Genel

Nişan Hediye Fikirleri

nişan hediyesi fikirleri
Yazıyı Puanla post

Nişanlanan bir kişiye hediye götürmek için bir ürün bulmadıysanız onlara ufak hediyeler götürebilirsiniz. Erkek bir arkadaşınıza nişan hediyesi götürüyorsanız Mavi erkek jakarlı kravat sade ama şık bir hediye olacaktır. Mavi her renkle uyum sağlayabildiğinden aldığınız arkadaşınız uzun süreler severek kullanacaktır. Kız arkadaşınıza hediye götürüyorsanız da el yapımı ahşap fil figürlü kolye alabilirsiniz. Birçok inanışta fil bereket anlamına geldiğinden kız arkadaşınız bu kolyeyi üzerinde severek taşıyacaktır. Hatta belki nişanın da ya da kız isteme töreninde bu takıyı kullanmayı bile düşünebilir. 

Nişan Hediye Fikirleri Neler?

Nişan hediye fikri olarak onların evine uygun bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Kuş tasarımlı keçe kupa altlığı eğer iki tane alırsanız onlara her kahve içtiklerinde eşlik edecektir. Kare şeklinde olan ürün keçeden imal edilmiştir. Farklı ve zarif bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kupa altlığının yanında ise Friends Central Perk fincan seti alabilirsiniz. Altlığı ve fincanı seramikten yapılmış olan bu ürün Warner Bros lisansına sahiptir. Kaliteli baskısı kullanma talimatlarına uyulduğu sürece yıpranmayacaktır. 

Nişan Hediye

Sizler için hazırlamış olduğumuz hediye seçenekleri

1- Kişiye Özel Ev – Ofis Hediyesi

Bu hediye, alıcının adı, soyadı veya özel bir mesaj ile özelleştirilebilir ve hem kullanışlı hem de anlamlı bir hediye sunma fırsatı verir. Hem ev hem de işyeri için uygun olan bu hediye, alıcının özel bir yere sahip olmasını sağlar. Ürün set içerikleri aşağıda verilmiştir.

 1. Kişiye özel 13 x 21 vegan deri kapak defter.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Seramik el yapımı tütsülük.
 4. Meram çiçeği kolonyası.
 5. Özel silindir kutusunda Lapsang Sounchog Tea. Güney Çin. (30 gr.)
 6. Canlı sukulent.

2- İyi ki Varsın Hediye Kutusu

Sevdiklerinize minnettarlığınızı ve onların hayatınızda ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için özel olarak hazırlanmış bir hediye seçeneğidir. Bu kutu, içeriğinde anlamlı notlar, küçük hediyeler veya kişisel dokunuşlar barındırarak alıcısına duygusal bir deneyim sunar. Ürün set içerikleri aşağıda verilmiştir.

 1. 2 adet seramik isme özel çay fincanı
 2. Brundi Afric filtre kahve
 3. Brezilian filtre kahve
 4. Patiswiss çilekli draje
 5. İyi ki varsın temalı motto kart

3- Lezzetli Aşk Demleri Hediye Kutusu

“Lezzetli Aşk Demleri Hediye Kutusu” ile sevgilinize duygusal bir an yaşatmak, romantizmi beslemek ve ilişkinizi tatlı bir şekilde kutlamak mümkündür. Ürün set içerikleri aşağıda verilmiştir.

 1. Göğe Bakma Durağı -Turgut Uyar.
 2. Üvercinka – Cemal Süreyya.
 3. Selamlıque geleneksel türk kahvesi.
 4. Kişiye özel iki adet seramik fincan.
 5. İki adet siyah kalp çikolata.
 6. İki adet ahşap fincan altlığı.

4- Güzel Gör Hediye Seti

Aromaterapi Hediye Seti ile sevdiklerinize stresi azaltmak, enerjiyi artırmak veya rahatlamak için güzel bir hediye sunabilirsiniz. Ürün set içerikleri aşağıda verilmiştir.

 1. See the good tasarımlı isme özel seramik kupa.
 2. Kişiye özel see the good tasarımlı tarihsiz ajanda / defter.
 3. Kişiye özel mat siyah rubber kaplamalı metal kalem.
 4. Özel silindir kutusunda lapsang sounchog tea. (30 gr.).
 5. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)
 6. El yapımı doğal balmumu petekli mum.

5- Dünya Kahveleri Kutusu

Kahve severlere kendilerini özel hissettirecek bu hediye ile günlük kahve ritüelinin daha da keyifli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürün set içerikleri aşağıda verilmiştir.

 1. Brundi Afric. 50 gr.
 2. Guatemala. 50 gr.
 3. Ethiopian. 50 gr.
 4. Brazilian. 50 gr.
 5. Kişiye özel baş harf baskılı mat siyah seramik kupa.
 6. Dünya kahveleri tanıtım kartı.

Nişan Hediye Fikirleri Nasıl?

Nişan hediyesi olarak çiftlere kullanışlı ürünler götürmekte güzel bir fikirdir. Rafya meram kolonyası eminiz onları kokusuyla büyüleyecektir. Özel şişesinde gelen 200 ml kolonyayı aldığınız kişiler en sevdikleri ile paylaşacak ve taze kokusuyla ferahlayacaklardır. Ayrıca onlara dekoratif ürünlerde götürebilirsiniz. Ama zevklerinden emin değilseniz bunu yapmanızı önermiyoruz. Hediye vereceğiniz çift renkli ve doğal görünen eşyalardan hoşlanıyorlarsa doğal çiçekli dekoratif ahşap pano / mor rüya onların en sevdikleri ev eşyalarından olacaktır. 17x12x1 ölçülerinde olan ürün masa üzerinde ya da komidinlerin üzerinde oldukça güzel görünecektir. 

İlginizi Çekebilir : Nişanlıya Doğum Günü Hediyesi

Evli Çiftlere Hediye Çeki Verilir Mi? 

Evli çiftlerin zevkleri farklı olabilir. Ayrıca onların ihtiyaçları da farklı olabilir. Hediye çeki biraz kaba bir hediye olsa da onların işine daha çok yarayacaktır. 

Nişanlıların Her İkisine de Hediye Vermek Gerekir Mi?

Sadece geline ya da damada hediye verebilirsiniz. Ama her ikisine de ufak bir hediye verirseniz daha şık duracaktır.  

Nişanlılara Ev Hediyesi Götürülür Mü? 

Eğer zevklerini ve ihtiyaçlarını biliyorsanız ev hediyesi götürebilirsiniz. Ama bu bilgilere haiz değilseniz götürmenizi tavsiye etmeyiz. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.