Genel

Eski Sevgiliye Hediye

Eski Sevgiliye Hediye
5/5 - (1 vote)

Eski sevgiliye hediye alacaksanız onun ilgi alanlarını dikkate almanızı öneriyoruz. Eski sevgilinize hediye gönderme fikriniz yakınlarınız tarafından eleştiriye tabii tutulabilir. Fakat günümüzde hem barışmak hem de arkadaş kalabilmek adına eski sevgiliye armağan göndermek popüler hale gelmiştir. Yaşanan her ilişki hafızalarda anı olarak kalabilirken bazı ilişkiler tekrak canlanma durumunda kalabilmektedir. 

Hasretinden prangalar eskittim kitaplı hediye seti eski sevgilinize gönderebileceğiniz setler arasında bulunuyor. Sette yer alan Ahmed Arif’in Hasretinden Prangalar Eskittim adlı eseri edebiyatımız için önemli eserlerdendir. Kitabın yanında seramik kupa, çiçek buketi ve dünya kahvelerinden örnekler yer alır. Kahvelerin yanında ise kare çikolata bulunur.

Eski sevgiliye hediye almak, duygusal bir süreç olabilir. Her ne sebeple ayrılmış olursanız olun, eski sevgilinize hediye verme düşüncesi sizi endişelendirebilir. Ancak doğru bir yaklaşımla, anlamlı bir jest yaparak geçmiş ilişkinize saygı gösterebilir ve iyi niyetinizi iletebilirsiniz. Bu tarz bir hediye için mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecine dahil olmanız gerekir. 

Eski Sevgiliye Hediye Fikirleri

Geçmişte sevgilinizle ilişkinizi birçok nedene bağlı olarak sonlandırmış olabilirsiniz. Önemli olan nokta ise ilişkinizin nasıl sonlandığıdır. Örneğin ilişkiniz ortak kararla sonlandıysa arkadaş kalmış olabilirsiniz. Büyük bir tartışma sonucu ayrıldıysanız hediye göndermeniz eski sevgiliniz tarafından pek olumlu karşılanmayabilir. Eski sevgiliye hediye fikirleri arasından bir tercihte bunurken mutlaka farklı kriterleri dikkate almanız gerekiyor.

Nostaljik kitaplı hediye seti eski sevgilinizle aranızdaki külleri tekrar canlandırmak adına iddialı bir hediye olabilir. Bu sette tercihinize bağlı olarak birkaç edebi eser bulunabilir. Kişilerin en çok tercih ettiği eserler arasında Kürk Mantolu Madonna, Üvercinka, Rubailer, Göğe Bakma Durağı yer alır. Nostalji temasının işlenmesi adına da atari oyun konsolu, zeka testi ve şekerli atıştırmalıklar gönderilir. 

Eski sevgiliye alacağınız hediye, onun zevklerine ve ilgi alanlarına uygun olmalıdır. Unutmayın, hediye sadece bir nesne değil, aynı zamanda alıcısına olan düşkünlüğünüzü ve ona olan anlayışınızı da yansıtır. Bu yüzden, hediye seçiminde dikkatli olun ve anlamı olan bir şey seçmeye çalışın. Böylece daha isabetli bir şekilde hediye tercihlerinde bulunabilirsiniz.

eski sevgiliye hediye

1- Hasretinden Prangalar Eskittim Kitaplı Hediye Seti

Hasretinden Prangalar Eskittim Kitaplı Hediye Seti ile Duygularınızı En Güzel Şekilde İfade Edin. Bu özel hediye seti, içeriğinde anlamlı bir kitap ve özenle seçilmiş hediyeler barındırarak sevdiklerinize duygusal bir deneyim sunuyor. Kitaplı Hediye Sitesi sayesinde, bu kitap ve hediyeleri sevdikleriniz için daha da özel hale getirerek anılarınıza anlam katmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Hasretinden Prangalar Eskittim – Ahmed Arif.
 2. Mat siyah seramik kupa.
 3. Dekoratif kuru çiçek buketi.
 4. Brazilian filtre kahve.
 5. Ethiopia filtre kahve.
 6. Kraft kaplı kare çikolata.

