Genel

Fizyoterapiste Hediye

Fizyoterapiste Hediye
5/5 - (2 votes)

Fizyoterapiste hediye seçeneklerini değerlendirirken mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekir. Fizyoterapist bir dostunuza ya da tanıdığınıza hediye göndermek istiyorsanız tıp bayramı hediye seti oldukça yerinde olacaktır. Gönderdiğiniz kişi setin içinden çıkan Mihail Bulgakov’un kitabı Genç Bir Doktorun Anıları kitabını büyük bir zevkle okuyacaktır. Kırmızı çiçekli dekoratif ahşap pano ise masasına renk katacaktır. Ayrıca setle birlikte gelen 50 gramlık paketlerde ki Guatemala, Ethiopian filtre kahveleri stetoskop temalı seramik kupasında içerken de günün yorgunluğunu atacaktır.    

Sağlık çalışanları, toplumumuzun değerli unsurlarından biridir ve hayatlarımızı iyileştirmek için çaba gösterirler. Fizyoterapistler de bu grup içinde yer alır ve fiziksel rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış önemli sağlık profesyonelleridir. Bir fizyoterapiste hediye seçerken, onların emeklerini takdir etmek ve güven duygusunu pekiştirmek için özenli ve anlamlı bir hediye seçmeye dikkat etmek önemlidir.

Fizyoterapiste Hediye Fikirleri

Doktorların sık sık not tutmaları ve plan yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle oldukça fazla ajandaya ihtiyaç duyarlar. Ona doktora ajanda kalem hediye seti alırsanız eminiz çok yararlı olacaktır. Setin içinden 13×21 boyutlarında 160 sayfalık bir ajanda çıkmaktadır. Yanında ise metal oldukça kaliteli kalem gönderilmektedir. İsterseniz hediye kutusunun kalem ve ajandanın üstüne kişinin ismini yazdırarak hediyeyi daha da özel bir hale getirebilirsiniz. 

Fizyoterapistlere alacağınız hediye, onların mesleki saygınlığına uygun olmalıdır. Örneğin, bilimsel kitaplar, mesleki gelişim kitapları, eğitim materyalleri veya kaliteli stetoskop gibi tıbbi malzemeler düşünülebilir. Fizyoterapistler de insanlar ve onların da kişisel ilgi alanları ve hobileri vardır. Onların ilgi alanlarını öğrenmek ve buna uygun bir hediye seçmek, onları mutlu edecektir. 

1- Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu

Fizyoterapistinizin özverili çalışmalarını takdir etmek ve ona teşekkür etmek için özel bir hediye arayışındaysanız, “Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu” harika bir seçenek olabilir. Bu kutu içerisinde bir ajanda, özel tasarım bir kupa ve şık bir kalem yer alabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 192 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketleri ortalama 18-22 cm’dir. Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)

2- Dünya Kahveleri Hediye Kutusu

“Dünya Kahveleri Hediye Kutusu”, fizyoterapistinize hem lezzetli bir armağan sunmanın hem de onun zorlu iş temposunda ara sıra bir mola vermesini teşvik etmenin güzel bir yolunu oluşturabilir. Kutunun içine ekleyeceğiniz kişisel bir notla, onun için düşündüğünüzü ve onun sağlık alanındaki katkılarını ne kadar takdir ettiğinizi ifade edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Brundi Afric. 50 gr.
 2. Guatemala. 50 gr.
 3. Ethiopian. 50 gr.
 4. Brazilian. 50 gr.
 5. Kişiye özel baş harf baskılı mat siyah seramik kupa.
 6. Dünya kahveleri tanıtım kart

3- Korku Kitaplı Hediye Seti

Korku Kitaplı Hediye Seti, fizyoterapistinize hem eğlenceli hem de düşündürücü bir armağan sunmanın güzel bir yolunu oluşturabilir. Kitapların içine ekleyeceğiniz kişisel bir notla, onun için özel bir hediye seçtiğinizi ve onun zamanını değerlendirmenin ne kadar önemli olduğunu ifade edebilirsiniz Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 11 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel tarihsiz çizgili ajanda. (13×21 cm ebatlarında 160 sayfa)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal tükenmez kalem.
 6. Ahşap not tutucu.
 7. Ahşap fincan altlığı.
 8. Özel ahşap hediye kutusu.

