Genel

Hamile Arkadaşa Hediye

Hamile Arkadaşa Hediye
Yazıyı Puanla post

Hamile arkadaşa hediye almak istiyorsanız seçenekleriniz oldukça geniştir. Göğe bakma durağı kitaplı hediye seti özellikle hediyeler arasında en çok tercih edilendir. Zarif ve naif bir hediye seçmek hamile arkadaşınızı mutlu edecek ve böylelikle hoşnut olacaktır. Simyacı kitaplı hediye seti almak da gene bu süreçte hamile arkadaşınızı memnun edecektir.

Hamile arkadaşa hediye alıyorsanız mutlaka dikkatli bir şekilde araştırma yapmalısınız. Özel bir hamilelik günlüğü, arkadaşınızın hamilelik sürecini hatırlayabileceği ve anılarını saklayabileceği harika bir hediye olabilir. Aynı zamanda doktor randevularını, ultrason fotoğraflarını ve günlük duygularını yazabileceği bir alan sunar.

Hamile Arkadaşa Hediye Fikirleri

Son günlerde hamile arkadaşa hediye fikirleri oldukça fazladır. Bahar esintisi hediye kutusu, muhabbet dolu kahve zamanı hediye kutusu gene bu süreçte tercih edilecek seçeneklerdir. Aynı zamanda gizli kahramanım hediye kutusu/ablaya hediye seti alınabilir. Simyacı kitaplı hediye seti de gene bu süreçte en çok tercih edilen hediyeler arasındadır.

Hamilelik döneminde rahat kıyafetler her zaman tercih edilir. Ona yumuşak, esnek ve hamilelik dönemine uygun giysiler hediye ederek günlük yaşamını daha da kolaylaştırabilirsiniz. Hamine arkadaşa hediye alırken mutlaka hediyenin konforlu bir kullanım yapısına sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Hamile Arkadaşa Hediye

1- Annelik Serüvenine Hoş Geldin Hediye Kutusu

Onun hayatında yeni bir sayfa açarken yanında olduğunuzu göstermek için Kitaplı Hediye Sitesi’nde bulunan bu kutuyu seçebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz kişisel notlarla onun yeni yolculuğunda yanında olduğunuzu ifade edebilir, ona güzel ve anlamlı bir başlangıç armağan edebilirsiniz. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel dekoratif ahşap pano.
 2. Mandala tasarımlı keçe kupa altlığı.
 3. İsme özel seramik kupa.
 4. Bitki çayı süzgeci.
 5. Doğal kuru çiçek buketi.(Stok durumuna göre renk ve içerik değişiklik gösterebilir.)
 6. Cam kavanozda özel paketlenmiş bitkisel ıhlamur yaprakları çayı.
 7. Cam kavanozda özel paketlenmiş bitkisel papatya çayı.
 8. Tebrikler motto kart.

2- Gizli Kahramanım Hediye Kutusu

Gizli Kahramanım Hediye Kutusu ile Hamile Arkadaşınıza Özel Bir Hediye Sunun. Bu hediye kutusu, içeriğindeki özel hediyeler ve duygusal detaylarla hamile arkadaşınıza onun hayatındaki gizli kahramanlık rolünü kutlamak ve ona destek olduğunuzu göstermek için ideal bir seçenek Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel tasarımlı seramik kupa.
 2. Özel kraft silindir kutusunda avakado desenli çorap. (kutu deseni farklılık gösterebilir.)
 3. Pierre Cardin vücut losyonu. (400 ml)
 4. Tütsü kayığı ve 4 adet karışık tütsü.
 5. İyi ki varsın motto kart.

3- Anneye Özel Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti

Anneye Özel Gül Yetiştiren Adam Kitaplı Hediye Seti ile Hamile Arkadaşınıza Özel Bir Deneyim Sunun. Bu özel hediye seti, içeriğindeki kitap ve anlamlı hediyelerle hamile arkadaşınıza onun annelik yolculuğuna olan destek ve sevginizi ifade ediyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Gül Yetiştiren Adam – Rasim Özdenören.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Süryani kahvesi.(50 Gr.)
 5. 2 adet kalp tasarımlı sütlü çikolata / Siyah.
 6. Ahşap fincan altlığı.
 7. İyi ki varsın motto kart.

4- Yeşilin Kızı Anne Kitaplı Hediye Seti

Hamile Arkadaşınıza Annelik Serüveninde Özel Bir Destek Sunun. Yeşilin Kızı Anne Kitaplı Hediye Seti, içeriğindeki kitap ve özenle seçilmiş hediyelerle hamile arkadaşınıza hem anlamlı bir armağan hem de onun annelik serüvenine olan destek ve sevginizi ifade etme fırsatı sunuyor Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Yeşilin Kızı Anne – L. M. Montgomery.
 2. Kişiye özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel tarihsiz çizgili ajanda. (13×21 cm ebatlarında 160 sayfa)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen özellikli metal tükenmez kalem.
 6. Ahşap not tutucu.
 7. Ahşap fincan altlığı.
 8. Özel ahşap hediye kutusu.