2- Nostaljik Kitaplı Hediye Seti

İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla duygusal bağları güçlendirebilir, özel anılar biriktirmenin ve onlarla aranızdaki bağı daha da güçlendirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 28,5 cm x 22,5 cm x 5,8 cm ölçülerinde dekoratif ahşap kutu
 2. Sabahattin Ali- Kürk Mantolu Madonna, Cemal Süreya-Üvercinka, Mevlânâ-Rubailer, Turgut Uyar-Göğe Bakma Durağı, Nâzım Hikmet- Henüz Vakit Varken Gülüm, Kahraman Tazeoğlu-Başka, Goethe-Genç Werther’in Acıları, Antoine de Saint-Exupéry-Küçük Prens, Samed Behrengi-Küçük Kara Balık kitaplarından dilediğiniz bir tanesi,
 3. 1 adet atari oyun kolu, 1 adet solo test zeka oyunu, 4 adet cino, 3 adet topitop şeker, 4 adet tofita, 2 adet sosyete şekeri, 1 adet bonbon şeker, 5 adet ekşiyüz sakız, 5 adet nazar sakız, 5 adet şıpsevdi şekerli sakız, 5 adet para çikolata.

3- İlk Şiirler Kitaplı Hediye Seti (Özel Kitap Formlu Kutusunda)

İlk Şiirler Kitaplı Hediye Seti (Özel Kitap Formlu Kutusunda) ile Sanat Dolu Anılar Hediye Edin. Bu özel hediye seti, içeriğindeki özenle seçilmiş ilk şiirler kitabı ve özel kitap formunda tasarlanmış kutu ile sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kitap formunda ahşap kişiye özel kutu,
 2. İlk Şiirler şiir kitabı, (YKY)
 3. Kişiye özel eskitme köstekli saat (Spectrum Marka)
 4. Kişiye özel metal tükenmez kalem.

4- Kişiye Özel Ahşap Kutulu Masumiyet Müzesi Kitaplı Hediye Seti

Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu özel seti kişiselleştirerek onlara daha anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla bu seti daha da özel hale getirebilir ve sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 15 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Guatemala Huehuetenango dünya kahvesi. (50 g)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Ahşap kupa altlığı.
 6. Kişiye özel 34.3 x 24.3 x 11.3 ölçülerinde özel tasarım dekoratif ahşap kutu.

5- Geçmişe Yolculuk Kitaplı Hediye Seti

geçmişe yolculuk

İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla bu seti daha da özel hale getirebilir ve sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz. Bu hediye, geçmişe yapılan nostaljik bir yolculuğun ve anılarınızın güzel bir yansıması olacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 11 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel tarihsiz çizgili ajanda. (13×21 cm ebatlarında 160 sayfa)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal tükenmez kalem.
 6. Ahşap not tutucu.
 7. Ahşap fincan altlığı.
 8. Özel ahşap hediye kutusu.

Eski Sevgiliye Ne Hediye Alınır

Eski sevgilinize hediye seçerken dikkatli hareket etmenizi tavsiye ederiz. Örneğin hediye seçiminizde kalp, aşk ya da seni seviyorum temasının yer aldığı ürünlerden kaçınmalısınız. Bu tür hediyeler eski sevgilinizin hediyenizi farklı yorumlamasına yol açabilir. 

Eski sevgilinize satın alabileceğiniz en iyi hediyelerden bir tanesi ilk şiirler kitaplı hediye seti olabilir. Bu sette Nazım Hikmet’in İlk Şiirler adlı nadide eseri yer alır. Kitabın yanında ise kişiye özel tasarlanan köstekli saat ve yine kişiye özel dokunuşlara sahip tükenmez kalem armağan edilir. Bu tarz bir hediye işlevselliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Eski sevgiliye hediye almak hassas bir konudur ve duygusal açıdan karmaşık bir süreç olabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkate alarak hediye seçimi yapmak önemlidir: Dürüst olun, anlamlı bir jest yapın, uygun ve düşünceli bir hediye seçin, geçmiş bağlantılara saygı gösterin, ve karşı tarafın onayını alın. Unutmayın, önemli olan sadece hediye değil, bununla beraber gösterdiğiniz anlayış ve saygıdır.

Eski Sevgiliye Nasıl Bir Hediye Alınır?

Eski sevgilinize armağanda bulunmak istiyorsanız farklı ürünlerin tek bir kutuda yer aldığı hediye setlerinden tercihte bulunabilirsiniz. 

Eski Sevgiliye Anlamlı Hediye Nedir?

Eski sevgilinizle barışmak istiyorsanız ona aşkınızı hatırlatacak bir hediye seçebilirsiniz. Örneğin eski fotoğraflarınızın yer alacağı bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. 

Eski Sevgiliye Hediye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eski sevgilinize hediye alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta ilişkinizin nasıl sonlandığı üzerinedir. Kavgalı ayrıldıysanız daha resmi hediyelerden seçmelisiniz.