Genel

Kimya Öğretmenine Hediye

kimya öğretmenine hediye
5/5 - (1 vote)

Kimya öğretmenleri, bilimsel merakımızı uyandıran, bize rehberlik eden ve kimya dünyasına olan sevgimizi artıran özel insanlardır. Kimya öğretmenine hediye alarak, onlara sevgimizi ifade edebiliriz. Özellikle hediye alırken farklı hediye seçeneklerini mantıklı bir şekilde değerlendirmek her zaman beraberinde önemli kazanımları da getirir. Böylece öğretmenizi mutlu edebilecek bir hediye alabilirsiniz.

Kimya öğretmeninizin kendini geliştirmesi ve derinlemesine araştırma yapması için harika bir hediye seçeneği kimya kitaplarıdır. Yeni çıkan bir kimya kitabı, ilginç kimya deneyleri içeren bir kitap veya bir bilim kurgu romanı güzel hediyeler arasında yer alır. Bu tarz bir hediye kimya öğretmeninizin bilimsel merakını sürdürme fırsatı sunacak ve aynı zamanda öğrencilerine daha iyi bir eğitim verecektir.

Kimya Öğretmenine Hediye Fikirleri

Kimya öğretmenine hediye fikirleri arasında kitaplar her zaman favori olmuştur. Kimya tarihi, elementlerin keşfi veya kimyanın günlük hayattaki uygulamaları gibi konuları ele alan bir kitap, öğretmeninizin ilgisini çekecektir. Yine kimya öğretmeninizin adını veya bir kimyasal formülü üzerinde taşıyan özelleştirilmiş bir hediye seçeneği düşünebilirsiniz. Örneğin, bir kupa bardak üzerine “Dünyanın En İyi Kimya Öğretmeni” yazdırabilirsiniz.

Bir kimya öğretmeni için laboratuvar malzemeleri her zaman kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Örneğin, kaliteli bir mikroskop, laboratuvar eldivenleri veya kimyasal reaktifler gibi malzemeler öğretmeninizin laboratuvarında işini daha kolay yapmasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte kimya konulu özel süs eşyaları da harika bir hediye fikri olabilir. Bir de el emeği göz nuru kişiye özel ürünler de öğretmenizi mutlu edebilecek hediyelerden birisidir.

1- Öğretmenle Gününe Özel Hediye

Bu kutu, öğretmenler gününde ona sunabileceğiniz özel bir jesttir. Üzerinde “Happy Teachers Day” yazan tasarımıyla öğretmeninize mutlu bir öğretmenler günü dilerken, kutunun içerisine kişiselleştirilmiş hediyeler ekleyebilirsiniz. Örneğin, özel bir teşekkür notu, bir kupa veya öğretmeninizin sevdiği küçük hediyeler bu kutunun içerisine konulabilir. Bu özel hediye seti, öğretmeninize duyduğunuz saygıyı ve takdiri ifade etmenin güzel bir yoludur ve onun için özel olduğunu gösterir. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel Happy Teachers Day tasarımlı 13×21 cm ebatlarında karton kapak 100 sayfa spiralli not defteri.
 2. Happy Teachers Day tasarımlı kişiye özel seramik çay ve kahve fincanı.
 3. Doğal kuru çiçek buketi. (Stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek türlerinin renginde değişiklik olabilir.)
 4. Kare kraft kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Özel kutusunda isme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 6. Happy Teachers Day tasarımlı motto kart.
 7. Ahşap fincan altlığı.

2- İlk Öğretmenim Kitaplı Hediye Seti

İlk öğretmen kitaplı hediye seti kimya öğretmenine hediye olarak alınabilecek anlamlı bir settir. Öğretmeninize set içerisinde bulunan beyaz çayı demleyip kitabını okuyarak keyifli vakitler geçirme imkanı sağlayacaktır.

 • 1- İlk Öğretmenim Kitaplı Hediye Seti İçeriği:
 • 2- İlk Öğretmenim – Cengiz Aytmatov.
 • 3- Kişiye özel çay fincanı.
 • 4- Doğal çiçekli dekoratif ahşap pano / mor.
 • 5- Kişiye özel kutusunda 12 adet sütlü madlen çikolata.
 • 6- Özel kraft ambalajında beyaz çay. 20 gr.

3- Kimya Öğretmeni Tasarımlı Hediye Kupa

Kimya Öğretmeni Tasarımlı Hediye Kupa, sevgili kimya öğretmeninize duyduğunuz saygı ve minnettarlığınızı ifade etmek için harika bir hediye seçeneğidir. Bu özel tasarım kupa, kimya temasıyla süslenmiş ve kimya öğretmeninizin ismi veya sınıf bilgileriyle kişiselleştirilebilir. Her sabah bu kupa ile kahve veya çay içerken kimya öğretmeniniz, öğrencileri ve kimya tutkusunu hatırlayacak ve ona duyduğunuz saygıyı ifade etmiş olacaksınız Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. 1.sınıf kalitede seramik malzemeden üretilmiştir.
 2. Kupa 350 ml. hacme sahiptir.
 3. Kupa üzerine yapılan baskılar kalıcıdır ancak renklerin daha canlı kalması için elde yıkama tavsiye edilir.
 4. Ahşap kupa altlığı ürüne dâhildir.
 5. Kupa altlığı 10 cm x 10 cm boyutlarındadır.

