Genel

Berbere Hediye

Berbere Hediye
Yazıyı Puanla post

Berbere hediye kapsamında tercih edebileceğiniz birçok hediye fikri bulunuyor. Kahve esintisi hediye seti bu hediyeler arasında en çok tercih edilen hediye seti olacaktır. Bunun yanında Professional Power hediye kutusu da berber tanıdığınıza alabileceğiniz hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Böylelikle berber arkadaşınıza ve yakınınıza memnun olacağı bir hediye verebilirsiniz.

Sevdiklerimize olan bağlılığımızı ve minnettarlığımızı göstermenin en güzel yollarından biri hediye vermektir. Berberler, hayatımızın önemli bir parçası olan saçlarımıza özenle şekil verirken aynı zamanda samimi ilişkiler kurduğumuz kişilerdir. Berberimize doğru bir hediye seçerek onlara olan teşekkürümüzü ifade etmek, onların da değerli olduğunu hissettirmek için harika bir fırsattır.

Berberler, güzellik ve bakım sektöründe çalıştıkları için kaliteli ürünlere özen gösterirler. Onlara hediye alırken kaliteli ve kullanışlı ürünleri tercih etmek, takdirlerini kazanmanızı sağlar. Örneğin, profesyonel bir saç kesim makası, şık bir tıraş bıçağı seti ya da ergonomik bir saç fırçası, onları mutlu edecek hediye alternatifleridir.

Berbere Hediye Fikirleri

Hediyenize biraz daha kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız, onun adını veya soyadını içeren kişiye özel bir armağan seçebilirsiniz. Berberinizin ismini üzerine işlettiğiniz bir eşarp, özel olarak tasarlanmış bir kupa ya da işini simgeleyen bir anahtarlık, ona özel olduğunu hissettirecek ve hatırlanacağınızdan emin olacaktır. Burada bir karar verirken berberinizin beğenisini de dikkate almanız gerekir.

Berber tanıdığınıza hediye fikirleri söz konusu olunca farklı hediyeler bulunuyor. Berbere hediye fikirleri güçlü duruş hediye kutusu, mat siyah minimal hediye seti tercih edilebilir. Aynı zamanda el yapımı özel seramik bardaklarda berber arkadaşınıza hediyeler arasında bulunuyor. Simyacı kitaplı hediye seti, bir idam mahkumunun son günü kitaplı hediye seti bu hediyeler arasında yer alacaktır.

Berberler, müşterilerinin dış görünüşüne özen gösterirken aynı zamanda kendi dış görünüşlerine de dikkat ederler. Onların dikkatini çekecek bir bakım seti düşünebilirsiniz. Bu set içerisinde saç bakım ürünleri, sakal yağı, tıraş jeli, el kremi gibi ürünler yer alabilir. Bu şekilde, beraberinizde hem iş yerinde hem de günlük hayatta kullanabileceği bir hediye sunmuş olursunuz.

İlgili Konu : Kuaföre Hediye

1- Mat Siyah Minimal Hediye Seti

erkek doktora teşekkür hediyesi fikirleri

Mat siyah minimal hediye seti, zarifliği ve sadeliği bir araya getiren özel bir seçenektir. Bu set, estetik açıdan göz alıcı mat siyah ambalajıyla dikkat çeker ve içeriğindeki özenle seçilmiş hediyelerle alıcısına unutulmaz bir deneyim sunar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel emzikli termos.
 2. İsme özel siyah seramik kupa.
 3. Kişiye özel 14,5 x 9,5 ölçülerinde vegan deri kapak not defteri.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 5. Patiswiss çilekli draje.

2- Akışlı Şelale Tütsülük

Tütsülük yandığında, koniden gelen duman, alttaki havuza büyüleyici bir şelale etkisiyle aşağı doğru akar bu sayede izlemesi çok keyifli bir görsel şölen ortaya çıkar. Şelale tütsülük 1. sınıf kalite seramik malzeme ile kaplanmıştır.

