gelen geleneksel kahve çeşitleri yer alır. Dede, bu özel kutu içindeki kahvelerle farklı lezzetleri keşfedebilir ve geleneksel kahve kültürünü deneyimleyebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel seramik fincan.
 2. 50 gr. Türk kahvesi.
 3. 50 gr. Süryani kahvesi.
 4. 50 gr. dibek kahvesi.
 5. 50 gr. burçak kahvesi.
 6. Geleneksel kahveler bilgilendirme kartı.

Dedeye Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmen bir dedeniz varsa ona hediye edebileceğiniz birçok ürün bulunuyor. Dedeye öğretmenler günü hediyesi özellikle kalemlik setleri ve ajanda kupa kalem hediye kutusu en çok tercih edilenlerdir. Aynı zamanda öğretmenler gününde de dedenize kolonya kupa ve kravat hediyesi de hediye edebilirsiniz. Bunun yanında dedenize özel olarak anahtarlık hediyeleri de alabilirsiniz. 

Hediye alırken kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri tercih etmek, dedenizin uzun süre kullanabileceği ve hatırlayabileceği bir hediye olmasını sağlar. Dedenizin gerçek ihtiyaçlarına odaklanarak bir hediye seçmeniz onu mutlu edecektir. Belki bir şeylerin eksik olduğunu fark etmişsinizdir, bu durumu göz önünde bulundurarak ona uygun bir hediye seçebilirsiniz.

Dedeye Babalar Günü Hediyesi

Dedenize babalar gününde hediye seçeneği arıyorsanız birçok farklı hediye seçeneği günümüzde bulunuyor. Bu hediye seçenekleri arasında kravatlar ve kalemlikler en önemli olmaktadır. Aynı zamanda dedenizin resmini bastırarak kupa bardağın üzerine monte ettirebilirsiniz. Gene dedenizin ismini de bardağa yazdırabilirsiniz. Minimalizm kitaplı hediye seti, anahtarlık, bardak altlığı gibi hediyeler babalar gününde dedenizi mutlu edecektir. 

Dedeye babalar günü hediyesi kolonya, powebank, lisanslı ürünler sayesinde dedenize birçok hediye alma seçeneğiniz bulunacaktır. Dedenize daha zarif bir hediye almak istiyorsanız sağlıklı atıştırmalıklar da alabilirsiniz. Aynı zamanda dedenize sabun, olasılıksız kitaplı hediye seti, yüzük, termos, matara, planner gibi hediyelerde alabilirsiniz. Tütsü, USB bellek, yüz masaj aleti, dünya edebiyatı kitapları, kuru çiçekler de dedenize alabileceğiniz hediyelerdir.

SSS

Dedeye Hediye Fikirleri Nelerdir?

Limon kolonyası, Hz. İnsan kitaplı hediye seti, çorap gibi hediyeler alınabilir.

Öğretmen Dedeye Hediye Fikirleri Nelerdir?

Öğretmen dedenize elegan bej hediye kutusu, ajanda, defter alınabilir.

Babalar Gününde Dedeye Ne Alınabilir?

Babalar gününde dedenize kupa bardak, kişiye kuruma özel ajanda organizer, kolye, sabun alabilirsiniz.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.