4- Fareler ve İnsanlar Kitaplı Hediye Seti

Fizyoterapistinizin insan psikolojisi ve ilişkileri üzerine düşünmeyi seven bir yapısı varsa, ona anlamlı bir hediye sunmak isterseniz, “Fareler ve İnsanlar Kitaplı Hediye Seti” harika bir seçenek olabilir. Bu set içerisinde John Steinbeck’in ünlü eseri “Fareler ve İnsanlar” ve belki de onun benzer konuları ele alan kitapları yer alabilir. Bu hediye seti, onun insan doğasını ve ilişkileri daha derinlemesine anlamasını ve düşünmesini sağlayabilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Fareler ve İnsanlar – john Steinberk.
 2. Masif ahşap çerçevede minimal kuru çiçek buketi.
 3. Ahşap isme özel küp not tutucu.
 4. Sırlı toprak fincan.
 5. Patiswiss  çilekli çikolata draje.

Fizyoterapist Eşe Hediye

Eşinize hediye almak için bir hediye arıyorsanız ona sürekli olarak kullanacağı ve daima sizi hatırlatacak bir hediye almalısınız. Fedakâr doktora kalp tasarımlı hediye kupa tam olarak tarif ettiğimiz gibi bir hediye olacaktır. Ahşap altlığa sahip beyaz kupa bu haliyle oldukça şık durmaktadır. Üzerinde stetoskop şeklinde tasarım bulunmaktadır. İsterseniz tam bu tasarımın ortasına eşinizin ismini yazdırıp hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz. 

Fizyoterapistler, sıkı çalışma temposuna sahip olabilirler ve biraz rahatlama ve iyileşmeyi hak ederler. Onlara masaj aletleri, aromaterapi ürünleri veya yoga dersleri gibi stres azaltıcı hediyeler düşünebilirsiniz. Fizyoterapiste hediye alacağınız zaman onlar, hastalarının hayatlarına dokunurlar ve onları iyileştirmeye yardımcı olurlar. Bu yüzden, onlara minnettarlığınızı ve desteğinizi ifade eden bir hediye seçmek anlamlı olacaktır. Örneğin, kişisel bir teşekkür notu ile kişisel bir hediye seti düşünebilirsiniz.

Fizyoterapist Ablaya Hediye

Ablalarımız yeri geldiğinde sırdaşlarımız yeri geldiğinde bizim koruyucumuz olur. Onlara zaman zaman değerli hediyeler aldığımız gibi bazende esprili hediyelerle ona şakalar yaparız. Ona almak için esprili hediyeler arıyorsanız doktor desenli unisex çorap modeline bir bakmanızı öneririz. Yüzde 80 pamuktan yapılmış çoraplar ablanızın ayaklarını sıcak tutacaktır. Esnek olması sayesinde de ona hiç rahatsızlık vermeyecektir. Üzerinde bulunan tıp temalı küçük desenlerse onu gülümsetecektir. 

Fizyoterapiste Hediye , onların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri işlevsel bir öğe olabilir. Örneğin, şık bir sırt çantası, özel olarak tasarlanmış bir ofis malzemesi veya termos gibi şeyler düşünebilirsiniz. Her zaman uygun bir hediye seçmeye çalışın ve onların kişisel veya mesleki sınırlarını aşmaktan kaçının. Özellikle sağlık alanında çalışan profesyoneller için etik kurallara uygun hareket etmek önemlidir.

Doktorlara ne tür hediyeler alınır? 

Doktorlar için hediye beğenirken sağlıklı atıştırmalıklar ve kahveler gibi tüketebileceği ya da işlevsel ürünlere bakabilirsiniz

Doktorlara ne renk hediyeler alınır? 

Doktor arkadaşınız eğer alacağınız ürünü ofisinde kullanacaksa koyu renkli ürünleri seçebilirsiniz. Eğer günlük hayatında kullanacaksa bu durumda onun sevdiği renklerde ürünler alabilirsiniz. 

Doktorlara hediye alırken burçlarını önemsemeli miyiz? 

Doktorlara hediye alırken burçlara değil işlevselliği önem verirseniz eminiz daha mutlu olacaktır.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.