Genel

Öğretmenden Öğrenciye Hediye

Öğretmenden Öğrenciye Hediye
Yazıyı Puanla post

Öğretmenden öğrenciye hediye alırken farklı seçeneklerin varlığı tam da aradığınız hediyeyi bulmanızı sağlar! Yoğun eğitim dönemlerinde öğrencilere hediye almak onların motivasyonunu arttırmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Binlerce ürün içerisinden öğrenci için en anlamlı hediyeyi tespit ederek armağanda bulunabilirsiniz. 

Öğrencilere özel altın kılavuz kitaplı hediye seti öğrenci odaklı tasarımıyla öğrenciler için ideal hediyelikler arasındadır. Motivasyon problemi yaşayan öğrenciler için klavuz niteliğine sahiptir. İçeriğinde fonksiyonel okuma lambası, kupa, ajanda, kalem, sınav kılavuzu, çikolata gibi ürünler yer alır. Öğretmenden öğrenciye hediye seçenekleri genellikle kişiye özel tasarımlardır.

Öğrenci-öğretmen ilişkisi, eğitim sürecindeki en değerli ve özel bağlardan biridir. Bu ilişki, öğrencilerin akademik başarıları yanı sıra sosyal ve kişisel gelişimlerini de etkiler. Öğretmenler, öğrencilerin yaşamlarında önemli bir rol oynar ve onların yeteneklerini keşfetmelerine, potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı olurlar. Öğretmenden öğrenciye hediye fikirleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Öğretmenden Öğrenciye Hediye Fikirleri

Öğretmenlerin öğrencilerine alabilecekleri birçok hediye fikri bulunur. Bu fikirler arasından dilediklerinizi tercih ederek öğrencilerinizi motive edebilir ve aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirebilirsiniz. Kitaplı setler hem öğrencinin okuma alışkanlığı kazanmasını sağlayacak hem de onu mutlu edecektir. Güneşi uyandıralım kitaplı hediye seti hem kitaplı hem de ajanda, kupa ve kalem gibi ürünlerin bulunduğu son derece işlevsel bir armağandır. Set içeriğinde dekorasyon amacıyla kullanılabilecek kum saati ve kokulu mum de yer alır. 

Öğrenciler, öğretmenlerinin emek ve çabalarını takdir ederler. Öğretmenlerin sabrı, öğrencilere olan güveni ve onları desteklemeye yönelik çabaları, öğrencilerin hayatında unutulmaz izler bırakır. Hediye vermek, öğrencilerin bu minnettarlık ve saygıyı ifade etmelerinin bir yoludur. Bir teşekkür kartı, çiçekler veya anlamlı bir hediye ile öğrenciler, öğretmenlerine verdikleri değeri gösterebilir ve onlara güzel bir jest yapabilirler. Burada öğretmenden öğrenciye hediye fikirlerini değerlendirmek önem kazanır.

Öğretmenden Öğrenciye Hediye

İşte size öğretmenden öğrenciye hediye olarak alınabilecek 5 güzel hediye fikri:

1- Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti

Bu set, “Sofie’nin Dünyası” adlı kitap ile birlikte gelir ve içeriğindeki hikaye veya konuyla ilişkili ürünleri içerir. “Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti”, hem okuma zevki sunan bir kitapla hem de kitaba özel ürünlerle özel bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Öğretmenden öğrenciye alınabilecek güzel bir hediye seti olacaktır. Ürün Set özelliği şu şekildedir;

 1. Sofie’nin Dünyası – Jostein Guarder.
 2. Özel tasarım kişiye özel seramik kupa.
 3. To do list  planlayıcı.
 4. Love yourself tasarımlı bez çanta.
 5. Özel kokulu mum.
 6. Ahşap hediye kutusu.

2- Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti

Bu set içeriğinde “Robinson Crusoe” adlı kitap ve kitapla ilişkilendirilmiş ürünleri içerir. Kitap, hayatta kalma ve macera temasını işlerken, hediye seti de hem okuma zevki sunmayı hem de kitapla bağlantılı ürünlerle özel bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Onun kişisel gelişimine de katkı sağlayacak olması yönüyle öğretmenden öğrenciye hediye olarak alınabilecek ideal seçeneklerdendir. Ürün Set özelliği şu şekildedir;

 1. Robinson Crusoe – Daniel Defoe.
 2. Kişiye özel içi ve kulpu siyah seramik kupa.
 3. Kişiye özel termo deri 13×21 cm ebatlarında çizgili tarihsiz ajanda – defter.
 4. Patiswiss çikolatalı çilek draje.
 5. Özel kutusunda isme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.

