Genel

Geçmiş Olsun Hediyesi

Geçmiş Olsun Hediyesi
Yazıyı Puanla post

Geçmiş olsun hediyesi her şeyden önce karşımızdakini mutlu edecek bir yapıya sahip olmalıdır. Bir kişi hasta olduğu zaman sadece ilaçlara değil motivasyona da ihtiyacı vardır. Ona ihtiyacı olan güzel sözleri bir kupanın üzerine yazdırıp iletirseniz bu kupayı her kullandığında o sözleri yeniden görüp enerji dolacaktır. Dostla muhabbet hastalıklara şifadır sözlü hediye kupa hasta olan bir dostunuz varsa onun için güzel hediye olacaktır. Üstüne ismini de yazdırabileceğiniz kupa seramikten imal edilmiştir. Ahşap standı ile oldukça şık görünmektedir. 

Öncelikle, geçmiş olsun hediyesini tanımlamak gerekir. Geçmiş olsun hediyesi, hastalık, kaza, ameliyat ya da başka bir zorlu durum sonrasında sevdiklerimize verilen bir tür moral ve destek hediyesidir. Genellikle, bu tür bir hediye, hastanede tedavi gören arkadaşlarımıza, aile üyelerimize ya da meslektaşlarımıza moral vermek amacıyla tercih edilir. Geçmiş olsun hediyesi, sevgi ve şefkatimizi ifade etmenin yanı sıra onların acılarını hafifletmeye yardımcı olmak için de bir fırsattır.

Geçmiş Olsun Hediyesi Fikirleri

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz geçmiş olsun hediye fikirleri

1- Kış Şöleni Hediye Kutusu

Kış Şöleni Hediye Kutusu ile Sıcak Anılar Biriktirin. Bu özel hediye kutusu, içeriğindeki seçkin hediyeler ve kış temasıyla sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim sunuyor. Kitaplı Hediye Sitesi sayesinde, bu kutuyu sevdikleriniz için daha da özel hale getirerek onlara anlamlı bir armağan sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel mat siyah baş harf tasarımlı seramik kupa.
 2. Kişiye özel mat siyah baş harf tasarımlı ahşap kapaklı 100 sayfa defter.
 3. Özel kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı siyah roller kalem.
 4. Doğal kuru çiçek buketi. ( Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 5. Cam kavanoz içinde karışık kış çayı.
 6. Cam kavanoz içerisinde ıhlamur çayı.
 7. Çınar yaprağı tasarımlı keçe kupa altlığı.
 8. Kasa tasarımlı günlük hayatta kullanabilir ahşap kutu.

2- Beş Şehir Kitaplı Hediye Seti

Beş Şehir Kitaplı Hediye Seti ile Eşsiz Bir Yolculuğa Çıkın. Bu özel hediye seti, içeriğindeki kitap ve özenle seçilmiş hediyeler ile sevdiklerinize hem kültürel hem de duygusal bir deneyim sunuyorz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Beş Şehir – Ahmet Hamdi Tanpınar.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel 11×17 cm. ebatlarında, dikişli, 196 sayfa çizgili vintage not defteri.
 4. Selamlique türk kahvesi. ( Okkalı)
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. Ahşap fincan altlığı.

3- Kişiye Özel Çınar Ağacı Yaprağı Tasarımlı Hediye Seti

Kişiye Özel Çınar Ağacı Yaprağı Tasarımlı Hediye Seti ile Anlam Dolu Bir Hediye Verin. Bu hediye seti, içeriğindeki özel hediyeler ve çınar ağacı yaprağı tasarımıyla sevdiklerinize hem estetik hem de anlamlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel çınar ağacı yaprağı tasarımlı ahşap kapaklı 13 cm x 21 cm ebatlarında 100 sayfalık defter.
 2. Kişiye özel çınar ağacı yaprağı tasarımlı seramik çay fincanı.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 4. Kraft kağıtla kaplanmış kare çikolata.(Ülker, Eti , Nestle veya Torku)
 5. Sukulent.( Stok durumuna göre çeşit değişikliği gösterebilir.)

4- Today Will Be Great Hediye Seti

Her günün bir başlangıç olduğunu hatırlatan bu set, Kitaplı Hediye Sitesi’nde özelleştirilebilir ve onlara kendilerini güçlü hissettirecek bir armağan haline getirilebilir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Today Will Be Great tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutsunda aroma terapi Yasemin Çiçekleri çayı. (30 Gr.)
 3. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 4. Tütsü kayığı.
 5. 3 adet karışık tütsü.
 6. Doğal bal peteği mum.

