Genel

Kuaföre Hediye

Yazıyı Puanla post

Kuaföre hediye seçeneklerine dair kapsamlı bir araştırmayı takip edecek olursanız karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Bir kuaföre hediye verirken onun kişisel yaşamına dair bilgi edinmeyi ihmal etmemelisiniz. Genelde kuaförler oldukça yoğun çalışır ve çoğu zaman kendilerini ihmal ederler. Özellikle kuaföre hediye alırken, onun beğenilerini de dikkate almanızı öneriyoruz. 

Eğer hediye göndereceğiniz kişi böyle biriyse ona kendine vakit ayır temalı hediye seti verebilirsiniz. Bu setin oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. İçinde Marcus Aurelius’un Kendimi Düşünceler kitabı yer almaktadır. Yanında toprak bir fincan ve 50 gramlık Türk kahvesi bulunmaktadır. Ayrıca setten kişiselleştirilebilir 190 sayfalık not defteri ve altın kaplama bir kalemde çıkmaktadır. 

Sevdiğiniz bir kişiye hediye almak her zaman güzel bir jesttir. Kuaförler, bakım ve güzellik rutinlerimizin önemli bir parçası olduğu için kuaföre hediye vermek, onları mutlu etmenin ve teşekkür etmenin harika bir yoludur. Ancak, doğru hediyeyi seçmek, alıcıyı gerçekten mutlu edecek ve duygusal bir anı yaratacak bir seçim yapmak önemlidir.

Kuaföre Hediye Fikirleri

Kuaförler randevuların kayıt edilmesi için sık sık tabletler kullanılır. Eğer hediye almayı düşündüğünüz kişi tabletle çalışıyorsa ona kişiye özel kitap okuma standı, ajanda, kalem hediye seti alabilirsiniz. Stand 34×24 santim ölçülerindedir. Yani arkadaşınızın işini fazlasıyla görecektir. Huş ağacından yapılmış ürünün sayfa tutucuları ise metaldir. Yani oldukça dayanıklı ve uzun kullanım ömrü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ürünle birlikte kişiselleştirilebilir ajanda ve metal kalemde gelmektedir. 

Hediye seçimi yaparken, alıcının kişisel tercihlerini anlamak ve göz önünde bulundurmak büyük önem taşır. Kuaförler, birçok ürün, aksesuar ve ekipmanla çalışırlar ve her birinin kendi zevkleri ve gereksinimleri vardır. Alıcıya özel olduğunu hissettirecek, onun tarzını yansıtan bir hediye seçmek, jestinizi daha anlamlı kılacaktır.

İlgili Konu : Berbere Hediye Önerileri

1- İsme Özel Tasarımlı Kupa

Kuaförlerin özel günlerinde veya teşekkür etmek istediğiniz bir anında tercih edebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olan isme özel tasarımlı kupa, onların emeklerini ve özenli çalışmalarını takdir etmenin güzel bir yolunu sunuyor. Seçeceğiniz kupa üzerine kuaförünüzün adını veya işyerinin ismini ekleyerek kişiselleştirebilir, bu hediye ile onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 15 adet isimlik model seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Birinci sınıf seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. 350 ml. hacme sahiptir.
 4. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

2- 1984 Kitaplı Hediye Seti

Kuaförünüze farklı ve düşünceli bir hediye sunmak istiyorsanız, George Orwell’in klasik eseri “1984”ü içeren bir hediye seti harika bir seçenek olabilir. Bu set, hem edebi değeri yüksek bir eseri hediye etmenizi sağlar hem de kuaförünüzün boş zamanlarında keyifle okuyabileceği bir kitap sunar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 1984 – George Orwell.
 2. İsme özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel 11×17 cm. ebatlarında, dikişli, 196 sayfa çizgili vintage not defteri. (Özel Seri)
 4. Kişiye özel metal rubber kaplamalı roller kalem.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. İki adet tek içimlik türk kahvesi.
 7. Ahşap fincan altlığı.

3- Utrect Kalem Seti

Kuaförünüze hem zarif hem de işlevsel bir hediye sunmayı düşünüyorsanız, Utrect Kalem Seti harika bir seçenek olabilir. Bu set, yüksek kaliteli kalemleri ve çeşitli renklerde mürekkep kartuşlarını içerir, böylece kuaförünüz notlar alırken, tasarımlar çizerken veya sadece yazı yazarken bu özel kalemlerin keyfini çıkarabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Özel set kutusu.
 2. Roller ve tükenmez kalem.
 3. Kişiye ve kuruma özel baskı çözümleri.
 4. Silinmez ve dayanıklı lazer baskı teknolojisi.