4- Öğretmene Gönül Bağı Hediye Kutusu

Bu kutu, öğretmeninizle kurduğunuz özel gönül bağını yansıtan bir jesttir. İçerisine kişisel notlar, teşekkür mektupları veya özel hediyeler ekleyerek öğretmeninize duygusal bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu özel hediye seti, öğretmeninize onun için ne kadar değerli olduğunu göstermenin güzel bir yoludur ve öğretmen-öğrenci ilişkinizi özel kılar. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kapak üzeri telefon cebi, kartvizit ve kalem bölmeli 15x21cm ebetlarında  224 sayfa füme defter.
 2. Kişiye özel gümüş seramik kupa.
 3. Kişiye özel touch pen özellikli metal kalem.
 4. Happy teachers day tasarımlı motto kart.

5- Öğretmenler Gününe Özel Dünyanın Bütün Çiçeklerini Getirin Bana Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Kutusu

Öğretmenler Gününe Özel Dünyanın Bütün Çiçeklerini Getirin Bana Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Kutusu,” sevgili öğretmeninize duyduğunuz saygı ve minnettarlığınızı ifade etmek için özel olarak tasarlanmış anlamlı bir hediye seçeneğidir. Bu kutu, öğretmenler gününde ona sunabileceğiniz özel bir jesttir. Üzerindeki tasarım ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle öğretmeninize duygusal bir sürpriz yapabilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel dünyanın bütün çiçeklerini getirin bana tasarımlı 13×21 cm ebatlarında karton kapak 100 sayfa spiralli not defteri.
 2. Dünyanın bütün çiçeklerini getirin bana tasarımlı kişiye özel seramik çay ve kahve fincanı.
 3. Doğal kuru çiçek buketi. (Stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek türlerinin renginde değişiklik olabilir.)
 4. Kare kraft kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Özel kutusunda isme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 6. Dünyanın bütün çiçeklerini getirin bana tasarımlı motto kart.
 7. Ahşap fincan altlığı.

6- Öğretmen Olmak

Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan, bu kitapta genç fidanları taptaze umutlara dönüştüren öğretmenlerimizi konuşuyorlar. Eğitim ve öğretmenlik hakkında bugüne kadar biriktirdikleri kuramsal, tarihsel ve güncel fikirlerini paylaşmak üzere bir araya gelen Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan, uzun soluklu bir yol arkadaşlığı kurdular. Yaklaşık bir yıla yayılan bir zaman dilimi içinde, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin çeşitli kentlerinde “öğretmen”i konuştular, tartıştılar ve bütün bu kayıtları, elinizdeki kitabın malzemesini teşkil edecek şekilde düzenlediler. Nihayetinde ortaya çıkan bu eser, eğitim konusunda Türkiye’nin en birikimli düşünürlerinden Doğan Cüceloğlu ve İrfan Erdoğan’ın yalnızca kendi aralarındaki değil, tüm öğretmenlerimizle kurdukları diyalogun bir ürünü olarak görülmelidir. Ve şimdi bu diyalog, kitabın okurlarıyla devam edecek. Öğretmen Olmak, sadece okulda değil, yaşamın her alanında, herkese esin kaynağı olmak isteyenlere…

Kimya Öğretmenine Hediye Kutusu

Şayet kimya öğretmeninize hediye almayı istiyorsanız ona duygularınızı en iyi şekilde ifade edecek bir hediye seçtiğinizden emin olmalısınız. Hediyeyi aldıktan sonra hediye kutusunu da özenle seçmelisiniz. Hatta bu aşamada kimya öğretmenine hediye kutusu da oluşturabilirsiniz. Böylece öğretmeninizin bilime olan tutkusunu ve öğrencilerine olan özverisini takdir ettiğinizi gösterebilirsiniz. Unutmayın öğretmeniniz için en önemli hediye, öğretmeninize duyduğunuz minnet ve saygıdır.

Kimya öğretmenine hediye almak neden önemlidir?

Kimya öğretmenine hediye almak onun motivasyonunu ve çalışma iştiyakını artıracak olması yönünden önemlidir.

Kimya öğretmenine hediye alırken nelere dikkat edilmelidir?

Kimya öğretmenine hediye alırken onun ilgi alanlarına hitap eden ve aynı zamanda işine de yarayacak bir hediye seçimi yapmak isabetli bir karar olacaktır.

Öğretmenler gününde kimya öğretmenine hediye olarak ne alınabilir?

Öğretmenler gününde kimya öğretmenine hediye olarak içerisinde onun ilgi alanlarına hitap eden bir kitap bulunan güzel bir hediye seti alabilirsiniz. Setin içine onun ismine özel olarak hazırlanmış bir defter kalem yahut kupa ekleyerek setinizi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

İlgili Kategori: Öğretmene Hediye
İlgili Kategori : Öğretmenler Günü Hediyesi

İlgili Yazılar : Öğretmene Manevi Hediyeleri
İlgili Yazılar: Biyoloji Öğretmenine Hediye

İlgili Yazılar : Sınıf Öğretmenine Hediye
İlgili Yazılar: Emekli Öğretmene Hediye