Anneye Geçmiş Olsun Hediyesi

Anneniz hasta olduğunda ona tatlı dilekler hediye kutusu alabilirsiniz. Kutunun içinde yer alan tereyağlı el yapımı kurabiye onun ağzını tatlandıracaktır. Üzerine ismini yazdırabileceğiniz seramik kupa ise annenizin daima yanında olacak bir hatıra haline gelecektir. Aynı şekilde kutuda bulunan dekoratif çiçeği de anneniz severek evinde sergileyecektir. Son olarak kutunun içinden çıkan isim yazdırabileceğiniz ajandayı, annenizin hastalığı boyunca eve gelen kişilerden içine güzel kelimeler yazmalarını isteyerek bir hatırat haline getirebilirsiniz.  

Geçmiş olsun hediyesi, sevdiklerimize onları ne kadar önemsediğimizi ve yaşadıkları zorluğa karşı onların yanında olduğumuzu göstermenin harika bir yoludur. Küçük bir hediye ile, onlara moral verir ve yanlarında olduğumuzu hissettiririz. Sağlık sorunlarıyla mücadele etmek, fiziksel ve duygusal olarak yorucu olabilir. Geçmiş olsun hediyeleri, sevdiklerimizi motive ederek ve moral vererek iyileşme sürecine katkı sağlayabilir.

Geçmiş Olsun Hediyesi

Babaya Geçmiş Olsun Hediyesi

Babalar aile içinde ki en aktif insanlardan birisidir. Bu nedenle hastalıktan sonra ki kati nekahet dönemlerinde oldukça sıkılırlar. Ona bu dönemlerde zaman geçirmesi için seveceği bir kitap alırsanız en güzel hediye olacaktır. Grigoriy Petrov’un Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabı birçok babanın hoşuna giden bir kitap olmuştur. Finlandiya ki aydınlanma mücadelesini ve Finlandiya’nın nelere göğüs gererek bu müreffeh günlerine geldiğini okurken zaman babanız için su gibi akıp gidecektir.   

Araştırmalar, moral ve destek dolu bir ortamın iyileşme sürecini olumlu yönde etkilediğini göstermiştir. Geçmiş olsun hediyesi alarak, sevdiklerimize iyileşme sürecinde yardımcı olabilir ve onların daha çabuk toparlanmasına katkıda bulunabiliriz. Geçmiş olsun hediyesi, hastanede ya da zorlu bir durumda olan kişi için beklenmedik bir sürpriz olabilir. Bu sürpriz, onlara mutluluk ve neşe getirerek moralini yükseltebilir.

İlginizi Çekebilir : Geçmiş Olsun Mesajı

Eşe Geçmiş Olsun Hediyesi

Onun hasta olduğu günlerde biraz olsun moral kazanmasını ve sizin sevginizi hissetmesini istiyorsanız eşinize şirin bir hediye alabilirsiniz. Üzerinde “seni seviyorum kuzum” sevimli peluş kuzu eşinizi hem gülümsetecek hem de içini sımsıcak yapacaktır. Yüzünde şapşal bir ifadeyle gülen bu kuzuyu eşiniz gördükçe neşesi yerine gelecek ve kendini daha iyi hissedecektir. 

Geçmiş olsun hediyesi, sevgi ve şefkat dolu bir iyileştirme sürecidir. Sevdiklerimize verdikleri değeri göstermek ve onların zorlu dönemlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirmek için harika bir yoldur. Unutmamalıyız ki küçük bir hediye bile, karşımızdaki kişinin yüzünde büyük bir tebessüm ve mutluluk yaratabilir. İyileşme sürecini desteklemek ve sevdiklerimizi motive etmek için bu anlamlı jesti unutmamalı ve onları her zaman desteklemeliyiz.

Babalar Hangi Renklerden Hoşlanır?

Babalarımız genelde koyu renklerden hoşlanmaktadır. Onlara hediye alırken koyu renkler seçmenizi öneririz. 

Annelere Hangi Hediyeler Alınır? 

Annelerimize hediye seçerken onların evlerinde sergileyebileceği yada günlük hayatlarında kullanabileceği hediyeler seçebilirsiniz.

Eşlere Hangi Hediyeler Alınır? 

Eşlerimize onları ne kadar iyi tanıdığımızı gösteren takılar ve kıyafetler alabiliriz. Ayrıca kombinlerinde kullanabilecekleri aksesuarlarda alabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.