5- Today Will Be Great Hediye Seti

Today Will Be Great Hediye Seti ile Hamile Arkadaşınıza Güne Pozitif Bir Başlangıç Yaratın. Bu özel hediye seti, içeriğindeki anlamlı hediyeler ve motivasyon dolu mesajlarla hamile arkadaşınıza onun yeni başlayan serüvenine destek olmayı ve ona pozitif bir enerji vermeyi amaçlıyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Today Will Be Great tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Özel silindir kutsunda aroma terapi Yasemin Çiçekleri çayı. (30 Gr.)
 3. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 4. Tütsü kayığı.
 5. 3 adet karışık tütsü.
 6. Doğal bal peteği mum.

6- Kişiye Özel Çınar Ağacı Yaprağı Tasarımlı Kupa

Kişiye Özel Çınar Ağacı Yaprağı Tasarımlı Kupa ile Hamile Arkadaşınıza Anlamlı Bir Hediye Sunun. Bu özel tasarıma sahip kupa, içerisine ekleyeceğiniz kişisel dokunuşlarla hamile arkadaşınıza hem özel bir hediye sunuyor hem de onun için ne kadar değerli olduğunu ifade ediyor. Ürün set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel seramik kupa.(İsme özelleştirebilirsiniz.)
 2. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

Hamile Yakın Arkadaşa Hediye

Hediye alacağınız kişi hamile yakın arkadaşa hediye olduğunda süreç oldukça önemlidir. Doğum günü hediyesi/kişiye özel doğum günü konsepti alınabilir. Bunun yanında kendine vakit ayır temalı hediye seti de alınabilecektir. Göğe bakma durağı kitaplı hediye seti bu hediye seçenekleri arasında yer alır ve hamile arkadaşınız memnun olur.

Hamilelik ve anne-babalıkla ilgili kitaplar ve kaynaklar, onun için değerli bir bilgi kaynağı olabilir. Hamilelikle ilgili rehber kitaplar, bebek bakımı hakkında kitaplar veya doğum sonrası rehberler onun için faydalı olabilir. Özel ve kişisel dokunuşlarla hazırlanmış hediyeler her zaman anlamlıdır. 

Hamilelik sürecini hatırlayabileceği sevimli bir el ve ayak baskı seti düşünebilirsiniz. Bebeğin doğduktan sonra bile anı olarak saklayabileceği bu tür hatıralar her zaman değerli olur. Hamile arkadaşınıza kendisini şımartabileceği bir kişisel bakım seti hediye edebilirsiniz. Cilt bakım ürünleri, güzel kokulu losyonlar veya hoş kokulu duş jelleri gibi ürünleri içerebilir.

İlginizi Çekebilir: Lohusa Anneye Hediye

Hamile Akrabaya Hediye

Hamile akrabaya hediye oldukça fazladır. Birlikte kahve molası hediye kutusu, tatlı dilekler hediye kutusu alınabilecek hediyeler arasında bulunuyor. Bu hediyeleri alarak hamile akrabanızı mutlu edebilir ve böylelikle ona musmutlu zamanlar yaşatabilirsiniz. Beş şehir kitaplı hediye seti de alınabilecek hediyeler arasında yer alıyor. Böylelikle hamile akrabayı memnun edebilirsiniz.

Hamile akrabanıza özel bir anı defteri veya günlük hediye edebilirsiniz. Bu, hamilelik deneyimini yazılı veya görsel olarak belgelemesine ve özel anıları not etmesine yardımcı olabilir. Gelecekte bebeğine veya çocuğuna bu güzel anıları paylaşmak için harika bir hatıra olacaktır. Tam da bu kapsamda hamile arkadaşa hediye alırken mutlaka işe yarar bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz.

Bebek bekleyen anne adayları, bebek bakımı için ihtiyaç duyacakları ürünleri de düşünerek hediye edebilirsiniz. Örneğin, bebek bezi çantası, bebek giysileri, emzirme yastığı gibi kullanışlı ürünler, onun için pratik bir hediye olacaktır. Özellikle son zamanlarda farklı ürün tasarımlarının hayatımıza giriş yapması hamile arkadaşa hediye seçeneklerinin de sayısını arttırmaktadır.

Hamile Karıma Ne Alabilirim?

İsme özel kırmızı siyah kombinli ajanda kupa kalem seti hamile karınıza alabileceğiniz hediye seçenekleri arasında yer alabilir.

Hamile Arkadaşa Ne Hediye Alınabilir?

Beş şehir kitaplı hediye seti günümüzde en çok tercih edilecek hediye setleri arasında yer alacaktır.

Hamile Teyzeye Ne Hediye Alınır

Hamile teyzenize iki şehrin hikayesi pencere tasarımlı kitaplı hediye seti alınabilir.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.