Genel

Lohusa Anneye Hediye

5/5 - (1 vote)

Lohusa anneye hediye seçenekleri arasından bir tercihte bulunurken titiz bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekir. Çocuğunu kucağına almak için gün sayan hamile anneleri mutlu edecek birçok hediye seçeneği bulunmaktadır. Ona çocuğunu doğururken ya da doğum sonrası kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz.

Lohusa dönemi, annelerin doğum sonrası iyileşme sürecinde olduğu hassas ve önemli bir zaman dilimidir. Yeni bir hayatın başladığı bu dönemde, annenizin kendini özel hissetmesini sağlamak için ona güzel bir hediye vermek harika bir fikir olabilir. Burada bir karar verirken lohusa anneye hediye fikirleri konusunda kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmanız; beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

Lohusa dönemi, annelerin doğum sonrası iyileşme ve yeni annelik sürecine adapte olma aşamasıdır. Bu dönemde annenin duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarına yönelik düşünceli bir hediye seçmek, ona destek olduğunuzu ve önemsediğinizi gösterecektir.

Lohusa Anneye Hediye Fikirleri

Lohusa Anneye Hediye için alınabilecek ürünlerin arasında hediye kutuları sayılabilir. Eğer mor seven bir anne adayına hediye götürüyorsanız morun motivasyonu hediye kutusu iyi bir seçenek olacaktır. Teması mor olan bu kutunun içinde mor renkli termo deri bir ajanda vardır. Süreç içinde anne adayı unutmaması gerekenleri bu ajandaya kaydedebilir. Yanında metal tükenmez kalem ve siyah kalem kutusu ile gelmektedir. Mor keçeden bardak altlığı ve kraft kağıdına sarılmış çikolatanın da yer aldığı kutu anne adayının hoşuna gidecektir.  

İlgili Konu: Hamile Arkadaşa Hediye

1- Annelik Serüvenine Hoş Geldin Hediye Kutusu

Doğum sonrası iyileşme sürecinde, anne rahatlama ve dinlenme için özel bir şeye ihtiyaç duyabilir. Rahatlama setleri, lohusa annelere mükemmel bir hediye seçeneğidir. Örneğin, doğal aromaterapi yağları, rahatlatıcı banyo tuzları, sıcak su torbaları ve rahatlatıcı mumlar içeren bir set düşünebilirsiniz. Bu tür bir hediye, annenizin stresini azaltmasına ve kendini şımartmasına yardımcı olacaktır.

Annelik Serüvenine Hoş Geldin Hediye Kutusu, lohusa bir annenin yaşadığı bu özel dönemi daha da anlamlı kılmak için harika bir hediye seçeneğidir. Bu kutu, yeni anne olmuş bir kadının ihtiyaçlarını karşılamak ve ona destek olmak amacıyla özenle hazırlanmıştır. İçinde lohusa sürecini rahat geçirmesine yardımcı olacak özel ürünler bulunur. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel dekoratif ahşap pano.
 2. Mandala tasarımlı keçe kupa altlığı.
 3. İsme özel seramik kupa.
 4. Bitki çayı süzgeci.
 5. Doğal kuru çiçek buketi.(Stok durumuna göre renk ve içerik değişiklik gösterebilir.)
 6. Cam kavanozda özel paketlenmiş bitkisel ıhlamur yaprakları çayı.
 7. Cam kavanozda özel paketlenmiş bitkisel papatya çayı.
 8. Tebrikler motto kart.

2- Doğal Çiçekli Dekoratif Ahşap Pano


Doğal Çiçekli Dekoratif Ahşap Pano, lohusa bir anneye verilebilecek harika bir hediye seçeneğidir. Bu zarif ahşap pano, doğal çiçek motifleriyle süslenmiştir ve evin herhangi bir odasında güzel bir dekoratif öğe olarak kullanılabilir. Lohusa annenin evini daha sıcak ve davetkar bir ortama dönüştürmesine yardımcı olacak bu özel hediye, aynı zamanda ona duyduğunuz sevgiyi ve düşünceliğinizi ifade etmenin zarif bir yoludur Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Çiçekler tamamen doğal ve şık bir görünüme sahiptir.
 2. 17 x 12 x 1 cm ölçülere sahiptir.
 3. Masaüstü dekorasyonu için uygundur.
 4. Ürün askısı mevcut olmayıp, mini bir stand ile gönderilmektedir.

3- Güneşi Bile Tamir Eden Adam

Ülkemizin uluslararası üne sahip çocuk kitabı yazarı, karikatürist, mimar, yazar ve çizer Behiç Ak çocuklar için yazdığı yeni öyküsüyle Günışığı Kitaplığı’nda! Günümüzün bazen çılgınlığa varan bazen

de sahip olduklarımızın değerini tümüyle unutturan aşırı tüketim eğilimlerini kendine özgü mizahi üslubuyla anlatan Behiç Ak, öyküsünü karikatür tadında renkli resimlerle destekliyor. Japonya’da

on binlerce çocuk tarafından okunan, oyunları Avrupa’da sergilenen, kitaplarıyla pek çok ülkede tanınan Behiç Ak’ın yeni öyküsü, geçmişe saygı duyarak yenilenmenin ve değişebilmenin ipuçlarıyla dolu. Büyük küçük hepimizin okuyacağı, keyifli tartışmalara neden olacak bu sevimli öykü özellikle 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerini gülümseterek düşündürecek.

