Genel

Orjinal Hediye Fikirleri

Orjinal Hediye
5/5 - (1 vote)

Herkes için en mükemmel hediye bulmak çoğu zaman bir macera gibidir. Fakat endişelenmeye gerek yok! Bu yazıda, sıradanlıktan uzak, yaratıcı ve unutulmaz hediye fikirlerini keşfedeceğiz. Sevdiklerinize onları ne kadar düşündüğünüzü göstermenin en güzel yollarından biri, onlara özel ve orijinal bir hediye vermek. İşte tam da bu noktada devreye giriyoruz; sizi alışılmışın dışında, kalpleri ısıtacak hediye önerileriyle tanıştırmak için buradayız. Hazırsanız, bu özel hediye yolculuğuna birlikte çıkalım ve sevdikleriniz için unutulmaz anlar yaratalım. Sıradan hediyelerden biraz uzaklaşmak için içinde fikir olan, bir bakış açısı ve hayat tecrübesi oluşturulan setlerden bazılarını inceleyeceği inceleyeceğiz.

1. Don’t Break the Chain Temalı Kişiye Özel Hediye Seti


Bu hediye seti, “don’t break the chain” yazılı siyah ahşap kapaklı not defteri ve aynı tasarıma sahip fincanıyla özgün bir mesaj sunuyor. Setin özgünlüğü, motivasyonel bir slogan ile günlük kullanım eşyalarını birleştirmesinden kaynaklanıyor. Ayrıca, özel şişesindeki kolonya ve zarif metal kalem, sete modern ve stil sahibi bir hava katıyor. Bu eşyaların tamamını birlikte değerlendirince geleneksel hediye anlayışının dışında, alıcının motivasyonunu ve yaratıcılığını artırma amacı taşıyan sıra dışı bir setle karşı karşı karşıya olduğunuzu hissediyorsunuz. Şimdi içindekileri tek tek kısaca ele alalım;

 1. Kişiye özel “Dont Break the Chain” temalı ahşap kapaklı 13 cm x 21 cm ebatlarında 100 sayfalık defter.
 2. Kişiye özel “Dont Break the Chain” temalı seramik çay fincanı.
 3. Özel kraft kutusunda kişiye özel rubber kaplamalı metal roller kalem.
 4. Kraft kağıtla kaplanmış kare çikolata.(Ülker, Eti , Nestle veya Torku)
 5. Özel cam şişesinde limon kolonyası.

2. Vezir Gambiti Hediye Seti

“Vezir Gambiti” kitabı, satranç severlerin ve hikaye meraklılarının kalbini çalacak, Netflix serisinin de popülerliğiyle satranç sever bir dostunuz için eşsiz bir seçim olacak bu hediye seti. İçindeki her öğe standart hediyelik eşyaların aksine, kişiselleştirilmiş ve düşünceli bir yaklaşımı temsil ediyor. Not defterindeki satranç tahtası illüstrasyonu ve kitapla uyumlu fincan, alıcıya sıradan bir hediye yerine bir yaşam tarzı sunuyor. Bu set, sıra dışı bir hediye arayışında olanlar için mükemmel bir seçenek, zira her bir parçasıyla alıcının zevklerine hitap eden, aynı zamanda onlara özel olduğunu hissettiren bir bütünlük sunuyor.

orijinal hediye seti, satranç temalı özel ürün.

3. Mona Rosa Kitaplı Hediye Seti

Mona Rosa Kitaplı Hediye Seti sadece kitaplarıyla değil, aynı zamanda zarif bir tasarıma sahip özel bir kutu içerisinde sunulur. Sezâi Karakoç son dönemde yaşamış en iyi şairlerden birisi olarak kabul ediliyor ve Mona Rosa isimli şiiri ve bu başlığa sahip kitabı da son dönemde aşkı temsil eden temel içeriklerden birisi olarak kabul edilmekte. Kitaplı Hediye farkıyla hazırlanan bu hediye setinin içerisindeki parçalar da bütün set kadar ilgi çekici ve zarif. Bir sevdiğinize ilgi çekici ve orijinal hediye sunmak isterseniz bu set kesinlikle sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürecek cinsten.

İsme özel set içeriği şu şekilde:

 1. Mona Rosa – Sezai Karakoç.
 2. Özel seramik kahve fincanı.
 3. Kişiye özel 11×17 cm. ebatlarında, dikişli, 196 sayfa çizgili özel tasarım vintage not defteri.
 4. Özel kutusunda altın kaplama roller kalem.
 5. Kişiye özel kokulu mum.

Hayatın Kontrolü Sende Hediye Kutusu


Mandala deseni genellikle ruh dinginliği ve meditasyon temasını çağrıştırır. Minimalist ve şık sunumuyla yaratıcılığı teşvik eden bu hediye seti sevdiklerinize orijinal hediye sunmanın bir vesilesi olabilir. Setin sunumu, huzur ve denge arayışındaki modern birey için kişiselleştirilmiş ve özenle hazırlanmış bir deneyim vaat ediyor. Bu kullanışlı hediye setinin içeriği hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için yukarıdaki butona tıklamanız yeterli. Aşağıda kısaca ürün içerisindeki hediye parçacıklarını ele aldık:

 1. Kişiye özel mandala tasarımlı gri sert kapaklı ajanda.
 2. Kişiye özel mandala tasarımlı seramik kupa.
 3. Kişiye özel Touch-Pen özellikli metal tükenmez kalem.
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Kişiye özel mandala tasarımlı termo deri kupa altlığı.

Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu

Kitaplı Hediyenin sunduğu en dikkat çeken bir çekici, işlevsel ve net hediye seçenekleri aslında ajanda, kalem ve kupa seçenekleridir. Bunlar arasında da duruşuyla dikkat çeken en temel ürün bu mat siyah ajanda kupa kalem setidir. Hem kullanışlı hem de şık tasarımıyla öne çıkan “Ajanda Kupa Kalem Hediye Kutusu”, iş arkadaşlarına, sevdiklerinize veya kendinize özel bir hediye olarak tercih düşünülebilir. Peki bunun neresi orijinal diye soracak olursanız, kimilerinin bu ürünü gördüğünde verdiği tepki aklımıza geldiğinden bunu da ekleyelim dedik 🙂

 1. Sert kapak kişiye yahut kuruma özel olarak tasarlanabilen çizgili 160 sayfa tarihsiz ajanda.
 2. Kraft kutusunda siyah renkli touch pen özellikli metal kalem.
 3. Mat siyah isme özel seramik kupa.
 4. Tamamen doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketleri ortalama 18-22 cm’dir. Çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)

Aşk Sanatı Kitaplı Hediye Seti

Kitapların içeriği, klasik aşk hikayelerinden çağdaş aşk romanlarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu set, aşkın derinliklerine dalmak isteyenlere hem keyifli bir okuma deneyimi hem de duygusal bir bağ kurma şansı sunar. Her ne kadar kitap içerisinde yazar aşkı olumsuz yanlarından bahsetmiş olsa da bu ironik olarak aşkı temellendiren, farklı yapısıyla ele alan bir eser olarak sevgililere keyifli deneyimler yaşatıyor. Ürün seti şu şekildedir;

 1. Aşk Sanatı – Ovidius.
 2. Kişiye özel kalp tasarımlı içi ve kulpu siyah seramik kupa.
 3. İsme özel kalp tasarımlı 13 x 21 cm. ebatlarında ahşap kapaklı 100 sayfalık defter.
 4. Özel kutusunda isme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 5. Doğal kuru çiçek buketi. (Stok durumuna göre konsept uyumunu bozmadan çiçek türlerinin renginde değişiklik olabilir.)
 6. İki adet siyah kalp çikolata.

Orijinal Hediye Fikirleri Extralar

 1. İnsan Nedir? Kitaplı Hediye Seti.
 2. Gece Yarısı Kütüphanesi kitaplı hediye seti.
 3. Ah mine’-Aşk kitaplı hediye seti.
 4. İsme Özel Ahşap Kitap Standı
 5. Full Fonksiyon Ajanda, kalem hediye seti.

Sevgiliye Orjinal Hediye Fikirleri

Hediye alacağınız kişinin cinsiyeti kadınsa, ona hediye seçerken gelenekselden uzak seçimlerde bulunmalısınız. Orijinal düşünce üzerine tasarlanmış aromaterapi hediye kutusu kadınların hoşuna giden ürünleri içeriğinde barındırır. Sette özel ahşap kutu içerisinde el yapımı seramik kupa ve tütsülük yer alır. Bunlara ek dinlendirici etkisiyle bilinen yasemin çayı ve palo santo tütsüsü de armağan edilir.

Kış günlerinde sevgilinizin kendini sıcak etmesine yardımcı olmak için ona için ısınsın hediye seti gönderebilirsiniz. Orjinalliğiyle öne çıkan bu sette unisex eldiven, cam kavanoz içerisinde papatya ve kış çayı yer alır. Çayları tüketebilmek için de kişiye özel seramik kupa bulunur. Çay süzgeci sayesinde sevgiliniz soğuk kış günlerinde sıcak çayını içerken sizi hatırlayacaktır.

Ayrıca sevgiliye hediye kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz..

Orijinal Doğum Günü Hediyesi Nasıl Olur?

Hediyenizi gönderdiğiniz kişi kendisini özel ve değerli hissediyorsa ve hediyeden etkilenmişse tercih ettiğiniz hediyenizin genellikle orijinal bir hediye olma olasılığı yüksektir.

Sevgiliye Orijinal Hediye Olarak Ne Alabilirim?

Sevgilinize hediye seçerken diğerlerine göre daha fazla zorlanabilirsiniz. Bu durumu kolaylaştırmak adına özel tasarıma sahip hediyeleri tercih edebilirsiniz. İçinde seveceği bir kitap olan hediye kutusu genellikle çok beğenilen ve orijinal hediye olarak değerlendirilmektedir. Hediye seçenekleri değişse de isme özel hediyelerin daha popüler olduğunu ifade edebiliriz.

Eşime Orijinal Hediye Olarak Ne Alabilirim ?

Birlikte hayat paylaştığınız eşinize özel günleriniz için hediye seçecekseniz farklı tasarıma sahip objelerin bulunduğu fonksiyonel ve şık hediye setleri arasından seçim yapabilirsiniz. Eşinizin kullanacağı ve ikinizin arasındaki bir bağlantı noktasına atıfla seçeceğiniz sipariş orijinal olacaktır.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.