Genel

Emekli Babaya Hediye

Emekli Babaya Hediye
5/5 - (2 votes)

Emekli babaya hediye alırken mutlaka ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmanız gerekiyor. Babalar gününün yaklaşmasıyla beraber birçok insanda babalara hediye seçme telaşı yaşanmaya başlamıştır. Birçok insan kendi babasına, kayınpederine, babası kadar önem verdiği diğer aile bireylerine hediyeler araştırmaktadır. 

Siz de emekli babanız için bir hediye arıyorsanız özel setlerden istifade edebilirsiniz. Duruşuyla size örnek olan babanıza güçlü duruş hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Sette isme özel defter, baş harflere sahip seramik kupa ve kişiye özel kalem yer alır. Dünya kahvesinden örnek ve çikolatalı çilek de armağan edilir. 

Emeklilik dönemi, bir kişinin çalışma hayatının sona erdiği, dinlenme ve keyif alma zamanının başladığı bir dönemdir. Emekli olan babanızın bu süreçte ona vereceğiniz anlamlı bir hediye, onun için unutulmaz bir anı oluşturabilir. Ancak, doğru hediye seçmek bazen zorlu bir süreç olabilir. Bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi için alanında uzman olanlardan hizmet almak şarttır. 

Emekli Babaya Hediye Fikirleri

Geleneksel hediyeler yerine bu sene babanızın doğum gününü yenilikçi kutularla kutlamak isteyebilirsiniz. Dünya çayları hediye seti özellikle çaykolik erkekler için oldukça idealdir. Sette dünya çaylarından 3 nadide örnek yer alır. Çaylara ek olarak özel duygularınızı paylaşabileceğiniz not kağıdı, isme özel kupa ve kare çikolata da armağan edilir. 

Emekli babanıza hediye seçerken, öncelikle onun kişisel ilgi ve hobilerini göz önünde bulundurun. Belki de hobileri arasında bahçeyle ilgilenmek, seyahat etmek, kitap okumak ya da resim yapmak vardır. Onun hobilerine uygun bir hediye, ona ne kadar düşünceli olduğunuzu gösterecektir. Böylece daha isabetli bir şekilde hediye tercihinde bulunabilirsiniz.

Hediye alırken, babanızın ilgi alanlarını dikkate almak önemlidir. Onun hobilerini, tutkularını ve ilgi duyduğu konuları belirlemek, hediye seçiminde size rehberlik edecektir. Eğer sporu seviyorsa, özel bir spor etkinliğine bilet ya da spor ekipmanları düşünebilirsiniz. Eğer sanata meraklıysa, sanatsal bir kitap veya resim seti gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

1- Lugat Tasarımlı Hediye Seti

Emekli babanıza özel ve anlamlı bir hediye arayışındaysanız, “Lügat Tasarımlı Hediye Seti” harika bir seçenek olabilir. Bu set, babanızın yaşam deneyimleri, hikayeleri ve bilgelikleriyle dolu bir lügat hazırlamanızı sağlar. Onun hayatından özel kelimeleri ve anlamları seçerek, kişiselleştirilmiş bir lügat oluşturabilir ve onun emeklilik dönemine anlam dolu bir armağan sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

1- Kişiye Özel Lügat Tasarımlı Ahşap Kapaklı 13 cm x 21 cm Ebatlarında 100 Sayfalık Defter,

2- Kişiye Özel Lügat Tasarımlı Seramik Çay Kupası,

3- Kişiye Özel Rubber Kaplamalı Metal Roller Kalem,

4- Siyah Kraft Kaplamalı Hediye Kalem Kutusu,

5- Kraft Kağıtla Kaplanmış Kare Çikolata.(Ülker, Eti , Nestle veya Torku)

2- Babaya Doğum Günü Hediyesi

Emekli Babaya hediye seçerken onun ilgi alanlarını ve kişisel zevklerini düşünmek, ona olan sevginizi ve özeninizi göstermenin güzel bir yoludur. Ayrıca, onun için özel bir not veya kart ekleyerek duygusal bir dokunuş da ekleyebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel french press çelik termos.
 2. Kişiye özel siyah seramik kupa.
 3. Patiswiss hazelnut drage.
 4. Brundi Afric filtre kahve -50 gr.
 5. Guatemala Huehuetenango filtre kahve -50 gr.
 6. Palo santo tütsü.
 7. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

3- Kendine Vakit Ayır Temalı Hediye Seti

“Kendine Vakit Ayır Temalı Hediye Seti”, emekli babanıza kendi kendine bakım ve dinlenme fırsatları sunmanın güzel bir yolunu oluşturabilir. Bu hediye, onun için düşünüldüğünü ve onun yeni yaşam dönemine destek verildiğini hissettirecektir. Aynı zamanda içerisine ekleyeceğiniz sevgi dolu bir notla ona duygusal bir jest yapabilir ve onunla aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kendime Düşünceler – Marcus Aurelius.
 2. Sırlı toprak fincan takımı.
 3. Kişiye özel 14.5 x 9.5 ebatlarında vegan deri kapaklı 190 sayfa not defteri.
 4. Geleneksel Türk Kahvesi 50 g.
 5. Özel kutusunda kişiye özel altın kaplama roller kalem.
 6. Dekoratif mum.

