Genel

Sevgili Olmadığın Birine Hediye Almak

Sevgili Olmadığın Birine Hediye Almak
5/5 - (1 vote)

Sevgili olmadığın birine hediye almak güzel bir jest olarak tanımlanır. Sevgililerin birbirine özel olmayan günlerde de hediye alması oldukça normalken sevgili olmayan insanların birbirine hediyeler alması insanlar tarafından tuhaf karşılanabiliyor. Halbuki bizim kültürümüzde hediyeleşmenin oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. Arkadaşımızı mutlu etmek için İyi ki Varsın Hediye Kutusu alabiliriz. İçinde 2 adet seramik fincan ve Afrika, Brezilya kahvelerinin bulunduğu bu set sade ama dostluğunuzu pekiştirecek bir hediye olacaktır. 

Bir arkadaşınız, iş arkadaşınız, sınıf arkadaşınız veya uzaktan tanıdığınız biri için özel bir hediye seçmek, o kişiyle olan ilişkinizi güçlendirebilir ve ona olan düşkünlüğünüzü gösterir. Ancak, sevgili olmadığınız birine hediye seçerken, durumu ve ilişkinizin niteliğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Hediye seçimi, samimiyet ve saygı çerçevesinde olmalıdır. Sevgili olmadığın birine hediye almak söz konusu olduğu zaman hediye tercihine dikkat etmek gereklidir!

Sevgili Olmadığın Birine Hediye Nasıl Hediyeler Alınabilir?

Sevgililerimize daha özel hediyeler seçmemiz gerekirken dostlarımızın daha genel hediyeler almamız uygun olacaktır. Ajanda, kupa, kalem seti alınabilecek güzel ve kullanışlı hediyelerden birisidir. Kutusuna ufak bir not yazdırıp içinde ki pek ürünü özelleştirebileceğiniz bu setten metal kalem, vintage görünümlü bir not defteri, şık bir deri anahtarlık, kaliteli görünen deri bir cüzdan çıkmaktadır. 

Elbette ki sevgili olmadığınız birine hediye seçerken, hediye verdiğiniz kişinin duygularını ve sınırlarını göz önünde bulundurmalısınız. Düşünceli bir hediye, samimiyetinizi yansıtacak ve ilişkinizi güçlendirecektir. Unutmayın, hediye vermek sevgiyi göstermenin bir yolu olabilir, ancak sevginin farklı yolları olduğunu ve her zaman romantik bir ilişki beklentisi olmadığını anlamak önemlidir.

Sevgili Olmadığınız birine alabileceğiniz 7 Hediye Fikri

1- Balıkçı ve Oğlu Kitaplı Hediye Seti

Balıkçı ve Oğlu Kitaplı Hediye Seti, hem duygusal hem de öğretici bir armağandır. Kitabın içeriği, aile bağlarını ve yaşamın anlamlarını anlamaya yardımcı olurken, sevgilinize veya sevdiklerinize özel bir hediye sunmanın yanı sıra onları duygusal bir yolculuğa çıkarabilir. Ürün Seti şu şekildedir;

 1. Balıkçı ve Oğlu – Zülfü Livaneli.
 2. Özel kutusunda isme özel touch pen özellikli siyah metal kalem.
 3. Kişiye özel seramik kupa.
 4. Melodi meyveli draje.

2- Işığın Savaşçısının El Kitaplı Kahveli Hediye Kutusu

Kitap, içsel yolculuğa çıkmayı teşvik ederken, kahve keyfi de anın tadını çıkarmayı amaçlar. Hem içsel bir deneyim hem de zevkli bir an sunan bu hediye seti, sevdiklerinize unutulmaz bir armağan olarak sunulabilir. Ürün Seti şu şekildedir;

 1. 4 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. Kişiye özel 13 x 21 cm. ebatlarında 160 sayfa ajanda / defter.
 3. Kişiye özel seramik fincan.
 4. Kare kraft kaplı çikolata.  (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. Türk kahvesi. (50 Gr.)
 6. Kişiye özel touch pen özellikli metal kalem.
 7. Ahşap fincan altlığı.

3- Kedisever Hediye Kutusu

İçeriğindeki özel tasarım ürünler ve aksesuarlar, hem arkadaşınızın kedisever kimliğini kutlamayı hem de onunla paylaştığınız dostluğu vurgulamayı hedefler Ürün Seti şu şekildedir;

 1. Kedi tasarımlı bez çanta.
 2. Kedi tasarımlı seramik kupa.
 3. Ethiopian filtre kahve 50 gr.
 4. Brazilian filtre kahve 50 gr.
 5. Happy Birthday motto kart.

