Genel

Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır?

Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır
Yazıyı Puanla post

Günümüzde özel günlerde hediyeleşmek ve tebrikte bulunmak toplumuzda gelenekselleşmiştir. İnsanlar hem hediye alırken hem de verirken mutluluk duyarlar. Özel gününü kutlayacağınız tanıdığınız evliyse hediye seçiminde daha çok seçici davranmak isteyebilirsiniz. 

Evli kadın tanıdıklarınıza satın alabileceğiniz setler arasında welcome hediye konsepti kutusu ilk sıralarda yer alır. Evli kadınlar dekoratif objelere büyük önem verirler. Sette bulunan kasnaklı doğal kuru çiçek buketi panosu hoşlarına gidecektir. Hediye kutusunda yer alan diğer ürünler ise kişiye özel tasarıma sahip ajanda, metal kalem, topraktan yapılmış fincandır. 

Evlilikte birbirinizi ne kadar iyi tanırsanız, hediye seçimi o kadar kolay olur. Hediye almadan önce, eşinizin ilgi alanlarını ve tutkularını belirlemeye çalışın. Belki yeni bir hobisi vardır, belirli bir sporla ilgileniyordur ya da sanatsal faaliyetler onun için önemlidir. Onun tutkularını anlamak, hediye seçiminde doğru yönlendirmeyi sağlar ve onu gerçekten mutlu edecek bir hediye seçmenize yardımcı olur.

Evli Bir Kadına Ne Hediye Fikirleri

Evli kadına satın alabileceğiniz hediye fikirleri arasında kitaplı setler de yer alır. Özellikle tanıdığınız eğer kitap okumaktan hoşlanıyorsa ona iki şehrin hikayesi pencere tasarımlı kitaplı hediye seti gönderebilirsiniz. Sette yer alan Charles Dickens İki Şehrin Hikayesi dünya edebiyatının sayılı eserlerinden bir tanesidir. Kitabın yanında sette kişiye özel tasarlanan seramik fincan ve iki içimlik türk kahvesi de yer alır. Çikolata da set dahilinde armağan edilir.

Evli olduğunuz kadına alacağınız hediye, onun için özel ve anlamlı olmalıdır. Sıradan ve düşüncesizce seçilen hediyeler yerine, ona olan sevginizi yansıtan ve kişisel bir dokunuş taşıyan özgün bir hediye tercih edin. Örneğin, ona özel bir takı veya eşinizin isminin veya evlilik yıl dönümünüzün kazınacağı bir eşya düşünebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyeler, ona olan düşkünlüğünüzü ve özeninizi göstermenin harika bir yoludur. 

Eşinize hediye alırken duygusal dengenin önemini unutmayın. Örneğin, çok pahalı bir hediye almak, onu kendini kötü hissettirebilir veya gereksiz bir baskı yaratabilir. Aynı şekilde, çok sıradan bir hediye de düşüncesizce seçilmiş gibi algılanabilir. Ona olan sevginizi ve düşkünlüğünüzü ifade eden, makul bir bütçeye sahip ve anlamlı bir hediye seçmek duygusal dengenin korunmasına yardımcı olacaktır.

Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır

1- İyi ki Varsın Hediye Kutusu

sevgililer-gunune-ozel-cift-tasarimli-fincan-Kopya

İyi ki Varsın Hediye Kutusu ile Sevdiklerinize Teşekkür Edin. Bu özel hediye kutusu, içeriğinde özenle seçilmiş hediyeler ve anlamlı mesajlar ile sevdiklerinize teşekkür etmenin güzel bir yolunu sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

– 2 adet seramik isme özel çay fincanı

– Brundi Afric filtre kahve

– Brezilian filtre kahve

– Patiswiss çilekli draje

– İyi ki varsın temalı motto kart

2- Var Mısın Kitaplı Hediye Seti

Var Mısın Kitaplı Hediye Seti ile Anlam Dolu Bir Deneyim Sunun. Bu hediye seti, içeriğindeki kitap ve özel hediyelerle sevdiklerinize hem kültürel hem de duygusal bir deneyim sunuyor. Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu özel seti kişiselleştirerek onlara daha anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

 1. Var Mısın? – Doğan Cüceloğlu.
 2. Kişiye özel 13 x 21 cm. ebatlarında 160 sayfa ajanda / defter.
 3. Kişiye özel seramik kupa.
 4. Kraft kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku olabilir.)
 5. Kişiye özel touch pen özellikli metal kalem.
 6. Kokulu mum.
 7. Özel ahşap hediye kutusu.

3- Kırmızı Pazartesi Kitaplı Hediye Seti

Kırmızı Pazartesi Kitaplı Hediye Seti ile Tutkulu Bir Deneyim Sunun. Bu özel hediye seti, içeriğindeki kitap ve özel hediyelerle sevdiklerinize hem kültürel hem de duygusal bir deneyim sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

 1. Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Kişiye özel ahşap kapaklı not defteri.
 4. İsme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 5. Melodi meyve damlası draje çikolata.
 6. Kişiye özel siyah kupa altlığı.

