Genel

Okula Dönüş Hediyesi

Okula Dönüş Hediyesi
Yazıyı Puanla post

Okula dönüş hediyesi alırken farklı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Okullar açıldığında kullanması için bir kişiye beyaz siyah desenli unisex çorap alabilirsiniz. Bu çoraplar çok renkli olmadığından okulda sorun yaşamadan kullanabilecektir. Çorapların yüzde 80 pamuklu olması sayesinde ayakları yazın terlemeyecek kışınsa sıcacık hissedecektir. Tüm gün çoraplar onun ayağında olacağından ona rahat hissettirecek yapıda olması şarttır. Bu ürün oldukça esnek bir yapıya sahip olduğundan alacağınız kişi bir süre sonra ayağında çorap olduğunu bile unutacaktır. 

Okulun başlaması çocuklar için hem heyecan verici hem de biraz korkutucu olabilir. Yeni sınıf, yeni öğretmenler ve arkadaşlarla tanışmak, akademik zorluklar ve sosyal dinamiklerle başa çıkmak çocukları strese sokabilir. İşte bu noktada, okula dönüş hediyesi çocuklara ekstra bir motivasyon kaynağı olur. Özenle seçilen ve çocuğun ilgisini çekecek bir hediye, onların okula olan olumlu tutumlarını destekler ve yeni döneme coşkuyla başlamalarına yardımcı olur.

Okula Dönüş Hediyesi Fikirleri:

Kitaplı Hediye Olarak sizler için hazırlamış olduğumuz hediye fikirleri aşağıda sıralanmıştır.

1- Kediseverlere Özel Ahşap Kutulu Fincan

Ahşap kutusuyla birlikte sunulan bu fincan, hem kullanışlı bir ürün hem de kedi sevgisini yaşatan bir hediye olarak öne çıkar. Kedi dostlarını mutlu etmek ve onlara özel bir hediye sunmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kedi tasarımlı seramik çay kahve fincanı.
 2. Kişiye özel ahşap fincan kutusu. (11.3 cm x 11.7 cm x 7 cm ölçülerindedir.)
 3. Ahşap kupa altlığı.

2- Kişiye Özel Ahşap Kutulu Yaban Kitaplı Hediye Seti

Alıcının adıyla kişiselleştirilebilen bu set, hem içeriği hem de özel tasarımıyla unutulmaz bir hediye sunma fırsatı sağlar. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. 16 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Guatemala Huehuetenango dünya kahvesi. (50 g)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Ahşap kupa altlığı.
 6. Kişiye özel 34.3 x 24.3 x 11.3 ölçülerinde özel tasarım dekoratif ahşap kutu.

3- Kitap Kurdu Tasarımlı Kupa

Bu kupa, üzerinde kitap motifleri veya “Kitap Kurdu” ifadesi ile kitap tutkusunu yansıtır. Kupa, hem günlük kullanıma hem de kişisel tarzını ifade etmeye yönelik eğlenceli bir üründür. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. 2 model seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

4- Satranç Kitaplı Hediye Seti

İçeriğinde satranç stratejilerini ve oyunun inceliklerini anlatan kitaplarla birlikte gelir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için faydalı bilgiler içeren bu kitaplar, satranç oyununu daha derinlemesine anlamak isteyenlere rehberlik eder. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. Satranç – STEFAN ZWEIG.
 2. İsme özel seramik fincan.
 3. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku).
 5. Küp notluk.
 6. Cam tüp içerisinde badem şekeri, kahve çekirdeği, çakıltaşı çikolata.

5- 1984 Kitaplı Hediye Seti

George Orwell’in unutulmaz eseri “1984” ile birlikte ek bilgiler, yorumlar veya özel notlar içerebilir. Kitaplı hediye web sitesinde sunulan bu özel set, okurlara hem edebiyat hem de düşünsel bir deneyim sunma fırsatı verir. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. 1984 – George Orwell.
 2. İsme özel seramik fincan.
 3. Kişiye özel 11×17 cm. ebatlarında, dikişli, 196 sayfa çizgili vintage not defteri. (Özel Seri)
 4. Kişiye özel metal rubber kaplamalı roller kalem.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. İki adet tek içimlik türk kahvesi.
 7. Ahşap fincan altlığı.