4- Tatlı Dilekler Hediye Kutusu

İçeriğindeki özel tasarım ürünler ve aksesuarlar, hem arkadaşınızın kedisever kimliğini kutlamayı hem de onunla paylaştığınız dostluğu vurgulamayı hedefler Ürün Seti şu şekildedir;

 1. İsme özel seramik kupa.
 2. Özel ev yapımı tereyağlı bucks tarzı kurabiye.
 3. İsme özel tarihsiz çizgili ajanda.
 4. Özel kraft kutusunda touch pen özellikli metal kalem.
 5. Doğal kuru çiçek buketi (Kuru çiçek buketlerinin içindeki kurutulmuş çiçek çeşitliliği konsept uyumunu bozmadan değişiklik gösterebilir.)
 6. İsme özel kupa altlığı.

5- Simyacı Kitaplı Hediye Seti

Kitap, kişisel yolculuklar ve hedeflere ulaşma arayışı üzerine etkileyici bir hikaye anlatırken, okuyuculara içsel bir deneyim sunar. “Simyacı Kitaplı Hediye Seti”, sevdiklerinize hayatın anlamını ve içsel dönüşümü keşfetmeleri için ilham vermek istediğinizde tercih edebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneğidir.Ürün Seti şu şekildedir;

 1. Simyacı – Paulo Coelho.
 2. Your life is a gift tasarımlı isme özel seramik kupa.
 3. Özel silindir kutusunda aromaterapi yasemin çiçekleri dünya çayı. (30 Gr.)
 4. Ahşap tütsü kayığı.
 5. 4 adet karışık tütsü.
 6. Doğal bal peteği aromaterapi mum.

5- İki Şehrin Hikayesi Pencere Tasarımlı Kitaplı Hediye Seti

Kitap, kişisel yolculuklar ve hedeflere ulaşma arayışı üzerine etkileyici bir hikaye anlatırken, okuyuculara içsel bir deneyim sunar. “Simyacı Kitaplı Hediye Seti”, sevdiklerinize hayatın anlamını ve içsel dönüşümü keşfetmeleri için ilham vermek istediğinizde tercih edebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneğidir.Ürün Seti şu şekildedir;

 1. İki Şehrin Hikayesi – Charles Dickens.
 2. Kişiye özel ahşap altlıklı seramik fincan.
 3. İki adet tek içimlik Türk kahvesi.
 4. Kare kraft kaplı çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 5. İç kapağına dilediğiniz notu yazdığımız dekoratif ahşap kutu.
 6. Not: Ahşap fincan altlığının deseni ahşabın dokusu gereği farklılık arz edebilir.

Sevgili Olmadığın Erkeğe Hediye Almak

Onu sadece arkadaş gördüğünüz bir erkeğe hediye alıyorsanız kullanışlı ürünlerin olduğu kitaplı bir set seçmeniz yeterli olacaktır. Olasılıksız Kitaplı Hediye Seti bir arkadaş için fazlasıyla yeterli bir settir. İçinde mat siyah renklerde sade bir kupa, 160 sayfalık standart boylarda bir defter, özel kutusunda gelen metal bir kalem ve Adam Fawer tarafından yazılmış Olasılıksız kitabı çıkmaktadır. 

Sevgili olmadığınız birine hediye seçerken önemli olan düşünceli ve anlamlı bir jest yapmaktır. Onları anladığınızı ve önemsediğinizi gösteren bir hediye, ilişkinizi güçlendirecektir. Unutmayın ki hediye verme süreci, verilen hediye kadar kendinizi de ifade etme fırsatıdır.

Sevgili Olmadığın Birine Hediye Almak

Sevgili Olmadığın Kıza Hediye Almak

Kız arkadaşınıza sevimli görünen ve kaliteli bir ürün alırsanız eminiz mutlu olacaktır. Girl Power Tasarımlı İsme Özel Kupa her kızın sevebileceği bir hediyedir. 330 ml sıvı alabilen kaliteli seramikten üretilmiş bu kupanın üzerinde bulunan renkli tasarım oldukça ilgi çekici durmaktadır. El yıkandığı sürece solmayacak olan tasarım hem onu mutlu edece hem de motive edecektir. İsterseniz üstüne isimde yazdırabilirsiniz. 

Sevgili olmadığınız birine verilebilecek en güzel hediyelerden biri hatırlatıcı ve anlamlı olanlardır. Kişinin günlük hayatında kullanabileceği bir şey, ona özel bir anı hatırlatacak bir obje veya anlam yüklü bir kitap gibi seçenekler düşünebilirsiniz. İsim veya önemli bir tarih gibi özel detayları içeren kişiye özel hediyeler, onları daha özel ve değerli hissettirecektir. Örneğin, kişiye özel bir kolye, anahtarlık ya da bileklik seçebilirsiniz.

Sevgili Olmayan Kız Arkadaşa Kitaplı Hediye Seti Alınır Mı?

Evet. Sevgili olmayan birisine alınabilecek en kaliteli hediyelerden birisi de kitaplı hediye setleridir. Sevdiği bir yazarın kitabıyla oluşturulmuş hediye setleri düşündüğünüz etkiyi oluşturacaktır. 

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.