4- Heyecanlı Vakitler Hediye Kutusu

Kuaför salonlarında boş vakitlerde veya aralarında eğlenceli bir aktivite yapmak istediklerinde kullanabilecekleri bu kutu, hem beyin jimnastiği yapmalarını sağlayacak hem de hoş vakit geçirmelerini destekleyecek. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Koku
 2. Büyüteç
 3. Colombian filtre kahve -60 g-
 4. isme özel kahve fincan
 5. Tobleron çikolata
 6. isme özel kokulu mum

5- Cesur Yeni Dünya Kitaplı Hediye Seti

erkek doktora teşekkür hediyesi fikirleri

Kuaförünüze hem düşündürücü hem de ilham verici bir hediye sunmayı düşünüyorsanız, “Cesur Yeni Dünya” kitaplı hediye seti oldukça anlamlı bir seçenek olabilir. Aldous Huxley’in klasik eseri olan bu kitap, derin düşünce provokasyonları ve distopik bir geleceği ele alan önemli bir eser olarak tanınır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Cesur Yeni Dünya – Aldous Huxley.
 2. Kişiye özel kapsül tasarımlı seramik kupa.
 3. Frech Press. (350 ml, iç kısmı cam, dış kısmı plastik dokuludur.)
 4. Godiva çikolata.

Kuaföre Anneye Hediye

Annelerimiz bizim en değerli varlığımızdır. Ona hem kendini değerli hissettirecek hem de dükkanında kullanabileceği bir hediye vermek isterseniz mutlu yarınlar hediye kutusu alabilirsiniz. Setin içinde kuru çiçek buketi tasarımlı duvar panosu yer almaktadır. Anneniz bunu dükkanında sergileyebilir. 200 ml ebatında ki meram kolonyasını ise özel müşterilerine ikram edebilir. Setin içinden çıkan beyaz çay ise annenizin kendini zinde hissetmesini ve ağzının tatlanmasını sağlayacaktır. 

Kuaförlük mesleği, kaliteli ürünlerin kullanımına dayanır. Dolayısıyla, hediye seçerken kaliteli ve güvenilir ürünleri tercih etmek önemlidir. Kaliteli saç bakım ürünleri, saç şekillendirme araçları veya profesyonel makyaj malzemeleri, kuaförünüzün günlük çalışmalarını daha verimli hale getirmesine yardımcı olacaktır.

Kuaföre Sevgiliye Hediye

Kuaför olan sevgiliniz için farklı bir hediye almak isterseniz ona tea life hediye kutusu alabilirsiniz. Bütün zamanı dükkânda geçen sevgiliniz bu kutu sayesinde farklı çayları deneyimleyerek günün yorgunluğunu üstünden atabilir. Kutunun içinde Çin çayı, hibiskus çayı, Kuzey Afrika çayı ve Güney Doğu Asya çayı, İngiliz çayı bulunmaktadır. Ayrıca bu çaylarla ilgili bilgilerin bulunduğu bir kart ve onun ismini yazdırabileceğiniz bir kupa da setin içinde yer almaktadır. 

Kuaförlerin uzun saatler boyunca ayakta çalıştığını düşünürsek, rahatlık ve kullanılabilirlik önemlidir. Alacağınız hediye, kuaförün günlük işlerini kolaylaştıracak, rahatlık sağlayacak ve pratik bir şekilde kullanılabilir olmalıdır. Örneğin, ergonomik bir makas seti, yumuşak ve dayanıklı bir kuaför önlüğü veya işlevsel bir saç tokası seti gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

Kuaförler için hediye fikirleri nelerdir? 

Kuaför olan yakınınıza onun sevebileceği ve kişisel zevkini yansıtan bir hediye seçmelisiniz.

Kuaförler için ne tür hediyeler alınmalı? 

Ona işlevsel ürünler alırsanız daha yerinde olacaktır. Ajanda ve kalem setleri eminiz onu mutlu edecektir.

Kuaförlere kupa alınır mı? 

En çok ürünlerin başında kupalar geldiğinden dükkanına kupa almak oldukça iyi bir fikirdir.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.