4- Dünya Kahveleri Kitaplı Hediye Seti

Dünya Kahveleri Kitaplı Hediye Seti ile Kahve Severleri Mutlu Edin. Bu hediye seti, içeriğindeki çeşitli dünya kahveleri ve özenle seçilmiş hediyelerle kahve deneyimini daha da özel kılmayı amaçlıyor. Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu özel seti kişiselleştirerek sevdikleriniz için unutulmaz bir armağan haline getirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

 1. Ahmed Arif-Leylim Leylim kitabı,
 2. Kişiye özel 1. sınıf kaliteli seramik malzemeden üretilmiş kupa,
 3. Gürgen ağacından üretilmiş ahşap kupa altlığı,
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata,
 5. Kraft pakette badem şekeri
 6. Kraft pakette çakıl taşı,
 7. Mantar kapaklı 10.5 cm yükseklik x 2.8 cm çap cam tüp içerisinde hediye Colombian filtre kahve,
 8. Mantar kapaklı 10.5 cm yükseklik x 2.8 cm çap cam tüp içerisinde hediye Ethiopian filtre kahve,
 9. Mantar kapaklı 10.5 cm yükseklik x 2.8 cm çap cam tüp içerisinde hediye Guatemala filtre kahve,
 10. Mantar kapaklı 10.5 cm yükseklik x 2.8 cm çap cam tüp içerisinde hediye Brazilian filtre kahve,
 11. Kişiye özel ahşaptan üretilmiş 5 cm x 5 cm küp ölçülerinde 13 cm yüksekliğinde not tutacağı.

5- Kişiye Özel Göğe Bakma Durağı Hediye Seti

Kişiye Özel Göğe Bakma Durağı Kitaplı Hediye Seti ile Sevdiklerinizi Edebiyatın Büyülü Dünyasına Davet Edin. Bu özel hediye seti, içeriğindeki kitap ve özenle seçilmiş hediyelerle sevdiklerinize hem bilgi dolu hem de duygusal bir deneyim sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

 1. Göğe Bakma Durağı – Turgut Uyar
 2. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog Tea. (30 gr.)
 3. Kişiye özel seramik kupa.
 4. Fular.
 5. Doğal kuru çiçek buketi. 

6- Kahve Kitap Temalı Kişiye Özel Kitaplı Hediye Seti

Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu özel seti kişiselleştirerek onlara daha anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla bu seti daha da özel hale getirirken, onlarla keyifli anlar paylaşmanın ve unutulmaz anılar biriktirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir ;

 1. 6 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel tasarımlı seramik kupa.
 3. Brazil Bella Gianna dünya kahvesi. ( 50 g)
 4. Doğal kuru çiçekli özelleştirilebilir ahşap pano.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku olabilir.)
 6. Ahşap küp notluk.
 7. Kitap kahve temalı keçe kupa altlığı.

Evli Bir Kadına Ne Hediye Fikirleri Neler?

Evli kadın tanıdığınıza hediye alırken risksiz ve herkes tarafından beğenilebilecek bir hediye arayışındaysanız ona geleneksel kahve temalı hediye seti armağan edebilirsiniz. Sette sevdiklerinizi özel hissettirebilecek kişiye özel hazırlanan seramik fincan yer alır. Kahvesiz bir kahve seti olmayacağı için sette Kuru Kahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi de unutulmamıştır. Seramik fincanın yanında ise desenli camdan kahve yanı bardağı da bulundurulur. Paketlenmiş çikolata da set dahilinde sevdiklerinize armağan edilir. 

Bazen, en değerli hediyeler malzemeden ziyade birlikte geçirilecek anılardır. Evli olduğunuz kadına alabileceğiniz en güzel hediye, birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz deneyimler olabilir. Örneğin, bir hafta sonu tatili planlayabilir, birlikte ilgi duyduğunuz bir etkinliğe katılabilir veya romantik bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Bu tarz deneyimler, ilişkinizi daha da güçlendirmenize ve anılarınızı zenginleştirmenize yardımcı olur.

Evli Kadına Hediye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tanıdığınız evli bir kadına hediye alırken kişinin hobilerine ve ilgi alanlarına hakim olmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede sevdiklerinizin de hoşlanacağı bir armağanda bulunabilirsiniz. 

Evli Kadına En İyi Hediye Nedir?

Evli tanıdıklarınız için evlerinde kullanabilecekleri dekoratif objelerin yer aldığı setlerden satın alabilirsiniz. 

Evli Kadına Ev Hediyesi Ne Alınır?

Evli tanıdıklarınıza ev hediyesi almayı planlıyorsanız evlerinde kullanabilecekleri dekoratif objelerden alabilirsiniz. Örneğin çiçekli ahşap panolar şık  dekoratif objelerdendir.  

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.