3- Sofie’nin Dünyası Kitaplı Hediye Seti

Kupa, kitap okuma keyfini ve sözcüklerle olan ilişkiyi vurgulamayı amaçlar. “Kitap Kurdu Tasarımlı Kupa / Sözlü Kupa”, hem görsel olarak çekici hem de kitap tutkunlarına hitap eden anlamlı bir hediye veya kişisel kullanım için ideal bir seçenektir. Ürün Set özelliği şu şekildedir;

 1. 2 model seçeneğinden birini seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Üzerindeki baskı kalıcıdır fakat baskı renklerinde solmaların olmaması için elde yıkama tavsiye edilmektedir.

4- Sıra Dışı Zaman Hediye Kutusu

Bu hediye kutusu içeriğinde farklı ve özgün deneyimleri barındıran ürünler bulunabilir. “Sıra Dışı Zaman Hediye Kutusu”, sıradanlıktan uzaklaşıp unutulmaz anlar yaşamak ve sevdiklerinize farklı bir deneyim sunmak istediğinizde tercih edebileceğiniz özel bir armağandır. Ürün Set özelliği şu şekildedir;

 1. Oz Büyücüsü – L. Frank Baum.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Canlı sukulent. (stok durumuna göre sukulent türünde değişiklik olabilir)
 4. İsme özel touch pen metal kalem.
 5. To do list  planlayıcı.

5- Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı Ajanda Kupa Kalem Çikolata Hediye Seti

Küçük Prens temalı ajanda, tasarımlı kupa, özel tasarım kalem ve lezzetli çikolatalar bulunur. Set, sevdiklerinize hem işlevsel hem de duygusal bir deneyim sunmayı amaçlar. Öğretmenden öğrenciye hediye olarak verilebilecek anlamlı bir set olacaktır. Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı Ajanda Kupa Kalem Çikolata Hediye Seti Ürün Set özelliği şu şekildedir;

 1. Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı Termo Deri Kapaklı Yeşil Ajanda,
 2. Kişiye Özel Küçük Prens Tasarımlı İçi ve Kulpu Yeşil Seramik Kupa,
 3. Kişiye Özel Touch-Pen Özellikli Metal Yeşil Tükenmez Kalem,
 4. Siyah Kraft Hediye Kalem Kutusu,
 5. Kraft Kağıt Kaplı Kare Çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku)

Öğretmenden Kız Öğrenciye Hediye

Öğretmenlerle öğrencilerin arasındaki ilişkinin kuvvetli olması çok önemlidir. Sağlam temeller üzerine kurulan öğrenci ilişkileri sayesinde öğrenciler eğitim hayatlarında daha başarılı olurlar. Eğitimde motivasyonun sağlanmasının yolları arasında hediyeleşmeler bulunur. Öğretmenler kız öğrencileri için Yeşilin Kızı Anne kitaplı hediye seti hediyesini satın alabilirler. Bu sette yer alan Yeşilin Kızı Anne kitabı genç kızlar tarafından oldukça sevilir. Sette aynı zamanda kişiye özel seramik fincan ve kişiye özel ajanda da yer alır. Ahşap not tutucu ve bardak altlığı da diğer ürünlerdendir. 

Öğretmenler, öğrencilerin öğrenme süreçlerine rehberlik ederken, onların potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olurlar. Öğrencilerin öğretmenlerine hediye vermesi, öğretmenlerin motive olmalarını ve daha fazla çaba göstermelerini sağlar. Motive olmuş öğretmenler, öğrencilerinin akademik başarılarını artırırken, onların ilgi ve katılımlarını da artırır. Bu da öğrenci performansına olumlu yönde yansır. Öğretmenden öğrenciye hediye de öğrencinin motivasyonunu ciddi manada artıracaktır.

Öğretmenden Erkek Öğrenciye Hediye

Kitap okuma alışkanlığına sahip olmak eğitimde başarılı olmanın altın kuralları arasında yer alır. Erkek öğrencilere yönelik hazırlanan 1984 kitaplı hediye seti öğretmenlerin öğrencilerine armağan edebilecekleri hediyelerdendir. Sette bulunan 1984 George Orwell kitabı edebiyat dünyası için önemli eserlerdendir. Sette aynı zamanda seramik fincan, kişiye özel hazırlanan not defteri, kalem, çikolata ve kahve gibi ürünler de yer alır. 

İlkokul Öğrencisine Ne Alınır?

İlkokul hediyeleri genellikle öğretmenler tarafından öğrencilere karne hediyesi olarak sunulur. Bu ürünler arasında roller kalem, defter ve ajanda gibi parçalar yer alır. Öğretmenden öğrenciye hediye olarak alınabilecek bir çok seçenek için kitaplı hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anaokulu Öğrencisine Ne Alınır?

Anaokulu öğrencilerinin ilgisini çekecek kutulardan seçim yapabilirsiniz. Örneğin boyama kitapları ve renkli kalemlerin bulunduğu setler idealdir. 

Lise Öğrencisine Ne Alınır?

Ortaöğretim öğrencileri film ve dizi temasına sahip ürünlerin yanında ilgi çekici konulara sahip kitaplardan da hoşlanırlar. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.