Genel

Geçmiş Olsun Mesajı

Geçmiş Olsun Mesajı
Yazıyı Puanla post

Sevdiklerinize geçmiş olsun mesajı iletebileceğiniz bir armağan arayışındaysanız hayata mola hediye kutusu tercihinde bulunabilirsiniz. Kutu içeriğinde sert kapaktan oluşan defter, dünya kahvelerinden örnekler, isme özel seramik kupa ve metal kalem yer alır. Geçmiş olsun notunuzu paylaşacağınız set özel ahşap kutuda gönderilir.

Geçmiş olsun hediyesi seçerken, alıcının zevkine ve ilgi alanlarına uygun bir şey seçmeye özen gösterin. Onun kişisel ilgi alanlarını düşünerek, ona dokunacak ve kalbini ısıtacak bir hediye seçin. Örneğin, hobileri olan bir arkadaşınıza, onunla ilgili güzel bir kitap, el işi malzemeleri veya ilgisini çekecek bir etkinlik bileti hediye edebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Mesajı Nasıl Olur

Sağlık sorunu atlatmış, ameliyat olmuş yakınlarınız için hediye göndermek isteyebilirsiniz. Geçmiş olsun notuyla paylaşılan hediyeler kişilerin kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olur. Atlatılan kötü günler için sevdiklerinize bahar esintisi hediye kutusu gönderebilir ve iyi dileklerinizi sunabilirsiniz. Baharı anımsatan sette Anton Çehov’a ait Vişne Bahçesi kitabı bulunur. Çiçek tasarımına sahip bez çanta da konsept dahilinde armağan edilir. El yapımı petekli mum ve isme özel seramik kupa da sette yer alır. 

Geçmiş olsun hediyesi sadece maddi bir değeri ifade etmekle kalmamalı, aynı zamanda duygusal bir değeri de olmalıdır. Sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi içeren güzel bir kart veya mektup ekleyerek, onlara duygusal olarak destek olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Kendi el yazınızı kullanmak, hediyenizi daha özel kılacaktır. Geçmiş olsun hediyesi, alıcının moralini yükseltecek ve onu motive edecek nitelikte olmalıdır. Onun gücünü ve dayanıklılığını vurgulayan, ilham verici bir not veya obje seçebilirsiniz. Örneğin, üzerinde motive edici bir mesajın bulunduğu bir kupa veya duvar posteri, sevdiklerinizin iyileşme sürecinde kendilerine güvenmelerine yardımcı olabilir.

Geçmiş Olsun Mesajı

Geçmiş Olsun Hediyesi Mesajı

Geçmiş olsun hediyenizi seçerken, armağanda bulunacağınız kişinin geçirdiği sağlık problemine göre seçimde bulunmalısınız. Örneğin kişinin sağlık problemi tatlı gıdalardan uzak durmasını gerektiriyorsa şeker ve çikolatanın bulunduğu setleri tercih etmemelisiniz. Güçlü duruş hediye kutusu ile geçmiş olsun mesajınızı etkili bir şekilde sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Şekerli gıda tüketmekte sakıncası olmayanlara yönelik hazırlanan sette Patiswiss markasına ait çilek draje bulunur. İsme özel ajanda, kupa ve kalemin bulunduğu sette Guatemala bölgesine ait kahve örneği de yer alır. 

Geçmiş olsun hediyesi göndererek aslında iki şey yapıyorsunuz: Sevdiklerinize onların önemli olduğunu hissettiriyor ve onlara teşekkür ediyorsunuz. Onların yaşamınızda ne kadar değerli olduklarını vurgulayan bir hediye, aranızdaki bağı güçlendirecektir. Hastalık dönemleri stresli ve endişeli olabilir. Geçmiş olsun hediyesi olarak, sevdiklerinizi rahatlatacak ve huzur verecek şeyler seçebilirsiniz. Örneğin, aromaterapi mumları, rahatlatıcı bir masaj aleti veya hoş bir masaj yağı hediye ederek, onların stresini azaltmalarına yardımcı olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Geçmiş Olsun Hediyesi

Geçmiş Olsun Hediyesi Mesajı Nasıl Olur

Günümüzde geleneksel geçmiş olsun hediyeleri arasında kahve setleri yer alır. Kahve esintisi hediye seti ile sevdiklerinize geçmiş olsun mesajınızı iletebilirsiniz. Sette sert kapaklı ajanda, siyah renkli seramik kupa ve metal kalem bulunur. Kahve örneği olarak ise Türk kahvesi armağan edilir. Tütsü ve tütsü kayığı da set içeriğinde yer alır. 

Geçmiş Olsun Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Ameliyat sonrası sevdiklerinize göndereceğiniz geçmiş olsun hediyenizi titizlikle seçmenizde fayda vardır. Kişinin sağlığını tehdit edebilecek ürünlerden kaçınmalısınız. 

Erkeğe Geçmiş Olsun Hediyesi Nedir?

Sevdiklerinize moral olması için geçmiş olsun konseptine sahip hediye setlerinden gönderebilirsiniz. 

Kadına Geçmiş Olsun Hediyesi Nedir?

Sağlık sorunlarıyla karşılaşan kadınlar için onları motive edecek hediyelerden tercihte bulunabilirsiniz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.