Genel

Görümceye Hediye

görümceye hediye
Yazıyı Puanla post

Görümceye hediye almak istiyorsanız seçenekleriniz fazladır. Bahar esintisi kutusu, muhabbet dolu kahve zamanı hediye kutusu alınabilecek hediye seçenekleri arasındadır. Görümcenize özel hissedeceği bir hediye almak her açıdan görümcenizi memnun edecektir. Gizli kahramanım hediye kutusu/ablaya hediye seti alınabilecek hediyeler arasındadır. Simyacı kitaplı hediye seti de alınabilecek hediyeler arasında yer alıyor.

Aile ilişkileri, insan hayatının temel taşlarından biridir. Bu ilişkiler içinde en özel bağlardan birini, teyzelerimiz ya da amcalarımızın eşleri olan görümcelerimizle kurarız. Görümceler, ailemize gelenekleri ve sevgiyi aktaran, özel insanlardır. Onlar, bize hem ablalık hem de anne şefkatiyle yaklaşırlar ve hayatımıza anlam katarlar. Bu nedenle, onların doğum günleri, özel günleri ya da sadece onlara olan sevgimizi ifade etmek için fırsatlar değerlidir.

Görümceye Hediye Fikirleri

Görümcenize hediye almak istiyorsanız görümceye hediye fikirleri oldukça çoktur. Doğum günü hediyesi/ kişiye özel doğum günü konsepti, simyacı kitaplı hediye seti gene bu süreçte en çok tercih edilendir. Kendine vakit ayır temalı hediye seti, göğe bakma durağı kitaplı hediye seti alınabilir. Böylelikle görümcenizi memnun edebilirsiniz.

Görümcelik, aile bağlarının yanı sıra arkadaşlığın da bir karışımıdır. Birbirimize destek olduğumuz, güven duyduğumuz ve birlikte anılar biriktirdiğimiz kişilerdir. Onlara hediye almak, bu bağları daha da güçlendirmek ve ilişkimizi onurlandırmak için harika bir yoldur.

Görümceler, genellikle ailemizle olan bağımızı kuvvetlendirmek için çaba sarf ederler. İlgili, sevecen ve anlayışlı tavırlarıyla hayatımıza olumlu katkılar yaparlar. Onlara minnettarlığımızı göstermek için bir hediye, onlara teşekkür etmenin güzel bir yolu olacaktır. Dolayısıyla görümceye hediye almak hemen her zaman oldukça iyi bir jettir.

görümceye hediye

1- Puslu Kıtalar Atlası Kitaplı Hediye Seti

Puslu Kıtalar Atlası Kitaplı Hediye Seti ile Görümceye Unutulmaz Bir Deneyim Yaşatın. Bu hediye seti, içeriğindeki kitap ve özel hediyelerle görümceye hem keyifli bir zaman geçirme fırsatı sunuyor hem de onun için özel olduğunu hissettiriyor. Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu özel seti kişiselleştirerek ona daha anlamlı bir armağan sunabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Puslu Kıtalar Atlası – İhsan Oktay Anar.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Godiva milk chocolate caramel lion.
 4. Dibek kahvesi 50 gr.
 5. Türk Kahvesi 50 gr.
 6. Limon Kolonyası.

2- İnci Kitaplı Hediye Seti

İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla bu seti daha da özel hale getirirken, onunla paylaşacağınız anıların güzelliğini ve değerini vurgulayabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İnci – John Steinback.
 2. Kişiye özel taba tarihsiz ajanda-defter.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal kalem.
 4. Tütsü çubuğu -4 adet.

3- Dünya Kahveleri Hediye Kutusu

Onun dünyasına unutulmaz anlar katmak için Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz bu kutuyu daha da özel hale getirebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla onun için düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi ifade edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Brundi Afric. 50 gr.
 2. Guatemala. 50 gr.
 3. Ethiopian. 50 gr.
 4. Brazilian. 50 gr.
 5. Kişiye özel baş harf baskılı mat siyah seramik kupa.
 6. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

4- Baş Harf Kupa

Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz hediyelerle bir araya geldiğinde ona özel bir deneyim sunmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 30 adet harf seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Birinci sınıf seramik malzemeden üretilmiştir.
 3. 350 ml. hacme sahiptir.
 4. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