3- Hayata Mola Hediye Kutusu

Berberlerin kendilerine vakit ayırarak stresten uzaklaşmalarını teşvik eden bu hediye kutusu, aynı zamanda berber dükkanına da pozitif bir atmosfer katıyor. İş yerinin rahatlatıcı ve huzur dolu bir ortama sahip olmasını sağlayan bu kutu, müşterilere de keyifli bir deneyim sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak A5 120 yapraklı çizgili defter.
 2. Brazil Bella Giana 50 gr filtre kahve.
 3. Brundi Afric filtre kahve -50 gr.
 4. Kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 5. Kişiye özel seramik kupa.
 6. Özel ahşap hediye kutusu

4- İsme Özel Tasarımlı Kupa

Berberler, her sabah keyifle kullandıkları bu kupayla hem kahve veya çaylarını içerken hem de iş günlerini daha keyifli hale getirirken kendilerini özel hissedebilirler. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 15 adet isimlik model seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Birinci sınıf seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. 350 ml. hacme sahiptir.
 4. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

5- Dünya Kahveleri Hediye Kutusu

Dünya Kahveleri Hediye Kutusu, berberlere hem damaklarını şımartacak hem de iş günlerine renk katacak bir hediye sunuyor. Farklı ülkelerin kahve kültürünü keşfetme fırsatı veren bu kutu, berberlerin keyifli anlar yaşamalarına ve iş stresinden uzaklaşmalarına yardımcı olabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Brundi Afric. 50 gr.
 2. Guatemala. 50 gr.
 3. Ethiopian. 50 gr.
 4. Brazilian. 50 gr.
 5. Kişiye özel baş harf baskılı mat siyah seramik kupa.
 6. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

6- Gold Metal Kalem

Bu özel kalem, altın metalik dokusuyla dikkat çekerken, kaliteli tasarımıyla da öne çıkar. Berberler, bu kalemle hem günlük notlarını daha özel bir şekilde tutabilir hem de iş yerlerinde kullanarak profesyonel bir izlenim bırakabilirler. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Gold kaplama, günlük hayatta kullanılabilir metal kalem.
 2. Mürekkep rengi mavidir.
 3. Kişiye özel isim yazılabilir.
 4. Siyah kraft kutu içinde gönderilir.
 5. Hediye kutunuzun içine ekleyebilirsiniz

Berber Eşe Hediye

Berber eşinize hediye alacaksanız birçok seçenek bulunacaktır. Berber eşe hediye olarak kitapları da düşünebilirsiniz. Ona mesleğine katkı sağlayabilecek nitelikte bir kitap hediye edebilirsiniz. İçerisinde bu amaca uygun bir kitap bulunan bir hediye seti hazırlamanız hediyenizi daha anlamlı bir hale getirecektir.

Kahvesever Hediye Seti berber olan eşiniz için güzel bir hediye seçeneği olacaktır. İçerisinde bulunan kitap mesleğinde doğru adımlar atabilmesi hususunda ona yol gösterici niteliktedir. İçerisinde bulunan kahve, çikolata ve french press 3 lüsü de keyifli vakitler geçirmesine imkan sağlayacaktır.

Berber Abiye Hediye

Abiniz berberse ona hediye almayı düşünüyorsanız berbere abiye hediye seçenekleri fazladır. İyi ki varsın hediye kutusu, terfi hediye seti, erkek arkadaşa hediye kutusu gibi hediyeler alınabilir. Ajanda kupa kalem hediye kutusu da gene alınabilecek hediyeler arasındadır. Erkek arkadaşa premium kişiye özel hediye seti de alınabilir.

Beraberinizde uzun yıllar geçiren ya da sizi daima güzel hissettiren bir berberi hediyeyle mutlu etmek, özel bir bağlılığı ifade etmenin güzel bir yoludur. Onların yüzündeki tebessüm, sizin de yüzünüzde bir gülümseme oluşturacaktır. Unutmayın, her hediye düşünceli ve sevgi dolu bir şekilde verildiğinde en değerlisidir. Bütün bu bilgiler ışığında berbere hediye alırken mutlaka farklı kriterleri dikkate alıyor olmanızı tavsiye ediyoruz!

SSS

Berber Arkadaşa Hediye Fikirleri

Berber arkadaşa hediye olarak üzerinde isminin yazılı olduğu şık bir çelik termos alabilirsiniz.

Berber Sevgiliye Hediye Fikirleri

Berber olan sevgilinize erkek arkadaşa premium kişiye özel hediye seti alabilirsiniz.

Berber Oğula Hediye Fikirleri

Erkeğe premium iş terfi hediye seti, berber olan oğlunuz için uygun bir hediye seçeneğidir.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.