4- Aromaterapi Hediye Kutusu

Aromaterapi Hediye Kutusu, lohusa bir anneye verilebilecek harika bir hediye seçeneğidir. Lohusa dönemi, annelerin rahatlaması ve stresten uzaklaşması için önemli bir zamandır. Bu özel hediye kutusu, annenin kendini şımartmasına yardımcı olacak çeşitli aromaterapi ürünleri içerir. İçinde aromatik yağlar, mumlar, banyo tuzları ve masaj yağları gibi ürünler bulunur. Bu ürünler, annenin gevşemesine, zihinsel ve duygusal olarak rahatlamasına yardımcı olacak ve ona keyifli bir deneyim sunacaktır. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Özel ahşap hediye kutusunda.
 2. El yapımı seramik kupa.
 3. Palo santo tütsü.
 4. El yapımı seramik tütsülük.
 5. Özel silindir kraft kutusunda yasemin çiçekleri çayı.
 6. Kare kraft kağıt ile paketlenmiş kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 7. Masif çerçeveli doğal kuru çiçek buketi aranjmanı.

5- Dünya Çayları Hediye Seti

Farklı ülkelerin eşsiz çaylarını deneme fırsatı sunarak ona kültürel bir deneyim yaşatırken, aynı zamanda rahatlatıcı bir çay keyfi sunar. Bu hediye, lohusa annenin kendini şımartmasını ve gevşemesini sağlayacak, aynı zamanda ona düşünceli olduğunuzu ve kendisini önemsediğinizi gösterecektir. Dünya Çayları Hediye Seti, lohusa bir anneye hediye vermenin zarif ve anlamlı bir yoludur. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Happy Birthday tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutusunda Lady Grey tea. İngiltere. (30 Gr.)
 3. Özel silindir kutusunda Beyaz tea. Çin. (30 Gr.)
 4. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog tea. Güney Çin. (30 gr.)
 5. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 6. Dünya çayları tanıtım kartı.
 7. Happy Birthday motto kart.

Lohusa Anneye Ne Alınır?

Tahmin edilenin aksine lohusalık zorlu ve sancılı bir dönemdir. Anne adayı bu süreçten geçerken onu rahatlatabilecek hediyeler oldukça hoşuna gidecektir. Annelik Serüvenine Hoş Geldin Hediye Kutusu onu bu zorlu süreçte motive edici nitelikte bir hediye seçeneği olacaktır. İçerisinde bulunan bitki çayları onun için bir rahatlama vesilesi olur. Doğan çocuğunun ismine özel olarak hazırlanmış ahşap pano da onun için güzel bir hatıra olacaktır. Lohusalık döneminde bulunan yeni anneyi tebrik etmek için uygun bir hediye seçeneğidir.

Lohusa dönemi, annenin zamanını kitap okuyarak geçirmek için uygun olabilir. Onun ilgisini çekecek kitaplar veya dergileri de hediye edeceğiniz setin içine ekleyebilirsiniz. Bu sayede onun bu zor dönemlerinde keyifli vakitler geçirmesine imkan sağlayabilirsiniz.

Lohusa Anne Hediyeleri Nelerdir?

Anne adayları için seçilebilecek birçok farklı ürün olduğunu söyleyebiliriz. Yeter ki onun nelerden hoşlandığını iyi bilin. Annelere alınabilecek cilt bakım ürünleri onun kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Doğum sonrası cildin bakımı için özel olarak formüle edilmiş losyonlar, yağlar veya doğal bakım ürünleri, annenin kendisine özen göstermesine yardımcı olabilir. Nature Beauty hediye seti bir anne adayının birçok kişisel bakım ihtiyacını karşılayacaktır. Setin içinde limon otu sabunu, doğal lif, 200 ml meram kolonyası, Jade Rolley yüz masaj aleti, mandalina aroması içeren, zeytinyağı özüne sahip bütün vücuda kullanılabilir krem yer almaktadır. 

Lohusa Anneye Hediye Fikirleri Neler?

Kitaplar, lohusa anneler için harika bir hediye seçeneğidir. Yeni anne olanlar için doğum sonrası bakım, bebek büyütme ve anneliğe dair bilgi veren kitaplar düşünebilirsiniz.

Lohusa Anneye Hediye Alırken Dikkat Edilecekler Neler?

Lohusa annelere hediye seçmek, onların bu özel dönemde kendilerini değerli ve şımartılmış hissetmelerini sağlayacak bir jesttir. Rahatlama setleri, kişiselleştirilmiş takılar, kitaplar ve özel fotoğraf çerçeveleri, bu dönemi daha da özel kılacaktır.

Lohusa Anneye Nasıl Bir Hediye Alayım?

Yeni doğan bebeğin fotoğrafını özel bir çerçeve içinde sunmak, lohusa annelere verilebilecek anlamlı bir hediye olabilir.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.