5- Mor Ajanda Kupa Kalem Hediye Seti

Mor Ajanda Kupa Kalem Hediye Seti ile Görümceye Fonksiyonel ve Şık Bir Hediye Sunun. Bu özel hediye seti, içeriğindeki mor renkli ajanda, şık kupa ve kalem ile görümceye hem kullanışlı bir armağan hem de özel bir jest sunuyor. Onun hayatını renklendirecek bu seti, Kitaplı Hediye Sitesi’nden seçeceğiniz hediyelerle bir araya getirerek daha da kişiselleştirebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Mor kişiye özel  termo deri çizgili, tarihsiz ajanda,
 2. Mor büyük boy seramik kupa,
 3. Touch pen özellikli, kişiye özel metal roller kalem,
 4. Kraft kağıt ve rafya ip ile paketlenmiş kare çikolata,
 5. Doğal kuru çiçek buketi (çiçek buketleri ortalama 18 ila 20 cm boyundadır. Stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan kuru çiçek buketlerinde değişiklik olabilir)

6- Kişiye Özel Fincan Ajanda Kalem Çikolata Seti

Kişiye Özel Fincan Ajanda Kalem Çikolata Seti ile Görümceye Özel Anılar Biriktirin. Bu özel hediye seti, içeriğindeki kişiye özel fincan, ajanda, kalem ve lezzetli çikolatalar ile görümceye hem kişisel bir armağan hem de unutulmaz anılar sunuyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel 13 x 21 cm. ebatlarında 160 sayfa ajanda / defter.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. İsme özel mat siyah metal roller kalem. (Özel kutulu)
 4. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Ahşap not tutucu.
 6. Ahşap fincan altlığı.

Görümceye Ne Hediye Alınır?

Görümcenize hediye almak söz konusu olduğunda süreç önemlidir. Görümceye ne hediye alınır, dahilinde Girl Power tasarımlı ham bez çanta alınabilir. Aynı zamanda birlikte kahve molası hediye kutusu da görümcenize alabileceğiniz hediyeler arasındadır. Bununla beraber dünya kahveleri hediye kutusu/ kişiye özel kahve deneyim hediyesi alınabilir. Böylelikle görümcenizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Görümcelerimiz de bizler gibi bireylerdir ve kişisel ilgi alanları, hobileri ve istekleri vardır. Onlara özel ilgi göstermek, onların sevdiği bir şeyi hediye etmek, ilişkimizi daha da anlamlı hale getirecektir. Doğum günleri, yıl dönümleri veya özel günler, onlara sürpriz bir hediye vererek daha da anlamlı hale gelir. Sürpriz hediyeler, sevinç ve mutluluk getirerek ilişkimizin renklenmesine yardımcı olur.

Görümceye Ne Hediye Alınabilir?

Söz konusu görümceye ne hediye alınabilir, sorusu olunca faktörler fazladır. İsme özel kırmızı siyah kombinli ajanda kupa kalem seti alınabilecektir. Aynı zamanda gene bu süreçte beş şehir kitaplı hediye seti ve iki şehrin hikayesi pencere tasarımlı kitaplı hediye seti alınabilir. Böylelikle güzel hediyelerle görümcenizi memnun edebilirsiniz. Tam da bu noktada görümceye hediye almak istediğiniz zaman karşınıza birden fazla seçeneğin çıkacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Görümceye hediye almak, onların hayatımızdaki özel yerini vurgulamanın ve onlara olan sevgimizi göstermenin güzel bir yoludur. Hediyenin büyüklüğü değil, içtenlikle seçilmiş olması ve onlara olan düşkünlüğümüzü yansıtması önemlidir. Görümcelerimize duyduğumuz sevgiyi ifade etmek, onların da kalplerini ısıtacak ve ilişkimizi daha da kuvvetlendirecektir.

Görümce Arkadaşa Ne Hediye Alınabilir

İsme özel kırmızı siyah kombinli ajanda kupa kalem seti alınabilir.

Görümceme Ne Hediye Almalıyım

Görümcenize hediye almak istiyorsanız bu süreçte dünya kahveleri hediye kutusu/kişiye özel kahve deneyim hediyesi alınabilir.

Görümceme Ne Hediye Alabilirsiniz?

Simyacı kitaplı hediye seti, kendine vakit ayır temalı hediye seti, göğe bakma durağı kitaplı hediye seti alınabilir.