6- Tatlı Dilekler Hediye Kutusu

Özenle hazırlanmış kutusuyla da dikkat çeken bu hediye seti, her türlü özel gün veya kutlama için ideal bir tercihtir. Ürün Set içeriği şu şekildedir;

 1. İsme özel seramik kupa.
 2. Özel ev yapımı tereyağlı bucks tarzı kurabiye.
 3. İsme özel tarihsiz çizgili ajanda.
 4. Özel kraft kutusunda touch pen özellikli metal kalem.
 5. Doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 6. İsme özel kupa altlığı.

Arkadaşa Okula Dönüş Hediyesi

Arkadaşınıza bir okula dönüş hediyesi almak istiyorsanız işlevsel ve uzun ömürlü bir hediye seçmeniz yerinde olacaktır. Anchorage termos bardak içecekleri yazın sıcak kışın soğuk tuttuğundan arkadaşınızın oldukça işine yarayacaktır. Paslanmaz çelikten yapılmış bir ürün olduğundan dolayı da uzun süreler sızdırma gibi sorunlar yaşamadan termosu kullanabilir. 250 ml sıvı alabilen termosun farklı renkleri olduğundan arkadaşınızın zevkine göre bir ürün seçebilirsiniz. İsterseniz üzerine baskı yaptırıp ürünü kişiselleştirmeniz de mümkündür.  

Okula dönüş hediyesi, çocukların yeni dönemde ihtiyaç duyacakları eşyaları almak için de kullanışlı bir yoldur. Örneğin, yeni okul çantası, kırtasiye malzemeleri veya spor ekipmanları gibi şeyler, çocukların eğitim hayatında ihtiyaç duyacakları temel araçlardır. Bu tür hediyeler, çocukların yeni döneme daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olur ve onlara yeni başlangıçlarının bir parçası olduklarını hissettirir.

Okula dönüş hediyesi, çocuklara ve gençlere sevgi ve destek göstermenin anlamlı bir yolu olarak kabul edilir. Bu jest, çocuklara “Okulda başarılı olacağına ve yanında olduğumuza inanıyoruz” mesajını iletir. Ebeveynler ve sevdikler tarafından verilen destek, çocukların kendilerine olan güvenlerini artırır ve başarıya ulaşma konusunda motive olmalarını sağlar.

İlginizi Çekebilir : Okula Hoş geldin Hediyesi

Sevgiliye Okula Dönüş Hediyesi

Sevgiliniz için özel ve kullanışlı bir hediye olacak Diyalog ajanda organizer termo deriden imal edilmiş bir üründür. Kırmızı, mavi, taba gibi farklı renklere sahiptir. Boyutları 13×21 boyutlarındadır. İçinde 196 yaprak bulunmaktadır. İçinde ajanda bulunan organizerin kimlik, kartvizit, kredi kartı gibi eşyaları koymak için ufak bölmeleri ve kalemi koymak içinde ufak bir tutacak bölümü bulunmaktadır. İstenirse üzerine isim ya da logo basılabilir. Üzerinde bulunan ufak kemeri sayesinde de her zaman derli toplu durmaktadır. 

Okula dönüş hediyesi, çocukların ve gençlerin yeni bir döneme coşkuyla başlamalarını sağlayan özel bir jesttir. Motivasyonu artırmak, destek ve sevgi göstermek, yeni döneme hazırlamak, bağışlama ve paylaşım duygularını geliştirmek ve özel anılar oluşturmak gibi çeşitli olumlu etkileri vardır. Okula dönüş hediyesi, çocukların eğitim yolculuğunda kendilerini daha güvende ve değerli hissetmelerine katkı sağlar.

Okula Dönüş Hediyesi

Kardeşe Okula Dönüş Hediyesi

Kardeşinize okula döndüğünde kullanması için Copanhagen kalem seti alabilirsiniz.  Kendi özel kutusuyla gelen kalem setinin içinde bir roller bide tükenmez kalem bulunmaktadır. İsterseniz bu kalemlerin üzerine kardeşinizin ismini yazdırıp ona özel hale de getirebilirsiniz. Altın ve siyah renklerde dizayn edilmiş olan kalemler oldukça şık bir görünüme sahiptir. 

Sevgiliye Kupa Alınır Mı? 

Sevgiliniz esprili hediyelerden hoşlanıyorsa ona lisanslı özel kupalardan alabilirsiniz. 

Kardeşimize Çorap Alabilir Miyiz? 

Kardeşler arasında özel bir bağ vardır. Çorap gibi nüktedan hediyeler eminiz hoşuna gidecektir. 

Okula Dönen Kişilere Ne Tür Hediyeler Alınır? 

Okula dönen kişilere okulda kullanabilecekleri ve işlevsel hediyeler alabilirsiniz.