4- Beş Şehir Kitaplı Hediye Seti

Bu set içerisinde farklı şehirleri ve kültürleri tanıtan seyahat kitapları bulunabilir. Babanızın merak ettiği veya gitmeyi düşlediği beş farklı şehre ait kitapları içeren bu set, onun seyahat dolu hayalini desteklemek ve dünya hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlamak için güzel bir yoldur. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Beş Şehir – Ahmet Hamdi Tanpınar.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel 11×17 cm. ebatlarında, dikişli, 196 sayfa çizgili vintage not defteri.
 4. Selamlique türk kahvesi. ( Okkalı)
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. Ahşap fincan altlığı.

5- Birlikte Kahve Molası Hediye Kutusu

Birlikte Kahve Molası Hediye Kutusu, emekli babanızın daha sakin ve huzurlu anların tadını çıkarmasını teşvik eden anlamlı bir armağan olabilir. Onunla birlikte geçireceğiniz kıymetli anları hatırlatmak ve onunla aranızdaki bağı güçlendirmek için güzel bir fırsat sunar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 2 adet porselen türk kahvesi fincanı.
 2. 2 adet tek içimlik türk kahvesi.
 3. 2 adet kahve yanı su bardağı.

6- Sapiens Kitaplı Hediye Seti

Sapiens Kitaplı Hediye Seti, emekli babanızın merakını ve öğrenme isteğini beslemek için güzel bir yol olabilir. Bu hediye, onun için özel seçtiğiniz bir kitap ve yazarın düşünceleri aracılığıyla onunla düşünceleri ve görüşleri paylaşma fırsatı sunar. İçerisine ekleyeceğiniz kişisel bir notla bu hediye seti, onun için düşündüğünüzü ve onun ilgi alanlarını önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Hayvanlardan Tanrılara Sapiens – Yuval Noah Harari.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Kişiye özel 13 x 21 cm. ebatlarında 160 sayfa ajanda / defter.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı roller metal kalem.
 5. Guatemala filtre kahve. 50 gr.
 6. Özel ahşap hediye kutusu.

7- Kırmızı Pazartesi Kitaplı Hediye Seti

Kırmızı Pazartesi Kitaplı Hediye Seti harika bir seçenek olabilir. Bu set içerisinde babanızın ilgisini çekebilecek romanlar, hikayeler veya felsefi eserler yer alabilir. Kitaplarınızı seçerken onun ilgi alanlarına ve zevklerine özel ilgi göstererek, emeklilik dönemini daha da keyifli ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Kişiye özel ahşap kapaklı not defteri.
 4. İsme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 5. Melodi meyve damlası draje çikolata.
 6. Kişiye özel siyah kupa altlığı

Emekli Babaya Ne Hediye Alınır?

Emekli babanıza teşekkürde bulunmak isterseniz teşekkürler temasına sahip set sizin için doğru seçenektir. Emeklerini üzerinizden eksik etmeyen babanıza teşekkürlerinizi iletebileceğiniz teşekkür ederim temalı hediye seti el yapımı sırlı kupaya sahiptir. İsme özel ajanda, dünya kahveleri paketi, metal kalem ve godiva çikolata da set parçaları arasında bulunur. 

Babanızın emeklilik dönemi, geçmişte biriktirdiği güzel anılarla dolu olabilir. Ona özel bir albüm hazırlayarak, aile fotoğraflarını bir araya getirebilir ya da hatıra bir eşya alabilirsiniz. Bu tür hediyeler, onun için duygusal ve anlamlı olacaktır. Eğer babanız teknolojiyle ilgileniyorsa, onun için kullanışlı bir cihaz ya da akıllı bir ürün düşünebilirsiniz. Mesela, e-kitap okuyucu, akıllı saat veya kişisel asistan cihazları ona hitap edebilir.

Emekli babaya hediye seçerken, onun kişisel ilgi ve hobilerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ona özel, anlamlı ve düşünceli bir hediye, ona verdiğiniz değeri göstermenin güzel bir yoludur. Sağlık durumunu ve tercihlerini göz önünde bulundurarak, onun için en uygun hediyeyi seçmeniz emin olun mutluluğunu artıracaktır. Emekli Babaya hediye için web sitemizi ziyaret ediniz.

Emekli Babaya Ne Alınır?

İş hayatını bırakıp dinlenmenin keyfini çıkaran babanıza şık ve düşünceli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Emeklilikte keyfini süreceği kitaplı setlerden seçimde bulunabilirsiniz.

Emekli Babaya Babalar Günü Hediyesi Nedir?

Emekli olmak dinlenmek demektir. Bu nedenle emekliliğe adım atan babanıza keyif setlerinden olan çay veya kahve setlerinden tercihte bulunabilirsiniz. 

Emekli Babaya Hediye Fikri Nedir?

Boş zamanı bol olan emekli babanıza kendisiyle vakit geçirebileceği kitaplı setlerden satın alabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.